Dodaj do ulubionych

Była I prezes Sądu Najwyższego prof. Małgorzata Ge

19.01.21, 17:23
Była I prezes Sądu Najwyższego prof. Małgorzata Gersdorf od tygodnia jest zakażona COVID-19. W leczeniu ma jej pomóc sprowadzona z Niemiec amantadyna - lek, którego skuteczność większość medyków kwestionuje.Skuteczność amantadyny wobec COVID-19 nie została potwierdzona badaniami klinicznymi. Dlatego wielu ekspertów ostrzega przed użyciem leku, wskazując na to, że nadal nie ma oficjalnych wskazań do leczenia koronawirusa.
Propagatorem skuteczności amantadyny jest przemyski pediatra Włodzimierz Bodnar, według którego lek działa w zaledwie 48 godzin, po czym pacjenci zdrowieją z COVID-19. Dr. Włodzimierz Bodnar twierdzi, że wyleczył amantadyną samego siebie oraz ponad setkę pacjentów. Możemy być tylko wdzięczny ludziom, którzy testują na sobie nowe trapie. Najsławniejsi lekarze to ci, co zarażali się sami niebezpiecznymi chorobami, żeby przetestować nowe leki. Jak wiadomo, testy na ludziach są niemal zakazane... i słusznie - historia medycyny odnotowuje, że wielu ludzi umierało latami w cierpieniach na choroby, które można było już wyleczyć, ale niestety, ci akurat pacjenci należeli do tzw. grupy kontrolnej, czyli tej, która podlegała obserwacji, jak rozwija się choroba bez podania leków...
... pamiętajmy o tym, gdy czytamy o ludziach, którzy na własne ryzyko biorą nieprzetestowane leki - testów na ludziach zawsze będzie za mało.Brawo pani profesor .
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka