Dodaj do ulubionych

TVP atakuje Trzaskowskiego

09.02.21, 12:56
Kolejny przykład standardowej manipulacji TVP Info - Trzaskowski nie radzi sobie ze śniegiem, a na obrazku nieodśnieżona droga... podległa rządowi.
ocdn.eu/pulscms-transforms/1/PzAk9kpTURBXy9jZWI1NDU3MTU5ZWU3OTc5ZjNjMzgxNDgxMDk4Mjg0ZC5qcGeSlQNuAM0HWM0EI5UCzQOdAMPDgqEwBaExAQ
Obserwuj wątek
  • taniarada Re: TVP atakuje Trzaskowskiego 09.02.21, 14:43
   Wiceszef Platformy Obywatelskiej był gościem Radia ZET. Polityk odpowiadał na pytania słuchaczy. Jeden z nich zapytał, dlaczego na sobotniej konwencji Platformy „mówił pan o czystym powietrzu, a nie wspomniał o czystych rzekach”.
   – Czyste powietrze truje nas i jest odpowiedzialne za mnóstwo zgonów w Polsce, natomiast jeśli chodzi o te propagandę TVP Info, że niby „Czajka” się przyczyniła do jakiejś katastrofy ekologicznej, były znacznie przesadzone – mówił. – My dbamy również o czyste rzeki, dlatego cieszę się, że ta awaria została naprawiona – dodał.Ja pierniczę.
  • qwardian Brawo, PO kieszeniach pazernych łobuzów.. 09.02.21, 16:05
   www.bankier.pl/wiadomosc/Pracownicy-Agory-chca-obnizenia-pensji-zarzadu-8053061.html
   Podczas spotkania organizacji związkowych zrzeszonych w Agorze podniesiono postulat, aby między innym obniżono pensje zarządu spółki. Pomysł ten pojawił się już wcześniej, kiedy kierownictwo chciało oszczędzać poprzez przedłużenie działania funduszu socjalnego w ograniczonej formie.
  • alux Re: TVP atakuje Trzaskowskiego 09.02.21, 20:01
   Niech przekażą, że w Płocku Trzaskowski nie radzi sobie z zatorem na Wiśle. Rozumiem, że to ludzie bez rozumu wierzą w fakty podawane w wiadomościach i tvp info. Jak mozna kogoś winić za opady śniegu, deszczu oraz mrozy i upały! Propaganda w mediach publicznych jest bardzo głupia, bo ma trafiać do ludzi głupich!
   • taniarada Trzaskowski nie ma czasu na Warszawę 09.02.21, 20:36
    alux napisał:

    > Niech przekażą, że w Płocku Trzaskowski nie radzi sobie z zatorem na Wiśle. Roz
    > umiem, że to ludzie bez rozumu wierzą w fakty podawane w wiadomościach i tvp in
    > fo. Jak mozna kogoś winić za opady śniegu, deszczu oraz mrozy i upały! Propagan
    > da w mediach publicznych jest bardzo głupia, bo ma trafiać do ludzi głupich!
    >
    Taki zalatany programem PO.TVP Info, znowu TVP Info, znowu TVP Info, znowu pytanie od TVP Info, bo TVP Info... to są wszystko pytania od TVP Info – mówił w Radiu ZET wiceszef Platformy Obywatelskiej Rafał Trzaskowski, odpowiadając na pytania słuchaczy.O TVP Info Trzaskowski wiele razy wspominał też we wtorkowej rozmowie w Radiu ZET. Od jednego ze słuchaczy dostał pytanie o warszawską Skrę. – Wielokrotnie odpowiadałem tutaj w Radiu ZET na to pytanie, mam takie wrażenie, że za każdym razem dostaję ten sam zestaw pytań od tych samych słuchaczy – oznajmił. Pan wszędzie widzi TVP Info – zwróciła mu uwagę dziennikarka radia Zet.Ten to ma schizę.🤣
   • bpos Re: TVP atakuje Trzaskowskiego 11.02.21, 14:46
    alux napisał:

    > Niech przekażą, że w Płocku Trzaskowski nie radzi sobie z zatorem na Wiśle. Roz
    > umiem, że to ludzie bez rozumu wierzą w fakty podawane w wiadomościach i tvp in
    > fo. Jak mozna kogoś winić za opady śniegu, deszczu oraz mrozy i upały! Propagan
    > da w mediach publicznych jest bardzo głupia, bo ma trafiać do ludzi głupich!
    >
    Pytam.
    W naszym kraju są ludzie odpowiedzialni za utrzymanie m. in.:
    Lasów Państwowych,
    Dróg krajowych, wojewódzkich, powiatowych i gminnych,
    Linii kolejowych,
    Linii energetycznych,
    Sieci ciepłowniczych,
    Itd
    Itp
    Rzek.
    Kto odpowiada za utrzymanie rzek i dlaczego dopuścił do zatoru w Płocku?
    Pewnie Trzaskowski.
    Albo Tusk.
   • x2468 Re: TVP atakuje Trzaskowskiego 09.02.21, 21:46
    Tereny PKP nie podlegają miastu. Podlegają tylko i wyłącznie DOKP, lecz jeśli zawiadowca stacji i jego przełożeni poproszą o pomoc wojska to Blaszak z pewnością im pomoże. Oczywista oczywistość odpłatnie.
    TVpis, i ty dowodzicie ze reżym pis kompletnie sobie nie radzi z utrzymaniem ruchu na drogach państwowych, kolei a nawet chodnikiem przed pałacem kultury i sztuki Kaczyńskich.
  • taniarada Re: TVP atakuje Trzaskowskiego 11.02.21, 14:11
   W rejonie ul. Wólczyńskiej na warszawskich Bielanach oraz w rejonie ul. Maltańskiej na Stegnach nastąpiła przerwa w dostawach ciepła - przekazała dziś spółka Veolia Energia Warszawa. Łącznie bez ciepłej wody i ogrzewania jest 30 budynków.Jak pech to pech.Nie chciałbym mieć na stanowisku prezydenta Polski pechowca.
  • szwampuch58 Re: TVP atakuje Trzaskowskiego 11.02.21, 14:57
   Jak wam nie wstyd, dziennikarze TVP! , Tak się zastanawiam, wiem, że macie kredyty i żyć za coś trzeba, ale naprawdę nie wstyd Wam pracować w TVP? Zwłaszcza dziś, kiedy walczą wszyscy wasi koledzy i koleżanki? - czytamy w porannej Qrwizji dzisiaj,hmmm Janusze z Grazynami z dylematem ?
   • taniarada A do kogo ty gadasz ? 11.02.21, 17:07
    szwampuch58 napisał:

    > Jak wam nie wstyd, dziennikarze TVP! , Tak się zastanawiam, wiem, że macie kre
    > dyty i żyć za coś trzeba, ale naprawdę nie wstyd Wam pracować w TVP? Zwłaszcza
    > dziś, kiedy walczą wszyscy wasi koledzy i koleżanki? - czytamy w porannej Qrwiz
    > ji dzisiaj,hmmm Janusze z Grazynami z dylematem ?
    >
    Dwa samochody wpadły do wykopu przy budowie metra. Trzy osoby w szpitalu.Znowu nie zabezpieczył taśmą.
    • x2468 Re: A do kogo ty gadasz ? 11.02.21, 20:12
     Za holowniki odpowiada człowiek Kartofli. W czasach prezydentury Kaczyńskiego w Warszawie był tam odpowiedzialny za gospodarkę miasta ściekami i jest bezpośrednio odpowiedzialny za budowę kolektora przesyłowego ścieków miejskich do "Czajki".
     Ostatnio przypomniał o nim prezes NIK Banaś"
     Wikipedia o tym panu:
     "17 stycznia 2018 roku został powołany na stanowisko prezesa Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie[2]. W 2020 Najwyższa Izba Kontroli oceniła negatywnie wykonanie planu finansowego Wód Polskich za 2019 rok; była to jedyna negatywna ocena NIK o wykonaniu części budżetowych i planów finansowych jednostek pozabudżetowych w 2019 roku"
     Brawo pis.

     17 stycznia 2018 roku został powołany na stanowisko prezesa Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie[2]. W 2020 Najwyższa Izba Kontroli oceniła negatywnie wykonanie planu finansowego Wód Polskich za 2019 rok; była to jedyna negatywna ocena NIK o wykonaniu części budżetowych i planów finansowych jednostek pozabudżetowych w 2019 roku[3].
     :

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka