Dodaj do ulubionych

Po Szkle Kontaktowym postanowiłem specjalnie dla

24.10.20, 06:44
Was obejrzeć program "INFO WIECZÓR" w Qrwizji zwanej dla jaj TVP INFO. To ja tylko po to by się z Wami podzielić ja sam niczym masochista przez pełne pół godziny w środku nocy katowałem się tym rynsztokiem i kłamliwym gównem połączonym z wazeliną jakie wylewało się z mojego telewizora!
Ale do rzeczy. Najważniejszą wiadomością dnia było oświadczenie premiera o nowych zaostrzeniach jakie polski rząd podjął w walce z koronawirusem, Następne było wychwalanie poczynań rządu w w tej walce i jaki to ten rząd jest zapobiegliwy i przewidujacy na przyszłość gdyż buduje Szpital Narodowy na stadionie. Buduje go chociaż w szpitalu na Wołoskiej jest wolnych połowa, czyli 400 łóżek na przyjęcie chorych z Covid 19.
Ilustrowane było to wizytą panaprezydęta na miejscu tej budowy,
Potem były dwie sceny z placów zabaw, gdzie pierwsza pokazywała matkę z dzieckiem, która jest bardzo szczęśliwa iż urodziła i posiada dziecko z zespołem Downa! Na następnej scence z placu zbaw było szczęśliwe małżeństwo z dzieckiem, które wg głupich lekarzy miało się urodzić upośledzone, a urodziło się normalne.
Kolejne było o właściwie podjętej dezyzji TK podparte wyjętym z kontekstu zdaniem prof. Zolla, że Konstytucja gwarantuje ochronę życia od chwili poczęcia...
Ważnym wydarzeniem było tez odznaczenie naszej tenisistki i jej ojca przez panaprezydęta, który to był w tych wiadomościach bardzo aktywną głową państwa.
A byłbym zapomniał , jedną z najważniejszych wiadomosci na początku programu była rewizja w posiadłości Giertycha we Włoszech, gdzie CBA znalazło straszne materiały na jego temat.
Przedostatnią wiadomością była migawka z wczorajszego protesty kobiet pokazana przez soczewkę zmiękczającą, tak, że właściwie nie było nic widać z komentarzem, ze ciągle te same osoby, te same twarze wichrzycieli obrzucilo niewinnych policjantów kamieniami. Była to zawsze ta sama grupa, która krytykuje ten dobry rząd.
Ostatnią wiadomością tego dnia byłą debata prezydencka Trumpa .
W programie którym się dla Was skatowałem nawet nie zająknęli się ani jednym słowem o wielotysięcznych i
spontanicznych demonstracjach kobiet w Warszawie i wielu innych polskich miastach przeciwko wyrokowi zaostrzającemu Ustawę aborcyjną w Polsce .
Gdzieżby tako porządna stacja informacyjna takimi pierdołami sobie i Polakom głowę zawracała.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka