Dodaj do ulubionych

Prowadzący PIS oficerowie KGB i GRU przestrzelili

30.11.20, 08:29
Najnowsze wydarzenia życia partyjno-państwowego w przeglądzie prasy w Poranku TOK FM Pani Dominiki Wielowieyskiej wołają o powtórzenie bez poprawności politycznej obowiązującej w kontaktach z mediami ministra Ławrowa, reprezentującego jednego z właścicieli kondominium.

Posłanka Lichocka w organie, przepraszam, rządowym, w rozmowie z Karnowskimi dokonała demaskacji oraz oceny decyzji Trybunału Konstytucyjnego PIS, podjętej na wniosek Ordo Iuris oraz innych instytucji podległych KGB. Stwierdziła, że analitycy KGB pomylili się w ocenie raportowanych postępów w kształtowaniu nastrojów polskiego społeczeństwa. Za niezadowalające prezydenta Putina uznała rezultaty działań rządu PIS w wojnie informacyjnej z polskim społeczeństwem.

Jednocześnie podkreślam, że nie naruszam sądowego zakazu mówienia o tym, że ORDO IURIS JEST FINANSOWANE PRZE3 KREML.

Prof. Zybertowicz tłumaczył to przestrzeleniem w ocenie konserwatyzmu polskiego społeczeństwa wykonanym przez towarzysko-kulinarne oraz agenturalne odkrycie prezesa w organach odziedziczonych po wywiadzie PRL.
Należy nie zapominać o możliwości przewerbowania Wolfagangowej przez coraz bardziej aktywną frakcję niemiecką w rządzie PIS, reprezentowaną przez rzecznika Müllera ministra Rau, którym patronował Größe Außenminister ßchreiber.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka