Dodaj do ulubionych

Cieszta się, dziewczyny....

26.10.20, 17:41
.... bo kandydatem PiS na Rzecznika Praw Obywatelskich prawdopodobnie będzie Bartłomiej Wróblewski, czyli inicjator tego błogosławionego wniosku, który tak bardzo Was uszczęśliwił.

polskatimes.pl/bartlomiej-wroblewski-kandydatem-pis-na-rzecznika-praw-obywatelskich-to-inicjator-wniosku-do-tk-w-sprawie-zakazu-aborcji/ar/c1-15257220
Obserwuj wątek
    • krol.osle.jlawki Mylisz się  26.10.20, 17:46
      W PiSiej ferajnie jest tylko jeden decydent, Zawistny Kurdupel!!!
      PiSałem o tym a le PiSi skurwysyn, obrońca PiS mnie wydupczył za prawdę na osła, choć to była ironia z Kurdupla, jego szefa:

Gazeta.plPocztaTowarzyskieForumBlogiKoronawirusWiadomościPrzepisyBuzzPocztaRadioKalendarzGazeta Wyborcza
      krol.osle.jlawki

Forum Gazeta.pl
      Forum Pomoc Ośla ławka ZMIEŃ
      Szukaj na forum

Dodaj do ulubionych
      Czy zdezorientowana władza może odpowiedzieć
      krol.osle.jlawki 26.10.20, 09:19
      jeszcze gwałtowniej?
      Czy moze byż coś jeszcze gwałtowniejszego ja bicie kobiet po głowie puszkami z gazem pieprzowym przez policję?
      Wyobraża sobie ktoś coś bardziej gwałtownego w XXI wieku w kraju, który jest umiejscowiony w Europie i jednocześnie członkiem Unii Europejskiej?

Co może być jeszcze bardziej zbydlęciałe, chyba tylko UKAMIENOWANIE ?

www.newsweek.pl/opinie/zakaz-aborcji-pis-sie-boi/25djxbs?tpcc=push&utm_campaign=redakcja_npc_25djxbs&utm_content=de74d180-68cc-4dca-8fd5-0b9ba2554a69&utm_medium=push&utm_source=insider#webPushId=MTA2MTM=
      --
      To ja zapijaczony_ryj na FK od 17 lat. Od 10 maja 2018 roku zabanowany na amen i od tamtej pory gnojony przez obrońcę PiS na moderacji.Wysłuchaj dlaczego:
      forum.gazeta.pl/forum/0,173832,25752101.html?ext=aHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vd2F0Y2g/dj1zNVRuU0YwNFJDRSZmZWF0dXJlPXlvdXR1LmJl
      Odpowiedz Cytuj Link Zgłoś Dodaj do ulubionych
      B
      i
      U
      WIDEO
      URL
      ZDJĘCIE
      Wpisz swoją odpowiedź
      PodglądOPUBLIKUJ
      ROZWIŃ DYSKUSJĘ
      Drzewko
      wtop.ek
      Re: Czy zdezorientowana władza może odpowiedzieć
      26.10.20, 09:33
      Witam panie Stanisławie, kolejny samotny dzień zabijany biciem piany na forum?
      Odpowiedz Cytuj Link Zgłoś
      krol.osle.jlawki
      26.10.20, 09:48
      wtop.ek
      26.10.20, 11:57
      krol.osle.jlawki
      Niestety nie mam
      26.10.20, 12:23
      wtop.ek napisał:

> Panie Stanisławie, nie odnoszę się do tematu blaszanych puszek.
      >
      > Pytam się o to czy ma pan jeszcze jakieś życie w realu poza codzienną rytualną
      > napier...lanką na forum?

Nie mam żony, dzieci, kochanek, kochanków ani wnuków, nie mam też znajomych ani przyjacół, mam tylko kota i żyję w kokonie na zewnątrz którego są różne warstwy ochronne, pierwsza, to prywatna ochrona, druga, to państwowa trzecia to granatowe furażerki, a czwarta to ich koledzy tajniacy, którzy krążą wokół mnie 24h na dobę.
      I dlatego, ze jestem rak doskonale zabezpieczony to postanowiłem za pomocą swoje kucharki wywołać wojnę, totalną wojnę z kobietami, których nie lubię i nigdy nie lubiłem!
      A teraz siedzę sobie przed telewizorem i mam orgazm za orgazmem gdy widzę jak moje ukochane służby zwane policją napierd-alają kobiety, których ja nienawidzę i właśnie dlatego im to świństwo zrobiłem!!!

Zadowolony Pan PAnie Wtopek?

--
      To ja zapijaczony_ryj na FK od 17 lat. Od 10 maja 2018 roku zabanowany na amen i od tamtej pory gnojony przez obrońcę PiS na moderacji.Wysłuchaj dlaczego:
      forum.gazeta.pl/forum/0,173832,25752101.html?ext=aHR0cHM6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vd2F0Y2g/dj1zNVRuU0YwNFJDRSZmZWF0dXJlPXlvdXR1LmJl
      Odpowiedz Cytuj Link Zgłoś
      • pies.na.czarnych Re: Cieszta się, dziewczyny.... 26.10.20, 19:04
        Tymczasem w Dzienniku Ustaw opublikowano dziś rozporządzenie premiera Mateusza Morawieckiego, które pozwala żołnierzom Żandarmerii Wojskowej włączyć się do działań "w zakresie ochrony bezpieczeństwa i porządku publicznego".

"W związku z sensacyjnymi nagłówkami dotyczącymi wsparcia Żandarmerii Wojskowej w zakresie działań związanych z COVID-19 przypominam, że analogiczne decyzje były wydane wiosną tego roku. Z oczywistych względów były przyjęte pozytywnie, jako element wsparcia walki z epidemią" - pisze na Twitterze Piotr Mueller, rzecznik rządu.
      • pies.na.czarnych Re: Cieszta się, dziewczyny.... 26.10.20, 19:25
        Minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro zapowiedział wyciągnięcie konsekwencji prawnych od osób protestujących w kościołach po wyroku TK ws. aborcji. "Poleciłem podległym prokuratorom objęcie nadzorem prowadzonych w tych sprawach postępowań" - poinformował.
        • ktos_z_kosmosu Re: Cieszta się, dziewczyny.... 26.10.20, 19:45
          pies.na.czarnych napisała:

> Minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro zapowiedział wy
          > ciągnięcie konsekwencji prawnych od osób protestujących w kościołach po
          > wyroku TK ws. aborcji. "Poleciłem podległym prokuratorom objęcie nadzorem prowa
          > dzonych w tych sprawach postępowań" - poinformował.

Na takiego harcownika jak Ziobro i jego prokuratorów zalecenia zamieściłem poniżej.
          Jeśli KO i reszta mają jaja, dobrą wolę i odwagę, spowodują, że Ziobro i jego klika w portki narobią.
          Przypominam fragment z Sienkiewicza.
          Gdy zapytano Wołodyjowskiego jak się stało, że tak dobrze szablą włada, odpowiedział
          "Ojciec mi powiadał, dał ci pan Bóg nikczemną postać, więc pamiętaj synu, jak nie będą się ciebie bali, to się będą z ciebie śmieli".
    • ktos_z_kosmosu Re: Cieszta się, dziewczyny.... 26.10.20, 19:26
      Kolego psie.
      Jak zwykle ciepłe kluchy z KO udowodniają , że są ciepłymi kluchami.
      W tym gównianym pisemku z którego kaczor tylko się obśmieje, kosmosowi zabrakło ostrzeżenia ukierunkowanego ku przydupasom PiS. Zabrakło zdecydowanego - przyjdzie czas, pewnie rychło, że się za was weźmiemy i nie liczcie na zmiłuj, przegięliście w swojej służalczości małemu podłemu człowieczkowi i zdegenerowanemu, mieniącemu się być sługami Boga klerowi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka