Dodaj do ulubionych

Nieoceniony Gliński, minister od kóltóry...

11.11.20, 23:33
Indagowany na klęczkach we Wiadomościach obznajmił publiczności, że te podpalenia, race, kamienie i inne takie: to prowokacja, i my dobrze wiemy z historii na czyj to młyn na woda! Bo są tacy, proszę państwa, którzy chcieliby tkać patyki w koła naszego narodowego roweru (bez tfu.. pedałów, rzecz jasna!). I my wiemy, kto to taki, te niedobre ludzie!
Ach, przypominam sobie zachodnioniemieckich rewizjonistów i rewanżystów: Hupka i Czaja, ta wstrętna zgraja. Jak też knowania amerykańskich imperialistów!
Precz!
Obserwuj wątek
    • szwampuch58 Re: Nieoceniony Gliński, minister od kóltóry... 11.11.20, 23:41
      Brat jego to jest gosc
      • lumpior Re: Nieoceniony Gliński, minister od kóltóry... 12.11.20, 09:03
        szwampuch58 napisał:

> Brat jego to jest gosc
        >
        natemat.pl/173133,rezyser-glinski-o-braci-ministrze-moj-brat-idiota#
      • krol.osle.jlawki Brat dobrze zna brata 12.11.20, 12:03
        szwampuch58 napisał:

> Brat jego to jest gosc
        >
    • no-popis Re: Nieoceniony Gliński, minister od kóltóry... 12.11.20, 06:33
      dr.krisk napisał:

> Indagowany na klęczkach we Wiadomościach obznajmił publiczności, że te podpalen
      > ia, race, kamienie i inne takie: to prowokacja, i my dobrze wiemy z historii na
      > czyj to młyn na woda! Bo są tacy, proszę państwa, którzy chcieliby tkać patyki
      > w koła naszego narodowego roweru (bez tfu.. pedałów, rzecz jasna!). I my wiem
      > y, kto to taki, te niedobre ludzie!
      > Ach, przypominam sobie zachodnioniemieckich rewizjonistów i rewanżystów: Hupka
      > i Czaja, ta wstrętna zgraja. Jak też knowania amerykańskich imperialistów!

JA z kolei przypominam sobie wypowiedż szefa służb specjalnych Tuska, Wojtunika, który informował o prowokacjach organizowanych przez ministra Sienkiewicza jak np podpalenie przez "nieznanych sprawców" budki strażnika rosyjskiego.
      Może Sienkiewicz najął tych prowokatorów w końcu to szef służb specjalnych Tuska , nie ziomkostwa niemieckie, opisał takie wydarzenie podczas Marszu 11 Listaopada.
      • bpos Re: Nieoceniony Gliński, minister od kóltóry... 12.11.20, 08:54
        No to jeszcze napisz kilka słów jak to za Piasta Kołodzieja było. A także coś nt. pedofilii w Hollywood.
      • topiramax Re: Nieoceniony Gliński, minister od kóltóry... 13.11.20, 09:18
        PiS rządzi od ? Wczoraj?
      • eiran Re: Nieoceniony Gliński, minister od kóltóry... 13.11.20, 09:55
        no-popis napisała:

> JA z kolei przypominam sobie wypowiedż szefa służb specjalnych Tuska, Wojtunika
        > , który informował o prowokacjach organizowanych przez ministra Sienkiewicza ja
        > k np podpalenie przez "nieznanych sprawców" budki strażnika rosyjskiego.

"JA". ludzikow już o sobie pisze nie tylko dużą literą, ale wręcz wersalikami. To jest gość przez duże G.
        A co do "prowokacji Sienkiewicza", to - jak rozumiem - dawno zostało już zakończone śledztwo, postawione zarzuty przez ziobrową prokuraturę, a jedyne dwa powody, dla ktorych Sienkiewicz wciąż nie siedzi wpierdlu, to po pierwsze ucieczka w immunitet, a po drugie pokrewieństwo w linii prostej z ulubionym pisarzem ministra Czarnka.

> Może Sienkiewicz najął tych prowokatorów w końcu to szef służb specjalnych Tusk
        > a , nie ziomkostwa niemieckie, opisał takie wydarzenie podczas Marszu 11 Listao
        > pada.
        >
    • j-k Tez zaluje - ze nie jestem juz na UJ-ocie. 12.11.20, 06:37
      nie viem, czy UJ na tym stracil, czy zyskal, ale napewno

bedzie dalej trwal:)

Tfu(j), jak zassze, Dr. J.K.
    • 99venus Re: Nieoceniony Gliński, minister od kóltóry... 12.11.20, 06:42
      Glinski - wyjątkowy nikczemnik.Sądząc z wypowiedzi to ćwierćinteligent z pisiego naboru.
      • no-popis Re: Nieoceniony Gliński, minister od kóltóry... 12.11.20, 06:47
        99venus napisał:

> Glinski - wyjątkowy nikczemnik.Sądząc z wypowiedzi to ćwierćinteligent z pisieg
        > o naboru.
        Nienawiść, hejt, pustka, prostactwo, prymitywizm, brak inteligencji ...ileż Ty swoich problemów i cech obwieściłeś światu tym jednym POstem.
        Akurat Gliński ma bardzo wiele zasług dla polskie kultury , za kilku poprzednich ministrów.
        • j-k Z dziecmi sie nie dyskutuje 12.11.20, 06:50
          no-popis napisała:
          > Akurat Gliński ma bardzo wiele zasług dla polskie kultury , za kilku poprzednich ministrów.

z dziecmi sie nie dyskutuje

dzieci kladzie sie do lozka.

bye.
        • adam111115 Re: Nieoceniony Gliński, minister od kóltóry... 12.11.20, 10:33
          Jakich zasług? Możesz podać kilka proszę?
          • no-popis Re: Nieoceniony Gliński, minister od kóltóry... 12.11.20, 15:34
            adam111115 napisał:

> Jakich zasług? Możesz podać kilka proszę?
            Chociażby- bardzo skutecznie przeprowadzana, systematycznie, akcja odzyskiwania polskich dzieł sztuki zrabowanych w okresie II wojny światowej i nie tylko. Odkupienie kolekcji Czartoryskich.
            Malarstwo jest mi szczególnie bliskie więc to odnotowałem jako sukces.
            • eiran Re: Nieoceniony Gliński, minister od kóltóry... 13.11.20, 08:41
              no-popis napisała:
              > Od
              > kupienie kolekcji Czartoryskich.
              > Malarstwo jest mi szczególnie bliskie więc to odnotowałem jako sukces.

No któż, jak nie ludzikow, miałby być zachwycony ordynarnym przewałem na kolekcji Czartoryskich. Swoją drogą, gdyby chodziło np. o rękopisy Chopina, to ludzikow najpewniej ujawniłby swoją pasje do XIX-wiecznej muzyki, zwłaszcza fortepianowej.
              • j-k rozumiem, ze cierpisz pod PiSim buciorem 13.11.20, 08:48
                eiran napisał:

> No któż, jak nie ludzikow, miałby być zachwycony ordynarnym przewałem na kolekc
                > ji Czartoryskich. Swoją drogą, gdyby chodziło np. o rękopisy Chopina, to ludzi
                > kow najpewniej ujawniłby swoją pasje do XIX-wiecznej muzyki, zwłaszcza fortepia
                > nowej.

rozumiem, ze cierpisz pod PiSim buciorem

ale do 2023 bedziesz musialo jakos przetrwac.

chyba ze ? :
                .
                de.depositphotos.com/13079837/stock-photo-white-rope-noose.html
            • topiramax o gustach się nie dyskutuje 13.11.20, 09:26
              Nie malarstwo...Glina człowieku, rzeźba znaczy się i to taka po przejściach w transporcie. Utrącona tu i tam.
        • dr.krisk Re: Nieoceniony Gliński, minister od kóltóry... 12.11.20, 12:04
          To nie ten Gliński, mój ty besserwisserze.
    • man_sapiens Re: Nieoceniony Gliński, minister od kóltóry... 12.11.20, 08:51
      dr.krisk napisał:

> Ach, przypominam sobie zachodnioniemieckich rewizjonistów i rewanżystów: Hupka
      > i Czaja, ta wstrętna zgraja. Jak też knowania amerykańskich imperialistów!
      > Precz!

Zapomniałeś Tuska i Trzaskowskiego. Podobno są patryoty, którzy widzieli jak prowokacyjnie podpalali to mieszkanie i włamywali się do Empiku bijąc przy tym policjantów. .
      • bpos Re: Nieoceniony Gliński, minister od kóltóry... 12.11.20, 08:56
        Sam widziałem: przebrali się za kobiety i błyskawice (te z hitlerjugend) na czołach se wymalowali.
    • horpyna4 Re: Nieoceniony Gliński, minister od kóltóry... 12.11.20, 09:59
      Pezetpeerowcy (już za późnego peerelu) w takich przypadkach powtarzali jak mantrę "kto za tym stoi i komu to służy?". Dlatego też i PZPR-bis szuka inspiratorów poza swoimi szeregami.
      • dr.krisk Re: Nieoceniony Gliński, minister od kóltóry... 12.11.20, 12:09
        Tak to było, jak dziś pamiętam. Jak łatwo propagandziści PiS wchodzą w buty swoich poprzedników z PZPR. Wrogie knowania, komu to służy i tak dalej. Nic nas historia nie nauczyła, tępy cynizm naszej władzy budzi obrzydzenie. Ale oni są najwyraźniej z siebie zadowoleni. Kaczyński chętnie zostałby czymś w rodzaju Genseka (tylko, żeby ludzi chodzili do kościoła), takim Gomułką w wykrzywionych buciskach i nieograniczoną władzą.
        • teen69 Re: Nieoceniony Gliński, minister od kóltóry... 12.11.20, 17:00
          zostanie kustoszem narodowym jednego obrazu " dama z łechtaczką"
        • j-k PO ma lepsze zaslugi w służeniu... 12.11.20, 17:06
          dr.krisk napisał:

> Tak to było, jak dziś pamiętam. Jak łatwo propagandziści PiS wchodzą w buty swo
          > ich poprzedników z PZPR. Wrogie knowania, komu to służy

PO ma lepsze zaslugi w służeniu... (Berlinowi) - wiec nic dziwnego, ze sie o tym nigdy nie zajakneli...
    • topiramax Re: Nieoceniony Gliński, minister od kóltóry... 13.11.20, 09:15
      Trudna jest sytuacja żeglarza w samotnym rejsie dookoła świata. Po jakimś czasie psychika siada.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka