Dodaj do ulubionych

Sekretarz stanu USA dzwoni,

03.02.21, 10:54
dzwonił do różnych krajów np takich jak:
Canada
Mexico
Japan
S. Korea
France
Germany
UK
NATO
Australia
Philippines
Thailand
Israel
Iraq
Afghanistan
EU
Italy
Jordan
S. Africa
India
Pakistan
African Union
New Zealand
Sweden
Colombia
Ukraine


Szukam i szukam i jakoś nie ma Polski, która wstała z kolan po klęczeniu przed Trump..kiem, może dlatego iż Duda powiedział coś takiego "Mieliśmy sympatyczną wymianę korespondencji", i od tego czasu piszą do siebie jak opętani, co tam dzwonienie, sztuka epistolografii to jest to co Duda zna, prowadził pamiętniczek, i wie jak się żartobliwie wpisywać, i literki ozdobnie przyozdabiać.Olali nas i to kto odwieczny przyjaciel, był rusek, teraz jest hamerykanin, ale chyba chcą wrócić do miłowania ruska.

natemat.pl/336895,antony-blinken-sekretarz-stanu-usa-nie-zadzwonil-do-polski
Obserwuj wątek
   • czandra3 Re: Sekretarz stanu USA dzwoni, 03.02.21, 13:06
    No, nie ma, takie np Filipiny, albo Kolumbia, czy Afganistan, nie mieli sympatycznej wymiany korespondencji, i do nich trzeba dzwonić, a Duda miał, to pokazuje ile znaczymy w świecie, zero, nul, nothing, núll, już dawno Duda się zbłaźnił, a chyba hamerykanie pamiętają kto jako ostatni pogratulował.
  • buldog2 Re: Sekretarz stanu USA dzwoni, 04.02.21, 18:15
   ludzikow: A czy była rozmowa z Tuskiem?

   Niedługo PISi będą chwalić się rozmową z kierownikiem parkingu w Białym Domu. Jeśli ten zechce odebrać telefon. ludzikow zachłyśnie się ze szczęścia.
  • pies.na.czarnych Re: Sekretarz stanu USA dzwoni, 04.02.21, 19:23
   Po rozmowie doradców prezydentów Polski i USA kluczowe jest zdanie z komunikatu Białego Domu: "administracja Joe Bidena będzie wspierać demokratyczne instytucje, dbać o rządy prawa i prawa człowieka."

   Na marginesie przypomnę, ze pisi właśnie zaczęli wojenkę z
   next.gazeta.pl/next/7,151003,26757470,podatek-od-mediow-mateusz-morawiecki-ta-oplata-ma-stworzyc.html#do_w=57&do_v=67&do_a=330&s=BoxOpLink
   • ktos_z_kosmosu Re: Sekretarz stanu USA dzwoni, 04.02.21, 20:33
    pies.na.czarnych napisała:

    > Po rozmowie doradców prezydentów Polski i USA kluczowe jest zdanie z komunikatu
    > Białego Domu: "administracja Joe Bidena będzie wspierać demokratyczne instytuc
    > je, dbać o rządy prawa i prawa człowieka."

    Te prawa człowieka to margines. Główny wątek tych rozmów, to "umocnienie stosunków dwustronnych i współpracy Polski z USA w kwestiach obronnych i energetycznych".
    Czyli wiesz rozumiesz, tylko sondują czy nadal Polska jest gotowa na zakup z ichnych składnic złomu samolotów i śmigłowców pamiętających Wietnam i czołgów z krzywymi lufami.
    W kwestiach energetycznych też mają dla nas "kuszące" propozycje, typu promocja, tylko nieco podgniłych, bananów z odbiorem w Hamburgu.

  • taniarada Re: Sekretarz stanu USA dzwoni, 04.02.21, 20:43
   Do Naczelnika Kaczyńskiego musi mieć audiencję .To takie proste. Audiencja (łac. audientia od audire jakby kto nie wiedział.Jedynie Trump mógl tak bez zapowiedzi zadzwonić.Szkoda że go łotry oszukali przy wyborach.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka