Dodaj do ulubionych

Wieszanie podobizn europosłów -umorzone

16.11.20, 16:03
Nie nosi znamion przestępstwa!
Przestępstwem jest powieszenie gaci na płocie prezesa!!!
Ot to jest prokuratura!
Obserwuj wątek
    • no-popis Re: Wieszanie podobizn europosłów -umorzone 16.11.20, 16:11
      krol.osle.jlawki napisał:

> Nie nosi znamion przestępstwa!
      > Przestępstwem jest powieszenie gaci na płocie prezesa!!!
      > Ot to jest prokuratura!
      OK Ryju.
      Przejrzałem kilka publikacji i to rzeczywiście skandaliczne. Urąga wszelkim normom społecznym i prawnym.
    • krol.osle.jlawki link 16.11.20, 16:14

> Nie nosi znamion przestępstwa!
      > Przestępstwem jest powieszenie gaci na płocie prezesa!!!
      > Ot to jest prokuratura!
      >
      >
      tvn24.pl/polska/zdjecia-europoslow-na-szubienicach-sledztwo-po-raz-drugi-umorzone-4752164
      • no-popis Re: link 16.11.20, 16:19

> krol.osle.jlawki napisał:
        >
        > > Nie nosi znamion przestępstwa!
        > > Przestępstwem jest powieszenie gaci na płocie prezesa!!!
        > > Ot to jest prokuratura!
        Tu się z Tobą zgodzę. Przypomina to prokuraturę u Łukaszenki.

> tvn24.pl/polska/zdjecia-europoslow-na-szubienicach-sledztwo-po-raz-drugi-umorzone-4752164
        >
        >
    • ktos_z_kosmosu Re: Wieszanie podobizn europosłów -umorzone 16.11.20, 17:03
      Prośba, królu.
      Zmień kierunek swoich zsyłek.
      Proponuję:
      Lazurowe Wybrzeże, Monaco, Saint Tropez, Luksemburg, Liechtenstein, Lugano, Montreux, słynące z solankowego powietrza okolice Alicante, słynącą z boskiego fado Lizbonę, Capri, Amalfi, Taorminę i dalej Rio de Janeiro, Floryda i wracając do Europy, polecane przez kosmos, wyspy greckie. Tam taniec słońce, plaże, taniec Zorba, winko i Greczynki. Zdarzają się. Kiedyś będąc w nadmorskiej tawernie, od jednej takiej oczu nie mogłem oderwać, istna bogini. Coś niesamowitego, śniade ciało jak wyrzeźbione dłutem mistrza. Pewien byłem, że zajęty konsumpcją, przegapiłem gdy wychodziła z morza i wszystko się zgadzało prócz tego jednego. Nie wyszła z morza, lecz z SUV-a wartego ponad pół miliona.
      • no-popis Re: Wieszanie podobizn europosłów -umorzone 17.11.20, 06:10
        ktos_z_kosmosu napisał:

> Prośba, królu.
        > Zmień kierunek swoich zsyłek.
        > Proponuję:
        > Lazurowe Wybrzeże, Monaco, Saint Tropez, Luksemburg, Liechtenstein, Lugano, Mo
        > ntreux, słynące z solankowego powietrza okolice Alicante, słynącą z boskiego fa
        > do Lizbonę, Capri, Amalfi, Taorminę i dalej Rio de Janeiro, Floryda i wracając
        > do Europy, polecane przez kosmos, wyspy greckie. Tam taniec słońce, plaże, tani
        > ec Zorba, winko i Greczynki. Zdarzają się. Kiedyś będąc w nadmorskiej tawernie,
        > od jednej takiej oczu nie mogłem oderwać, istna bogini. Coś niesamowitego, śni
        > ade ciało jak wyrzeźbione dłutem mistrza. Pewien byłem, że zajęty konsumpcją, p
        > rzegapiłem gdy wychodziła z morza i wszystko się zgadzało prócz tego jednego. N
        > ie wyszła z morza, lecz z SUV-a wartego ponad pół miliona.
        I tu Cię popieram.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka