Dodaj do ulubionych

Rząd już nie rządzi

25.01.21, 14:00

Polacy sami znoszą zszyty z katastrofalnych pomysłów locdown. Michał Dworczyk już zrezygnował z arogancji i szuka ratunku w konsultacjach politycznych. Zaprosił na jutro na godz. 9 przedstawicieli wszystkich klubów parlamentarnych i sił politycznych na merytoryczną dyskusję na temat Narodowego Programu Szczepień.
Obserwuj wątek
        • edico Re: Rząd już nie rządzi 25.01.21, 15:52
          To spotkanie i tak nie ma sensu, bo PiS i tak zrobi wszystko po swojemu tradycyjnie olewając sugestie czy wnioski opozycji. W zgodzie opozycji na spotkanie widzę jedynie przezorną taktykę, by nie dać sobie później zarzucić, że nie chciała współpracować.
        • pies.na.czarnych Re: Rząd już nie rządzi 25.01.21, 15:56
          Opozycja: Jak rządowi pali się grunt pod nogami, to chce rozmawiać
          Brak szczepionek, chaos przy rejestracji, seniorzy w kilkugodzinnych kolejkach. "System szczepień się załamał". Opozycja odpowiada na zaproszenie rządu. Wideo Justyny Dobrosz-Oracz.
          wyborcza.pl/7,82983,26718790,opozycja-jak-rzadowi-pali-sie-grunt-pod-nogami-to-chce-rozmawiac.html#S.main_topic_2-K.C-B.3-L.3.maly
          • edico Re: Rząd już nie rządzi 25.01.21, 16:06
            Jest kiepsko i chyba będzie jeszcze gorzej, skoro arogancki PiS zaczyna prosić opozycję o rozmowę. Uważam to za próbę przerzucenia różnych odpowiedzialności na na innych.

            Lewica ma rację:
            - Będziemy chcieli, żeby to spotkanie było transmitowane, żeby to spotkanie mogli obejrzeć wszyscy obywatele Rzeczypospolitej, bo to jest spotkanie o przyszłości społeczeństwa, to jest spotkanie o tym, jak dobrze zorganizować ruch szczepionkowy i jak nie dopuścić do chaosu, w który rząd nas wpędził - powiedział Gawkowski.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka