Dodaj do ulubionych

Znowu 2 milardy - na Biełomorkanał Kaczyńskiego

28.11.20, 13:31
Wszyscy pamiętamy, jak pisiewicze z Andrzejem D. na czele postanowili przeznaczyć 2 miliardy (rocznie!) na finansowanie propagandowej TVPiss zamiast leczenia chorych na nowotwory.

Teraz - koszty przekopu przez Mierzeję Wiślaną wzrosły do 2 milardów. Miało być 880 milionów. Zaklęta liczba dla pisiaków te 2 miliardy.

Stali stworzył Biełomorkanał, Kaczyński próbuje iść jego śladem i każe niszczyć Mierzeję i jej przyrodę. Tyle, że stalinowscy bolszewicy dobrze zorganizowali swój przekop i sprawnie go wykonali a pisiewiczom nie bardzo to idzie. Oczywiście poza synekurami i zleceniami dla swoich, w tym są niezrównani. Ciekawe kiedy PiS przywróci stalinowską tradycję i zatrudni przy tej budowie więźniów politycznych.
Obserwuj wątek
  • maotsetung Dwa miliardy za milczenie 28.11.20, 16:31
   Teraz cała Polska protestują kobiety, a TVP INFO o koronawirusie w Korei?
   Nie stać łobuzów na kamery i dziennikarzy w terenie?
   >
   To na ch.j im te dwa miliardy, niech retransmitują TVN 24 jak sami tego nie potrafią!
  • mozart Re: Znowu 2 milardy - na Biełomorkanał Kaczyńskie 29.11.20, 11:11
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Kanał_Białomorsko-Bałtycki#/media/Plik:Canal_Mer_Blanche.jpg

   Opublikowano: 16 grudnia 2017, 09:39
   Logika PiS
   Logika PiS idzie logiką leninowską. Zmiany, które zachodzą od 2015 są iście bolszewickie i oznaczają likwidację dotychczasowego porządku prawnego i społecznego. I to w sposób nieodwracalny! Polska jest nie tylko przygotowywana na kompletną izolację na arenie europejskiej, lecz również do Polexitu, wojny domowej i brutalnego, narodowego bolszewizmu w pseudoreligijnym sosie.
   Społeczeństwo zostanie wzięte brutalnie za mordę, bo ma mentalność chłopa pańszczyźnianego. Inteligencji w tym kraju nie ma, gdyż albo wyemigrowała albo wyginęła albo skuliła ogon pod siebie w obawie o własną emeryturę i stan posiadania. Zniszczono wszelkie autorytety, które byłyby jakimkolwiek zagrożeniem dla rewolucjonistów. I zaczęto kształtować nowe pokolenie poprzez deformę edukacji. Jednocześnie przekupiono społeczeństwo programem 500+. Toteż nie zachodzi obawa, że prekariat się zbuntuje. Dlatego nie będzie żadnych masowych protestów (czy marsze kilkudziesięciu tysięcy ludzi na 30 milionów dorosłych obywateli można uznać za masowe?) gdy ostatecznie zostaną wdrożone pseudoreformy sądownictwa i ordynacji wyborczej. Będą protesty? Rozgoni się je z użyciem broni maszynowej lub wojsk OT. Na niepokornych przygotowano również środki w postaci rozszerzonych uprawnień policji i środków przymusu.
   Będą sankcje? W to mi graj! Zgodnie ze stalinowską logiką władza potrzebuje wroga zewnętrznego i wewnętrznego, by go zdefiniować jako "wroga ludu". Wróg zewnętrzny - UE jest analogiem międzynarodowej burżuazji, zaś opozycja jest ucieleśnieniem "wrogów ludu" i kontrrewolucjonistów "dobrej zmiany". W czasach stalinowskich wypracowano doskonale rozwiązanie sprawy artykułem 58. Myślę, że w Polsce analogiczne rozwiązanie zostanie wprowadzone w życie. I tak za samą przynależność do opozycji dostanie się 3 lata, za antyrządowe demonstracje 10 lat, za głosowanie w PE przeciw rządowi PiS 25 lat. I to nie będą zwykłe więzienia, tylko karne kolonie. W tym kopalnie, karczowanie lasów, kopanie kanałów melioracyjnych, regulacja rzek, prace na polu, przekop Mierzei Wiślanej.
   Czekają nas co najmniej 3-4 pokolenia kaczyzmu w Polsce.
  • no-popis brawo PiS 29.11.20, 14:15
   Jako żeglarz wam pisiaki dziękuję za ten kanał.
   Boli to tro lle Putina na tym forum i tych co uważają, że "gdyby natura chciała to sama by ten kanał stworzyła" :))) ...podobnie jak tunele w Szwajcarii
   • inocom Re: brawo PiS 29.11.20, 14:26
    no-popis napisała:

    > Jako żeglarz wam pisiaki dziękuję za ten kanał.
    > Boli to tro lle Putina na tym forum i tych co uważają, że "gdyby natura chciała
    > to sama by ten kanał stworzyła" :))) ...podobnie jak tunele w Szwajcarii

    Przekop przy Królewcu jest sztuczny. Ruskie go cały czas pogłębiają, by zatoka nie stało się jeziorem.
    Ruskim wolno przekopać Mierzeję Wiślaną, ale Polakom już nie wolno.
    Przekopanych mierzei jest pełno w Dani i nikomu to nie przeszkadza.

    https://img19.demotywatoryfb.pl//uploads/202011/1606649110_oh3ao0_600.jpg

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka