Dodaj do ulubionych

Kiedy słucha się (lub czyta) części wypowiedzi Bid

08.01.21, 18:43
Kiedy słucha się (lub czyta) części wypowiedzi Bidena, która dotyczy praworządności, osób sędziów ich roli i funkcji w systemie demokratycznego państwa prawa - to chciałoby się każde to słowo wypisać i wielkimi banerami zawiesić całą Polskę - bo choć Ziobro, Duda nie umie czytać ze zrozumieniem, to wielu przyzwoitych ludzi tych słów bardzo, bardzo u nas potrzebuje !!!
Obserwuj wątek
   • kawa_poranna1 Re: Kiedy słucha się (lub czyta) części wypowiedz 08.01.21, 18:50
    oszol-lom-z-rm napisał:

    > Bajdy Bajdena...
    Pisia szajka wykupuje zapas pampersów, ha ha ha!!!
    Zerro ćwiczy zjazd po rynnie o 6 rano, blady strach padł na Dupusia, marzył o wspólnym grillowaniu w forcie Trump i robieniu sobie sweet-moron fotek, a tu wuj.
    Choopcy, została wam jeszcze Białoruś i wujek Putek.
    Może jeszcze coś wymyśli przez te dwa tygodnie, np zalew netu fake newsami o Bidenie, teoriami spiskowymi i podżeganie białych faszystów do "przejęcia spraw w swoje ręce" przed międzynarodowym spiskiem Iluminatów. Du..a może czuje że jest iskierka nadziei...
   • kawa_poranna1 Re: Kiedy słucha się (lub czyta) części wypowiedz 08.01.21, 18:59
    oszol-lom-z-rm napisał:

    > Bajdy Bajdena...
    Gdy Joe Biden mówił o Trumpie et consortes i ich zamachu na praworządność i demokrację, powstawało odczucie, jakby mówił o kaczyńskim i jego pisich poplecznikach i ich totalitarnych dążeniach: podporządkowany prokurator generalny, ataki na wolne media, mieszanie wojska (u nas tzw. policji) do polityki, upolitycznianie wymiaru sprawiedliwości, chronienie siebie własnych przydupasów przed odpowiedzialnością za popełnione przestępstwa, sądy jako ostatnia ostoja praworządności.
    Jest tylko jedna istotna różnica: amerykański Sąd Najwyższy, mimo, że przesycony osobami o prawicowych poglądach (w tym troje z dziewięciorga sędziów zostało desygnowanych przez samego Trumpa) okazał się godny swej nazwy i stanął na straży prawa.
    W przeciwieństwie do polskiego Trybunału Kucharki przyłębskiej, gdzie dublerzy i szmaty z pisiego nadania w rodzaju piotrowicza, pawłowicz i steliny nawet nie udają, że konstytucja ma dla nich jakiekolwiek znaczenie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka