18.11.20, 15:17
Czy Suwerenność kogoś wykarmiła ?:)
Obserwuj wątek
    • no-popis Re: Pytanie 18.11.20, 15:32
      superspec1 napisał(a):

> Czy Suwerenność kogoś wykarmiła ?:)

A uczciwość, a etyka, a .... może wpadnij z tymi pytaniami do Tatusia i Mamusi.
      • 141288bs Re: Pytanie 18.11.20, 17:03
        m.c.hrabia napisał:

> A co to jest suwerenność , czy zakaz skrobania nie jest pozbawieniem suwerennoś
        > ci?
        - zabijac nie mozna, a kto uwaza inaczej niech poczyta co o tym mowi KK
        • topiramax Re: Pytanie 18.11.20, 18:33
          KK nie ma mandatu do narzucania ludziom zasad, których sam nie przestrzega: Rozpoznania prawdy i obstawania przy niej, wytrwania w wartościach o których głosi kazania. Zepsucie, zachłanność, sprzeniewierzenie się ideom Chrystusa, kłamstwo i rozpasanie. To nie moje autorytety.
    • mefist0feles Re: Pytanie 18.11.20, 16:34
      superspec1 napisał(a):

Ależ oczywiście, że tak, bez suwerenności pisiorom trudniej będzie
      kraść i kręcić lody, a nic innego nie potrafią.
    • 141288bs Re: Pytanie 18.11.20, 17:00
      superspec1 napisał(a):

- TAK.- decyduje ja jak mam zyc i co jesc, a nie jakis komisarz z eurokolchozu
    • ktos_z_kosmosu Re: Pytanie 18.11.20, 17:14
      Oczywiście, wykarmiła.
      5% społeczeństwa, czyli panów, wójtów, plebanów i ich zbrojne drużyny.
      Dziś w krajach rozwiniętych termin suwerenność jest reliktem i jeśli gdzieś jest stosowany, to w dyktaturach obojętnie czy politycznych, oligarchicznych, czy religijnych. A stosowany, bo powołując się na suwerenność dyktatorzy sygnalizują - odpierdolta się od nas, bedziem se robić co se bedziem chcieć. Czyli krótko, dla utrzymania swojej władzy fundowana jest społeczeństwu samoizolacja.
      Inna twarz suwerenności.
      W Dawnej Polsce królowie byli sprowadzani z zewnątrz bo wybór króla z grona magnaterii godził w suwerenność magnaterii pominiętej.
        • ktos_z_kosmosu Re: Pytanie 18.11.20, 17:36
          141288bs napisał:

> Kosmito, zejdz na Ziemie...oznajmiam ci; nie jestem panem, wojtem ani plebanem
          > i zyje mi sie tak jak sobie ukladam

No czy nie dureń?
          Jeszcze żyjesz w kraju demokratycznym i wolnym, to masz pełny kałdun. Ale spróbuj się odizolować, a też będziesz miał pełny kałdun tyle, że już tylko kartofli, szczawiu i fasoli.
          Historia lubi się powtarzać i co smutne, to już powoli pierwsze symptomy tego widać. Polacy na obczyźnie wpierdol zaczynają zbierać.
    • topiramax Re: Pytanie 18.11.20, 18:21
      O czym Ty mówisz?! Od kiedy to przestrzeganie umów, przestrzeganie prawa to zamach na wolność? Nie udawaj że nie rozumiesz, że to nie polskie władze ale UE staje w obronie polskich obywateli i ich praw.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka