Dodaj do ulubionych

Uwaga instruktorzy tańca, jazdy konnej, zumby!!!

13.11.20, 18:25
Uwaga instruktorzy tańca, jazdy konnej, zumby, także handlarze mydłem, handlarze sznurowadłami, handlarze kołyskami dziecięcymi, handlarze dojarkami do mleka!

Szczepionka przeciwko Covid-19 od Pfizera wymaga transportu i przechowywania i transportu w niskich temperaturach. Czyli przychodnie, apteki, hurtownie leków i samochody do przewozu trzeba będzie za parę tygodni wyposażać w odpowiednie chłodnie, zapewne chłodzone ciekłym azotem.

Czyli pisiackie ministerstwo zdrowia - albo któreś inne - będzie zlecać dostawę odpowiedniego sprzętu, jego instalację a potem zaopatrzenie w ciekły gaz. To jest super okazja dla was!!!! Zapewne pisiewiczom nie uda się stworzyć sprawnego systemu dla tych szczepionek (za wyjątkiem rządowego szpitala w Warszawie). Ale będą przetargi, albo raczej z powodu epidemii zakupy bez przetargów. Będziecie mogli zarobić miliony albo i dziesiątki, setki milionów! Zaliczki po 200 milionów dla jednoosobowych firm beż żadnego kapitału i bez gwarancji bankowej! Czy potem dostarczycie sprzęt i czy będzie on działać to mało ważne. Ważne są inne warunki, które usłyszycie od zamawiających urzędników w ministerstwie

Są tylko dwa bardzo ważne warunki zawarcia umowy: 1. nie możecie się znać i w ogóle mieć cokolwiek wspólnego ze sprzętem do przechowywania próbek biologicznych w bardzo niskich temperaturach 2. musicie wywiązać się z niepisanych punktów umowy, którą będziecie zawierać z pisiakami.

No to - do roboty!
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka