Dodaj do ulubionych

Zakaz aborcji, Ok. A jak ktoś złamie to musi kara?

22.10.20, 19:33
No przecież to logiczne - jest złamanie ( i to konstytucji ) prawa to musi być kara za to złamanie i albo będzie nowy przepis penalizujący to złamanie ( przestępstwo ), albo będzie polecenie stosowania jakiegoś obecnego już kk przepisu karnego.
No a wtedy trzeba będzie ścigać, sprawców współsprawców, pomocników, podżegaczy, kierujących ( sprawstwo kierownicze ), popleczników a także paserów ( brzmi dziwne ). A co z lekarzami i personelem zagranicznych szpitali wykonujących te zabiegi, także tych którzy nie są obywatelami PL ( dokonali przestępstwa na szkodę ob PL )? Jak to ma wyglądać?
A co z donosami - a takie pojawią się na bank, że Kowalscy czy Xińska pojechali i usunęli? Przecież w każdej takiej sprawie konieczne będzie co najmniej postępowanie sprawdzające. Nie ma co liczyć, że zagraniczne podmioty udzielą jakichkolwiek informacji w tym zakresie. Czyli konieczne będą działania operacyjne i umieści się w tych placówkach niejawne źródła informacji?. Co więcej będzie chyba konieczne specjalistyczne badanie lekarskiej każdej kobiety podejrzewanej o taki czyn?
No chyba, że wprowadzi się przepis, że kobieta nie popełnia przestępstwa, ale wtedy jeszcze większy bałagan!
No to puszka pandory otwarta została....
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka