Dodaj do ulubionych

Czy ktoś w tym Min.Zdrowia to choć trochę myśli?

16.01.21, 10:39
Bo taki idiotyzm jaki oni wymyślili przy internetowym zgłaszaniu się to tylko PiSi mogli wymyślić.
Z jednej strony niby zachęcają seniorów do rejestracji, a z drugiej strony tak to wygląda:

www.gov.pl/web/szczepimysie/zgloszenia
oznacza to, ze jeśli masz mniej niż 70 lat to mogę wysłać zgłoszenie już teraz, chociaż będę szczepiony w dalszej kolejności i dopier po seniorach!

Natomiast jeśli mam skończone 70 lat to mnie ta rejestracja nie dotyczy i mogę zacząć działać w tym kierunku dopiero od 22 lutego, tylko jeszcze nie wiadomo jak , a widząc co się dzieje z seniorami powyżej 80 lat, to prawdopodobnie będę musiał dymać do przychodni, bo mój bank nie poświadcza profilu zaufanego!

No to zrobiłem eksperyment na stronie ze zgłoszeniem dla tych poniżej 70 lat, wypełniłem ankietę , wpisałem swój PESEL i wszystko zaświeciło się na czerwono, a pod rubryką z peselem pojawiła się informacja:
"
"Masz więcej niż 70 lat, nie możesz wypełnić formularza, dostałeś już e-skierowanie na szczepienie"

No ja pytam:
Gdzie?
Od kogo?
I kiedy dostałem to skierowanie , skoro mogę się rejestrować dopiero za kilka dni?

Rozumie ktoś coś z tego?
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka