Dodaj do ulubionych

No i znowu zaczyna się hucpa kolejnej karuzeli PiS

27.01.21, 16:15
W związku z dzisiejszą publikacją uzasadnienia przez TK w sprawie aborcji, #StrajkKobiet zaprasza na konferencję prasową.
wiadomosci.wp.pl/aborcja-w-polsce-trybunal-konstytucyjny-opublikowal-wyrok-6601762747882368a?utm_medium=push&utm_source=pushpushgo&utm_campaign=WPWiadomosci-push
Jak widać, usypianie kobiet okazało się tylko sennym marzeniem i wygrać z nimi nie będzie łatwo. Przedsiębiorcy swoje dołożą a i emeryci za covidowe drwiny z nich chyba też nie popuszczą.
Obserwuj wątek
  • edico Re: No i znowu zaczyna się hucpa kolejnej karuzel 27.01.21, 17:30
   Marta Lempart na konferencji prasowej nakreśliła, jakie możliwe są skutki opublikowania uzasadniania i wyroku TK ws. aborcji.

   - Po pierwsze osoba w KPRM, która zdecyduje się, żeby w Dziennik Ustaw opublikować orzeczenie TK, popełni przestępstwo - oświadczyła Lempart, precyzując, że chodzi o nadużycie uprawnień. - Zostanie złożone zawiadomienie do prokuratury i będzie ścigana tak długo, jak będzie trzeba - dodała.

   Liderki Strajku Kobiet podkreśliły, że "są już gotowe, by wyjść na ulice" oraz "mobilizuje się cała Polska, nie tylko Warszawa". - Do tej pory mówiłyśmy o piekle kobiet, teraz mówimy o piekle rządu - oświadczyły organizatorki protestów.
   wiadomosci.wp.pl/aborcja-w-polsce-strajk-kobiet-reaguje-na-ruch-tk-6601782183766912a?utm_medium=push&utm_source=pushpushgo&utm_campaign=WPWiadomosci-push

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka