Dodaj do ulubionych

Kaczor wywołał wojnę, to teraz będzie ją miał

03.02.21, 14:25
Kobiety mu nie darują, powstał komitet "Legalna Aborcja, Bez Kompromisów"

www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/8084702,walka-aborcja-projekt-przerwania-ciazy-na-zyczenie-do-12-tygodnia.html
I sądzę, że nasze kobiety staremu dewotowi tym razem nie odpuszczą.
Trzymam kciuki za suksech w ich walce z nim i kościołem!
Obserwuj wątek
    • j-k Kaczor to ma to w d... ale KK trzesie tylkiem. 03.02.21, 17:40
      zwariowanycyklista napisał:
      > Trzymam kciuki za suksech w ich walce z nim i kościołem!

Kaczor to ma to w d...
      - bo porzadzi jeszcze 3, lub gora 7 lat i... do piachu...

Tylkiem to trzesie polski KK - bo ta walka z Kaczorem bedzie oznaczala odchodzenie ludzi od jego sojusznika Kosciola i spadek jego dobrotki...
        • taniarada Re: Kaczor to ma to w d... ale KK trzesie tylkiem 03.02.21, 18:36
          ktos_z_kosmosu napisał:

> j-k napisał:
          >
          > > Kaczor to ma to w d... bo porzadzi jeszcze 3, lub gora 7 lat i... do piac
          > hu...
          >
          > Tylko 3. Po tym zacznie się głód, smród i zgryzota.
          > Rządy PiS i epidemia pandemii, swoje zrobią.
          Ty to tak piszesz na serio ,czy jesteś już trafiony?Większość dziadków i babć pisze tu na haju.Jeden atakuje prezydenta ,drugi Kaczyńskiego,paru się tu specjalizuje w atakach na kościół .A reszta to poplątanie lewicy ,prawicy i chlopów małorolnych.Nic się nie dzieje nic się nie zmienia .A ci ciągle od rana do wieczora piszą te swoje czarne scenariusze.Ja cię kręcę,🤣👿
      • zwariowanycyklista Jako Kryptogej nie pozostawił dziedzica ja w KRLD 03.02.21, 18:36
        j-k napisał:

> zwariowanycyklista napisał:
        > > Trzymam kciuki za suksech w ich walce z nim i kościołem!
        >
        >
        > Kaczor to ma to w d...
        > - bo porzadzi jeszcze 3, lub gora 7 lat i... do piachu...
        >
        > Tylkiem to trzesie polski KK - bo ta walka z Kaczorem bedzie oznaczala odchodze
        > nie ludzi od jego sojusznika Kosciola i spadek jego dobrotki...

Będą demokratyczne wybory jak wykorkuje i będzie koniec kaczyzmu jak hitleryzmu!!!
        • taniarada Re: Jako Kryptogej nie pozostawił dziedzica ja w 03.02.21, 18:43
          zwariowanycyklista napisał:

> j-k napisał:
          >
          > > zwariowanycyklista napisał:
          > > > Trzymam kciuki za suksech w ich walce z nim i kościołem!
          > >
          > >
          > > Kaczor to ma to w d...
          > > - bo porzadzi jeszcze 3, lub gora 7 lat i... do piachu...
          > >
          > > Tylkiem to trzesie polski KK - bo ta walka z Kaczorem bedzie oznaczala od
          > chodze
          > > nie ludzi od jego sojusznika Kosciola i spadek jego dobrotki...
          >
          > Będą demokratyczne wybory jak wykorkuje i będzie koniec kaczyzmu jak hitleryzmu
          > !!!
          >
          > Zawsze cię lubiłem i wspierałem na moderacji.Ale teraz przeginasz .Albo jesteś zdrowo stuknięty ,albo pod wpływem alkoholu .Jesteś w wieku podeszłym i niewiadomo kto pierwszy.Już nie jeden z tego forum życzył śmierci Kaczyńskiemu i ziemię gryzie.Trochę szacunku bo będę omijał twoje wątki jak reszta to robi.
          • zwariowanycyklista Re: Jako Kryptogej nie pozostawił dziedzica ja w 04.02.21, 10:04
            taniarada napisał(a):
            > >
            > > Zawsze cię lubiłem i wspierałem na moderacji.Ale teraz przeginasz .Albo j
            > esteś zdrowo stuknięty ,albo pod wpływem alkoholu .Jesteś w wieku podeszłym i n
            > iewiadomo kto pierwszy.Już nie jeden z tego forum życzył śmierci Kaczyńskiemu i
            > ziemię gryzie.Trochę szacunku bo będę omijał twoje wątki jak reszta to robi.

A niby w którym miejscu życzę komuś śmierci?
    • kylax4 Re: Kaczor wywołał wojnę, to teraz będzie ją miał 03.02.21, 19:01
      Brawo polskie kobiety. W każdym, normalnym kraju aborcja jest dostępna na życzenie, praktycznie w całej UE, USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Argentynie, Urugwaju, nawet w Rosji, o Chinach, czy Turcji nie wspominając.
      Trochę dziwi mnie fakt, że prokremlowska partia PiS, jest przeciwna aborcji, która jest legalna w Rosji.
      • taziuta Re: Kaczor wywołał wojnę, to teraz będzie ją miał 04.02.21, 05:15
        kylax4 napisał:

> Brawo polskie kobiety. W każdym, normalnym kraju aborcja jest dostępna na życzenie, praktycznie w całej UE,
        > USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Argentynie, Urugwaju, nawet w Rosji, o Chinach, czy Turcji nie
        > wspominając.
        > Trochę dziwi mnie fakt, że prokremlowska partia PiS, jest przeciwna aborcji, która jest legalna w Rosji.

PiS jest przede wszystkim partią populistyczną, która dobrze rozumie w jakim kraju żyjemy. Obawiam się, że zwolennicy legalnej aborcji do tego jeszcze nie doszli.

"Nasze społeczeństwo jest anty-postępowe. Jest bigoteryjne i żyjące w ciągłym strachu przed naruszaniem rozmaitych tabu, przed kalaniem świętości, przed odstępstwami od dyscypliny obrzędowej". (za Tomaszem Kozakiem).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka