Dodaj do ulubionych

Wytyczne z Jasnej Góry,

02.02.21, 15:00
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26747893,liczna-reprezentacja-parlamentu-przybyla-na-jasna-gore-abp.html#s=BoxOpImg3 //
Obserwuj wątek
        • taniarada Ja ja 02.02.21, 17:04
          edico napisał:

> W tym państwie kształtowanym wyznaniowo, Częstochowa stała się Mekką dla wszelk
          > iej maści zwolenników PiS.
          >
          Tylko oni .Ale fanzolisz .
            • taniarada Re: Ja ja 02.02.21, 21:39
              edico napisał:

> O tobie forumowy zakonniku nawet nie śmiem wspomnieć :)
              >
              Ja nie muszę mój drogi pielgrzymować .Jedynie do Łagiewnik .Ja witam pielgrzymów .Ostatnio autami lub autokarami przybywają .W należytej odległości i zachowanie dyscypliny convidowej ,Polacy to wspaniały naród.Przyjedź kiedyś na Jasną to cię oprowadzę.Będziesz pan zadowolony.Amen.
        • taniarada Re: Wytyczne z Jasnej Góry, 02.02.21, 17:02
          edico napisał:

> Niestety, katolikom wdrukowano w mentalność, że prawdziwymi chrześcijanami są t
          > ylko oni :)
          >
          Żartujesz tyklko ci co napylają na wiarę i katolików .Ci są prawdziwymi chrześcijanami .Boże spuść bombę na tą trąbę .
          • lumpior Re: Wytyczne z Jasnej Góry, 02.02.21, 17:06
            taniarada napisał(a):

> edico napisał:
            >
            > > Niestety, katolikom wdrukowano w mentalność, że prawdziwymi chrześcijanam
            > i są t
            > > ylko oni :)
            > >
            > Żartujesz tyklko ci co napylają na wiarę i katolików .Ci są prawdziwymi chrześ
            > cijanami .Boże spuść bombę na tą trąbę .

taniarada:

W razie wojny, w pierwszej kolejności bedę strzelal do okolicznych bolszewików, lewactwa i szmalcowni, a później do wroga.Po to by po zwycięstwie żyć w prawdziwie wolnej Polsce. //
            • edico Re: Wytyczne z Jasnej Góry, 02.02.21, 21:28
              lumpior napisał:

> taniarada:
              >
              > W razie wojny, w pierwszej kolejności bedę strzelal do okolicznych bolszewików,
              > lewactwa i szmalcowni, a później do wroga.Po to by po zwycięstwie żyć w prawdz
              > iwie wolnej Polsce. //
    • behemot17-13 Re: Wytyczne z Jasnej Góry, 02.02.21, 18:59
      Pielgrzymka parlamentarzystów. Mieszkam w Częstochowie od urodzenia. Widziałem pielgrzymujących ze wszystkich zakątków Polski i spoza jej granic. Nie mam nic do pielgrzymujących na Jasną Górę, wręcz przeciwnie, szacunek dla wysiłku, który wkładają by dotrzeć pod szczyt. Za cholerę nie rozumiem, by parlamentarzystów nazywać pielgrzymami. To się kłóci z pojmowaniem pielgrzymki. Wsiada taki pierwszy lepszy parlamentarzysta do wypasionej bryki, czas podróży zabija delektowaniem się chipsów o smaku akacjowym, wygramoli się ze swojego wehikułu metr a może dwa i umęczony, taki wyciszony wystawia swoją facjatę, że litość bierze.
      • taniarada Jestem pod wrażeniem 02.02.21, 20:45
        behemot17-13 napisał:

> Pielgrzymka parlamentarzystów. Mieszkam w Częstochowie od urodzenia. Widziałem
        > pielgrzymujących ze wszystkich zakątków Polski i spoza jej granic. Nie mam nic
        > do pielgrzymujących na Jasną Górę, wręcz przeciwnie, szacunek dla wysiłku, któr
        > y wkładają by dotrzeć pod szczyt. Za cholerę nie rozumiem, by parlamentarzystów
        > nazywać pielgrzymami. To się kłóci z pojmowaniem pielgrzymki. Wsiada taki pier
        > wszy lepszy parlamentarzysta do wypasionej bryki, czas podróży zabija delektowa
        > niem się chipsów o smaku akacjowym, wygramoli się ze swojego wehikułu metr a mo
        > że dwa i umęczony, taki wyciszony wystawia swoją facjatę, że litość bierze.
        >
        Te chipsy o smaku akacjowym mnie zabiły.Nie robisz przypadkiem u Leszczyny za ochroniarza?Widziałeś ty Tuska kiedyś na Jasnej ?Bo ja nie ,a Kaczyńskiego parę razy.Trzymaj się ziomal.
      • ktos_z_kosmosu Re: Wytyczne z Jasnej Góry, 02.02.21, 21:41
        behemot17-13 napisał:

> wygramoli się ze swojego wehikułu metr a mo
        > że dwa i umęczony, taki wyciszony wystawia swoją facjatę, że litość bierze.

Litość bierze bo idą tam jak na skazanie.
        Przeraża ich, jak przystało na prymitywów, przeraźliwy dźwięk trąb i barabanów. Będąc otoczonym tym demonicznym dźwiękiem, myślą sobie - Zaiste, wielki i potężny musi być ten bóg.
        www.youtube.com/watch?v=v0l6kSzC9aM

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka