Dodaj do ulubionych

Szwajcaria odmówiła

03.02.21, 20:45
Odpowiedzialna za dopuszczanie do obrotu leków w Szwajcarii, Agencja Produktów Terapeutycznych (Swissmedic), odmówiła w środę zatwierdzenia szczepionki firmy AstraZeneca.
I co pan na to panie Dworczyk?
Obserwuj wątek
    • eiran Re: Szwajcaria odmówiła 03.02.21, 22:00
      Wiadomo, że AstraZeneca spóźniła się ze swoją szczepionką w porównaniu do Moderny, a zwłaszcza Pfizera, dlatego też EMA ograniczyła zgodę na stosowanie, jako że wyniki badań dla najstarszych nie spełniły wymogu reprezentatywności. Być może wymagania szwajcarskie są wyższe niż unijne i po prostu szczepionka nie mogła być zarejestrowana..
      • pies.na.czarnych Re: Szwajcaria odmówiła 04.02.21, 03:41
        > Wiadomo, że AstraZeneca spóźniła się ze swoją szczepionką w porównaniu do Moderny, a zwłaszcza Pfizera, dlatego też EMA ograniczyła zgodę na stosowanie... :)

Wysyłają wszystko do Anglii. Europa zagroziła im wprowadzeniem zakazu eksportu i od razu szczepionki się znalazły.
    • taniarada Re: Szwajcaria odmówiła 03.02.21, 22:21
      Co kogo obchodzi Szwajcaria. U nas się będzie działo i o tym pisz .Bo to jest forum krajowe. Pod koniec tego tygodnia rząd najprawdopodobniej ogłosi otwarcie hoteli - dowiedzieli się dziennikarze RMF FM. Miałoby to nastąpić od 14 lutego. Prawdopodobnie wtedy też zapadnie decyzja o powrocie większej liczby uczniów do szkół.

Podobno rząd rozważał otwarcie hoteli już tydzień temu, kiedy zdecydowano się na zniesienie części obostrzeń, m.in. otwarcie galerii handlowych. Jak podaje RMF FM, decyzja będzie zależała przede wszystkim od sytuacji koronawirusowej u naszych sąsiadów, czyli m.in. w takich krajach jak Niemcy, Czechy czy Słowacja.

W Polsce sytuacja pandemiczna jest ustabilizowana - mamy obecnie stabilizację danych epidemicznych na średnim poziomie dziennym ok. 5 tysięcy nowych przypadków. Ale wiadomo, że do naszych hoteli przyjeżdżaliby obcokrajowcy, więc brana jest pod uwagę sytuacja epidemiczna w krajach sąsiednich.Fajowo .
      • pies.na.czarnych Re: Szwajcaria odmówiła 04.02.21, 03:38
        Czyli koniec epidemii w pisim landzie. Teraz tylko zatrzymać Helmutów, którzy pchają się tu drzwiami i oknami i nastanie błogi spokój. W hotelach pisi będą przyjmować bogaczy z Niemiec, którzy zostaną zaszczepieni, a w zamian za to zostawią dolary i znienawidzone euro. Niech żyje Naczelnik, nasz ukochany przywódca. Tak mi dopomóż bóg i jego namiestnik ojciec Rydzyk.
      • pawel160283 Re: Szwajcaria odmówiła 04.02.21, 12:03
        Ile testów robi się w Polsce a ile w Anglii czy Nieczech? Wczoraj umarło w Polsce 444 osób w wyniku zakażenia covidem.

Do niedzieli moja córka jest na kwarantannie bo w przedszkolu jeden 6-latek ma covida.

Sorry, ale piszesz brednie.
        • taniarada No i? 04.02.21, 12:52
          pawel160283 napisał:

> Ile testów robi się w Polsce a ile w Anglii czy Nieczech? Wczoraj umarło w Pols
          > ce 444 osób w wyniku zakażenia covidem.
          >
          > Do niedzieli moja córka jest na kwarantannie bo w przedszkolu jeden 6-latek ma
          > covida.
          >
          > Sorry, ale piszesz brednie.
          Jeśli to do mnie .To już inny temat .Nic nie pisałem o testach. Co one w ogóle dają ? Siema.
          • taniarada Re: Szwajcaria odmówiła 04.02.21, 16:29
            99venus napisał:

> To jego specjalność.Nie wdawaj się w dyskusje z ubogimi rozumem.
            >
            To jest oficjalne oświadczenie rządu .Nie moje prostaku .O Szwajcarii pisz na FŚ.Myślałem że jesteś inteligentny,ale to była pomyłka ,
    • 141288bs Re: Szwajcaria odmówiła 04.02.21, 07:03
      99venus napisał:

> Odpowiedzialna za dopuszczanie do obrotu leków w Szwajcarii, Agencja Produktów
      > Terapeutycznych (Swissmedic), odmówiła w środę zatwierdzenia szczepionki firmy
      > AstraZeneca.
      > I co pan na to panie Dworczyk?
      >
      - jak to co?, trzeba odwolac sie do KE, ona podobno koordynuje w tych sprawach i tym razem nie bedzie uzalezniac praworzadnoscia...chociaz kto wie?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka