Dodaj do ulubionych

Zakup gównianych maseczek...

22.10.20, 07:09
... po zawyżonych cenach operacją wywiadu PRL-bis.

Przykrywki - KGHM i firma oficera WSI.

Zyski zasiliły lewą kasę służb i cholera wie ile prywatnych kieszeni, skoro nawet z tych kas oficjalnych wynosi się gotówkę całymi torbami.

Reasumując - miłego dnia i zdrówka życzę.
Obserwuj wątek
  • aniechto.only Re: Zakup gównianych maseczek... 22.10.20, 07:24
   witek.bis napisał:

   > ... po zawyżonych cenach operacją wywiadu PRL-bis.
   >
   > Przykrywki - KGHM i firma oficera WSI.
   >
   > Zyski zasiliły lewą kasę służb

   Żeby tylko polskich:

   Zorganizowana z pompą pół roku temu akcja sprowadzenia przez KGHM kilku milionów bezużytecznych maseczek dla personelu medycznego w rzeczywistości była operacją funkcjonariuszy Agencji Wywiadu, którym pomogły firmy stworzone przez byłych oficerów służb amerykańskich i chińskich

   wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,26420993,sledztwo-wyborczej-to-agencja-wywiadu-stala-za-kupnem-bezwartosciowych.html#S.koronawirus-K.C-B.1-L.1.duze
   • no-popis Re: Zakup gównianych maseczek... 25.10.20, 06:57
    aniechto.only napisała:

    > witek.bis napisał:
    >
    > > ... po zawyżonych cenach operacją wywiadu PRL-bis.
    > >
    > > Przykrywki - KGHM i firma oficera WSI.
    > >
    > > Zyski zasiliły lewą kasę służb
    >
    > Żeby tylko polskich:
    >
    > Zorganizowana z pompą pół roku temu akcja sprowadzenia przez KGHM kilku milionó
    > w bezużytecznych maseczek dla personelu medycznego w rzeczywistości była operac
    > ją funkcjonariuszy Agencji Wywiadu, którym pomogły firmy stworzone przez byłych
    > oficerów służb amerykańskich i chińskich
    Czyżby Wojtunik znowu zaczął chodzić do SOWY :) i oPOwiadać wszystkim naokoło oraz Tobie Aniechtoonly takie brednie o akcjach specjalnych :)
    Jak to dobrze, że tej ekipy przygłupów już nie ma u władzy bo jak sobie przypomnę, że szef specjalnych służb Tuska oPOwiada o akcji specjalnej , prowokacji w iście totalitarnym stylu, ministra spraw wewnętrznych rządu Tuska , to wiem, że Ty z tym Twoim POstem wraz z innymi właśnie stamtąd intelektualnie, to żart, POchodzicie.
  • witek.bis Re: Zakup gównianych maseczek... 22.10.20, 08:11
   I powiadacie, że tej operacji "Bawełna" patronował ten specjalista od prokurowania "stówek" na jakieś badania czy na coś? Ten sam, któremu w czasach III RP zawsze dobrze się powodziło, niezależnie od tego, czy rządziła lewica, prawica, czy jeszcze inna stronica? I mówicie, że "Pinokio" to zwykłe przezwisko, a nie jakiś tam służbowy pseudonim?
   • no-popis Re: Zakup gównianych maseczek... 25.10.20, 07:00
    witek.bis napisał:

    > I powiadacie, że tej operacji "Bawełna" patronował ten specjalista od prokurowa
    > nia "stówek" na jakieś badania czy na coś? Ten sam, któremu w czasach III RP za
    > wsze dobrze się powodziło, niezależnie od tego, czy rządziła lewica, prawica, c
    > zy jeszcze inna stronica? I mówicie, że "Pinokio" to zwykłe przezwisko, a nie j
    > akiś tam służbowy pseudonim?
    Jeżeli chodzi o Pinokio to w aktach są dwa takie kryptonimy. Jeden, ten z akt ze starszą datą, dotyczy szefa a drugi , ten młodszy dotyczy jego doradcy.
    Wielka pomyłka bo dwóch takich samych kryptonimów nie należy używać ale ...można zrozumieć pomyłkę bo Oni są do siebie tacy podobni.
  • pies.na.czarnych Re: Zakup gównianych maseczek... 22.10.20, 12:12
   „Jeśli tak było z maseczkami, to aż strach pomyśleć jaki szpiegowski geniusz stoi za aferą z respiratorami... " - pisze Paweł Wojtunik, były szef CBA.
   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26421854,gw-za-sprowadzeniem-bezuzytecznych-masek-stala-agencja-wywiadu.html#s=BoxMMtImg2
  • piq przy okazji respiratorów raczyłem napisać,... 24.10.20, 23:52
   ...że to nielegalna operacja służb mająca na celu pozaprawne finansowanie, a przy okazji interesiki zaangażowanych gnojków. Zakup respiratorów w firmie handlarza bronią powiązanego z WSI aż kłuł w oczy, że to służby Kamińskiego robią. Od jakiegoś czasu służby wchłaniają ogromne pozabudżetowe pieniądze; przypomnę, że Pegasusa kupiono z funduszu pomocy ofiarom przestępstw. Jakoś nikt wtedy mojego pisania nie potraktował poważnie, a niektórzy się nabijali, że mam obsesję spiskową.

   Przypomnę też, że za SKOK Wołomin stał były kochaś Jarosława i oficer WSI Piotr Polaszczyk, który za miliardowy przekręt dostał 5 latek a za zlecenie pobicia/zabójstwa członka KNF Wojciecha Kwaśniaka nie poniósł żadnej odpowiedzialności, bo proces jest przewlekany.

   Byle jakie wyroki zapadły w sprawach braci Rysiczów z burdeli na Podkarpaciu, a interesy Zatoki Świń w Sopocie były chronione przez służby. Ktoś ma jeszcze wątpliwości, że mamy Rzeczpospolitą Tajniaków?
  • piq i przypomnę jeszcze:... 25.10.20, 00:06
   ...i Kaczyński, i młody Morawiecki byli "zabezpieczeni" przez Biuro Studiów SB MSW. Polaszczyk spotykał się z Jarosławem od późnych lat 1980. jako chorąży wojskówki. Wspólnik Lecha Kaczyńskiego Jedliński był oficerem WSW. Pierwsze pieniądze PC/PiS dostał od likwidatora pezetpeeru Quandta który dostał za to bank BPH, a ten szczodrze wspierał Kaczyńskich. Za przekręt na paliwach i łapówki w ministerstwie "współpracy z zagranicą" obecny szef banku centralnego nie poniósł żadnej kary, nawet nie było śledztwa. Macierewicz chodził na pasku agentów GRU i chodzi do tej pory. Jeszcze jakieś pytania?
  • mefist0feles Re: Zakup gównianych maseczek... 25.10.20, 00:47
   A gdyby to było za Tuska, gdyby Arłukowicz i oficerowie wywiadu narobili przekrętów na maseczkach i respiratorach, a rząd, zamiast zajmować się tym co istotne, w tym czasie jeździłby po kraju jak obwoźny cyrk i robił kampanię Komorowskiemu ? Pisiory by teraz grzmiały, że oto dokonuje się niesłychana zbrodnia na narodzie, Macierewicz snułby swoje spiskowe wizje.
   No ale to niestety nie PO, tylko biało-czerwona drużyna, więc wszyscy patryjoci udają, że wszystko jest w porządku i dalej trzepią hajs.
   • eiran Re: Nie są bezużyteczne!!! 25.10.20, 06:47
    A skąd, "lekarzu", wiesz że nie są szkodliwe? Nie mają przecież żadnych certyfikatów, może poza sfałszowanymi. Może - dla zmniejszenia przepuszczalności - zostały zaimpregnowane jakąś kancerogenną substancją? Przecież nie były poddawane żadnym testom.
    • hordol Re: Nie są bezużyteczne!!! 25.10.20, 07:38
     większość środków ochrony osobistej i( nie tylko pochodzi z chin) i nie wiem czy mimo posiadanych certyfikatów spełnia wszystkie normy unijne.
     masek jest znaczna ilość. można je przesiewowo przebadać w Polsce na obecność substancji szkodliwych i jeśli będą ok wykorzystać
     p.s. z wykształcenia jestem dendrologiem
     • eiran Re: Nie są bezużyteczne!!! 25.10.20, 07:44
      hordol napisała:

      > większość środków ochrony osobistej i( nie tylko pochodzi z chin) i nie wiem cz
      > y mimo posiadanych certyfikatów spełnia wszystkie normy unijne.

      A po polsku jak by to leciało?


      > p.s. z wykształcenia jestem dendrologiem

      A podawałeś się za lekarza. Nieładnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka