Dodaj do ulubionych

Brak niedziel handlowych to problem dla handlowców

19.10.20, 18:30
Brak niedziel handlowych to problem dla handlowców, gospodarki i klientów.
Przecież kto nie chciał to w niedzielę nie musiał robić zakupów.
Teraz nie może nikt.
I o ile pierwotny zamysł tego planu runął w gruzach od razu (do kościołów chodzi coraz mniej a nie coraz więcej ludzi) to utrzymywanie tej głupoty można było jeszcze w zeszłym roku tłumaczyć tylko bezinteresowną złośliwością rządu.
W czasach pandemii, spiętrzanie klientów poprzez odebranie jednego dnia handlowego z siedmiodniowego tygodnia należy odczytać jako celowe działanie na szkodę narodu.
To już nie jest czysta złośliwość tylko planowe działanie: niech się zarazi jak najwięcej osób.
Kto ma umrzeć, to umrze i odciąży ZUS, KRUS..
Za mniejsze sprawy politycy popadali w niełaskę, np. Cimoszewicz który doradzał ludziom by się ubezpieczali. Tyle, że w państwie PiS odpowiedzialność jest rozmyta, sprawiedliwość jest dla pisowskich wybranych a prawo służy partii i tylko partii.
Póki co zarażenia się sypią, lekarze, ratownicy nie dają rady, miejsc w szpitalach brakuje, obudzony minister pisowski od zdrowia chce tworzyć samoobsługowe szpitale polowe, bo to tej pory byl zajęty, prezydent się pokazał i zniknął, bo nie ma nic do podpisywania...
I najważniejsza informacja, często powtarzana- na 1 listopada cmentarze nie zostaną zamknięte.
Jest więc nadzieja, że ten jeden wyjatkowy dzień zrobi nam kolejny rekord, nawet lepszy niż wakacyjne wyjazdy z bonem turystycznym.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka