Dodaj do ulubionych

słownictwo manifestacji

29.10.20, 13:57
Miłe Panie,Kochane dziewczyny,Siła manifestacji pogoniła kota okupantom Polski.Zaczęli się czepiać słownictwa bo merytorycznie nie są w stanie wydać z siebie głosu.Świadczy to,że akurat to słownictwo trafiło do nich bo sami inaczej rozmawiać nie potrafią.To słownictwo oddaje w pełni stan faktyczny w jakim się znajdujemy i stan naszych emocji.Więc TAK TRZYMAĆ! I nie odpuszczać.
Tysiące ludzi są z Wami,popierają Was i wspierają w miarę możliwości.Jednym słowem:jesteście kochane! I bardzo dzielne!
Obserwuj wątek
    • piq wczoraj wracałem autem z objazdu rodzinnych... 29.10.20, 15:35
      ...pochówków, byłem zmęczony kilkuset kilometrami jazdy i spieszyłem się do kota, który bardzo źle znosi nasze nieobecności obsikując poduszki. Utknąłem w korku z powodu protestu. Po pół godzinie czekania wytknąłem głowę z okna i wściekły ryknąłem na ekipę uniemożliwiającą mi dojazd do domu: "Wy-pier-dalać!" Ekipa protestująca natychmiast to ochoczo podchwyciła gromko skandując, podskakując i doprowadzając mnie do spazmów ze śmiechu, bo scena była jak z performąsu artisticznego.

A do rzeczy: przypominam sobie, jak pisowscy debile i chamy nabijali się z kulturalnych i pokojowych "ciamajdanów". Teraz wobec "wy-pier-dalać" płaczą i zanieczyszczają sobie swoje lateksowe stringi, które noszą pod garniturami gotowe na parteitagi, bo nie mają już na to żadnej odpowiedzi.

Mało kto zwrócił na to uwagę, ale milcząca do tej pory neutralna lub bierna większość straciła swoją neutralność i będzie ją tracić w miarę postępu wszechkryzysu, który nadciąga nad III RP. To oznacza, że bez szybkiej kapitulacji PiSu wiosną pisowcy mogą zawisnąć na latarniach. Czego im serdecznie życzę.

Chcę też zwrócić uwagę, że temat kompromisu aborcyjnego to tylko zapalnik. Dzisiaj wypływa szambo ogólnej frustracji i obrzydzenia dla moralnej ohydy bieżącej polityki. Jeśli tzw. "opozycja" się szybko nie zorientuje, że ta bieżąca polityka wkrótce przeniesie się całkowicie z salonów i sejmów na ulice, to ją samą ulica rozliczy. W sejmach albowiem już nic nie zostało do zrobienia, bo III RP się dokumentnie rozpadła. Większość tego nie widzi, ale gdy upadał na zawsze Rzym zachodni, większośc obywateli rzymskich też nie zdawała sobie z tego sprawy.
    • lumpior Re: słownictwo manifestacji 29.10.20, 16:19
      PiSlam słownictwo wzburza,denerwuje.A : spieprzaj dziadu,gorszy sort,niższa półka,gdzie stało ZOMO,komuniści i złodzieje,przestępcy to kto wybełkotał,komu adresował? To było ..katolickie?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka