Dodaj do ulubionych

Trzy tygodnie szczepień, i 410 tys

16.01.21, 09:05
zaszczepionych, winni "celebryci", za złamanie "obostrzeń" szary "obatel" dostaje od 500 do 30000 złotych kary, polityk nic, nawet za uszy go nie wytargają, taka to ludzka władza, Pfizer zmniejszył dostawy, czyli wina Tuska.
Obserwuj wątek
  • adam.eu Re: Trzy tygodnie szczepień, i 410 tys 16.01.21, 09:14
   No i dobrze, że są mniejsze dostawy szczepionek. Dzięki temu PIS ma zwiększoną szansę na poradzenie sobie ze szczepionkami, które już są. A i wrośnie wina celebrytów. Nie przychodzi mi tylko do głowy, jak PIS ma się tłumaczyć ze zniszczony szczepionek. Ale niektórych przekonuje kurier zostawiający paczkę ze szczepionkami bodajże na recepcji, pewnie kurier nie jest katolikiem, a pani w recepcji nie głosowała na PIS. Da się?
  • czandra3 Re: Trzy tygodnie szczepień, i 410 tys 16.01.21, 11:48
   A na deser propozycja dla restauratorów, Nie ma czasu i miejsca, w momencie walki z pandemią, na łamanie prawa i punktowe otwieranie się poszczególnych gałęzi gospodarczych. Im szybciej to zrozumiemy, im szybciej nasze działania będą wspólnotowe, tym łatwiej nam będzie w sposób, już mam nadzieję, permanentny, gospodarkę uwolnić uwolnią, doprowadzając do śmierci głodowej przedsiębiorców i ich rodzin, dlaczego nie zamykają kościołów, bo co Bóg swoich nie zarazi?
  • edico Już zmienili plan szczepień dla grupy "zerowej" 16.01.21, 14:57
   Od północy 15 stycznia, kiedy ruszyła rejestracja do szczepień dla osób powyżej 80. roku życia, zarejestrowało się 280 tys. osób. Z kolei chęć szczepienia zgłosiło 1,1 mln osób - poinformował szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk.

   Dodał, że z powodu decyzji firmy Pfizer trzeba było zmodyfikować harmonogram szczepień tzw. grupy zerowej.
   Tylko z tego powodu???

   No i tyle na dzień dzisiejszy.
   Po 25 stycznia nastąi kolejna zmiana

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka