Dodaj do ulubionych

Suski twierdzi, że włam na jego Twittera to "eleme

19.01.21, 18:01
Suski twierdzi, że włam na jego Twittera to "element wojny hybrydowej". "Jednostka do atakowania Polski"

Podlegają mu służby nieudolne.
A wiedział przecie, że podrzucą mu jakieś ruchadło polno-stawowe i zaczną ich nagrywać.
Nieudolny ten starzec obleśny wielce.
On w tym swoim piswskim zadufaniu i nieudolności myślał (???) że ruchadła mu nie podrzucą.
Obserwuj wątek
  • pies.na.czarnych Re: Suski twierdzi, że włam na jego Twittera to " 19.01.21, 20:59
   Doniesienia z putinowskiej Polski
   13u ·
   Choć postać Marka Suskiego to żart, który pisze się sam, jest w tej sprawie dość oczywisty aspekt, który powinien jednak budzić grozę. Oraz refleksję nad tym, do czego prowadzi negatywna selekcja w hierarchii władzy - cecha charakterystyczna każdego reżimu. Autokraci nie lubią ludzi kompetentnych, bo kompetentni zadają trudne pytania, wszystko kwestionują i próbują odwoływać się do takich archaizmów jak rozum i wiedza.
   No i kończymy z takimi Suskimi na szczycie.
   Suski jest przecież w sejmowej komisji ds. służb specjalnych. I ten człowiek właśnie mówi, że ktoś mu się włamał nie tylko na twittera ale też do skrzynki mailowej i że on - Suski - nie może odzyskać do niej dostępu. I mówiąc to, nie wygląda jakby widział w tym coś ponad osobisty atak z seksem w tle. Tak jakby bezpieczeństwo państwa, za które Suski jest współodpowiedzialny (po napisaniu tych słów musiałem wziąć parę głębszych wdechów) w ogóle nie istniało w jego głowie.
   Zdjęcia roznegliżowanej funkcjonariuszki PiS mogą być zabawne (choć nie dla niej), ale to nie one są tu problemem. Problemem nie jest też to czy Suski wysyłał jej jakieś swoje zdjęcia, czy mieli romans, kto kogo tutaj stalkował, czy może oba konta zostały zhackowane. To bez znaczenia.
   Typ z komisji ds. służb specjalnych ma wykradzioną skrzynkę mailową. Aha: i do niedawna także szef gabinetu politycznego premiera.
   Zabawny zbieg okoliczności polega na tym, że jest to ten sam człowiek, który 4 lata temu dostał od chińskiej delegacji w prezencie nowego smartfona Huawei. Wiecie, to ta firma, o której od paru lat już wiadomo, że szpieguje dla reżimu w Pekinie. Nawet nasze ABW w 2019 aresztowało byłego polskiego agenta i dyrektora sprzedaży polskiego Huawei za szpiegostwo. To taka dygresja, co by nikt nie mówił, że "to tylko telefon".
   Jest bardzo prawdopodobne, że ktokolwiek włamał się na konta Suskiego, zrobił to w celu pozyskania informacji, a nagich zdjęć użył jako zasłony dymnej i kiełbasy dla mediów. I publiczka może się na to nabierać i ekscytować tymi fotkami, ale prawdziwie smutną wiadomością jest to, że na tym samym skupia się także uwaga samego Suskiego.
   On zdaje się nie rozumieć powagi sytuacji. Bo mentalnie jest niezdolny do piastowania takich stanowisk, jakie dał mu pisowski dobór nienaturalny.
   Źródło: PAP, Fot: Rafał Guz

   https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/140929150_127388465895397_6340567087663745738_n.png?_nc_cat=109&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=PFRsSmP4PsAAX_Ipy3z&_nc_ht=scontent-bru2-1.xx&oh=9a1ac5a396fb8f891f42317cd40a452a&oe=602C18EC

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka