Dodaj do ulubionych

Jak ukręcić bat na siebie?

11.02.21, 08:59
Bardzo prosto. Przed wyborami w 2015 dziennikarki i dziennikarze z prywatnych stacji w przypływie obiektywności tak najeżdżali na PO, że wióry leciały. To właśnie prywatne stacje i portale prześcigały się w krytyce rządów Tuska. To właśnie na tej obiektywnej krytyce bolszewik i psychopata pozbawiony jakichkolwiek uczuć się odrodził. Że prywatne stacje mają być obiektywne to jedno, ale gdy gdzieś w niedalekiej perspektywie dostrzegasz potworka którego tak naprawdę reanimowałeś, wstyd. Macie co macie, sami sobie jesteście winni.
Obserwuj wątek
     • taniarada Coś betonuś ściemnia 11.02.21, 09:32
      peace2u napisał(a):

      > To ty masz problem z pamięcią.
      > PO miała wszystkie media w 2015
      > Jedyne czego wtedy nie zrobili to taka cenzura jaka jest teraz. I tak ludzie w
      > komentarzach zrozumieli że wkurzenie na PO jest wszechobecne
      Nie dość że media to jeszcze hejt na prezydenta Lecha Kaczyńskiego kręcili i na jego żonę.Gdy go zamordowali w Smoleńsku .To po śmierci takie peany leciały na parę prezydencką .Jak by wiedzieli że go zabili hipokryci.Siema.
      • eiran Re: Jak ukręcić bat na siebie? 12.02.21, 07:36
       behemot17-13 napisał:

       > Amnezja. To jest taki szczegół, który nie pozwala racjonalnie oceniać. Owszem,
       > PO miała wszystkie media jak każda władza, ale takiego g... jak teraz nie zrobi
       > ła.
       >

       PO miała wszystkie media i dlatego podczas debaty wyborczej w 2010 roku, pytania kandydatom w imieniu TVP, stawiała Joanna Lichocka.
  • adam.eu Re: Jak ukręcić bat na siebie? 11.02.21, 09:21
   W skrócie i prostackim uproszczeniu. PIS wykorzystał błędy PO i usiłuje rządzić metodami PRL oraz demokracjami zza wschodniej granicy.

   A filozoficznie co do historii.
   Związek Radziecki też powstał na bazie wolności dla ludu i dla wielu z tego ludu to była faktyczna wolność, a dla drugich śmierć i upokorzenie.

   Brak poszanowanie odmiennego zdania, brak wyboru, albo jesteście z nami, albo przeciwko.
  • taniarada Re: Jak ukręcić bat na siebie? 11.02.21, 09:51
   Wszyscy oszuści i złodzieje wyją dziś podatek w mediach, nie. A niby czemu nie? Będzie mniej koncernów, będą popularniejsze blogi. Więcej pluralizmuw mediach. Większe podatki to zapewnią. A najlepiej największe dla tych którzy najwięcej zarabiają.Amen.
  • inna57 Re: Jak ukręcić bat na siebie? 11.02.21, 10:44
   To nie był przypływ obiektywności. Dziennikarzom nie spodobała się zapowiedź odebrania przez rząd 50% kosztów uzyskania przychodów. Dodając do tego naiwne głosy np. Żakowskiego że trzeba pisowi dać szansę uzyskaliśmy efekt z którego skutkami będziemy mierzyć się przez lata.
   • behemot17-13 Re: Jak ukręcić bat na siebie? 11.02.21, 16:55
    Chyba gdzie indziej wic. Myśleli, że są poza zasięgiem. Troszkę sobie ponarzekamy, dolejemy oliwy do ognia, ale tak czy siak wyjdziemy na swoje. Jeszcze raz, to przede wszystkim wolne media doprowadziły tę mendę do władzy. W 2015 poza Sakiewiczem cukrujących nie było w mediach a wpływ tej gazetki był tak wielki, że stadiony...To nie jakieś niszowe z d...wzięte media doprowadziły Kaczyńskiego na szczyt.
  • pies.na.czarnych Re: Jak ukręcić bat na siebie? 11.02.21, 16:33
   PO sama sobie nagruzowała i nie ma co tu szukać winnych. Dali wodę na młyn pisowskiej propagandzie nieudolną próbą podwyższenia wieku emerytalnego i tragicznie nieudolnymi próbami wprowadzenia euro. Więcej na ten temat napisałem w wątku forum.gazeta.pl/forum/w,28,171240278,171240278,Bedziemy_pracowali_do_70_roku_zycia.html
    • pies.na.czarnych Re: Jak ukręcić bat na siebie? 12.02.21, 13:27
     behemot17-13 napisał:

     > Panie Psie, ale co mnie obchodzi PO.Kibicuję normalności.W jakiś sposób jestem
     > sentymentalny, lubię wracać pamięcią do lat minionych, portretu Tuska nie trzym
     > am nad łóżkiem, bo jest po prostu brzydki.
     >

     Skoro cię nie obchodzi to dlaczego piszesz: „ dziennikarki i dziennikarze z prywatnych stacji w przypływie obiektywności tak najeżdżali na PO, że wióry leciały”.
     Jako niezależne media słusznie zareagowali na ich partactwo. Kij ma dwa końce, a propaganda pisich i ich znajomość psychiki suwerena zaowocowała upadkiem PO.
     • behemot17-13 Re: Jak ukręcić bat na siebie? 12.02.21, 14:23
      Dalej nie rozumiesz albo nie chcesz zrozumieć, ja bez PO poradzę sobie.Prawdą jest, przez lata głosowałem na PO, natomiast nigdy z tą partią nie brałem ślubu. Na tamte czasy PO była jedyną alternatywą i jak mi się wydaje, jeszcze przez jakiś czas będzie. Jeszcze raz, nie obiecywałem PO dozgonnej miłości, jeśli będzie coś bardziej atrakcyjnego to bez zmrużenia oka się przeflancuję, ale nie ma, no nie ma.
  • ktos_z_kosmosu Re: Jak ukręcić bat na siebie? 12.02.21, 13:14
   I nadal ten bat na swoje d... kręcą.
   Albo nie na swoje, bo kto wie co tam sobie myślą, jakie plany mają zarządzający tym, czasami przypominającym stajnię Augiasza, interesem?
   Jeden z wielu, jeszcze ciepły przykład.
   Coś tak dzień przed czarnym protestem, tzw. "gwiazda" Monika Olejnik prowadzi wywiad z Trzaskowskim. Facet mówi o porach roku, o wynikłych tytułem dużych opadów śniegu problemach, o niedostatku funduszy brakach w sprzęcie i ludziach, o matactwie TVP co to pokazali nieodśnieżoną trasę, która nie podlega miastu, a ta baba, na bazie swojej, czyżby głupoty, swoim pokrętnym sposobem, fruuuu mu szpilę.
   - Ale panie prezydencie, ludzie mieli trudności z wejściem i wyjściem z pojazdów komunikacji miejskiej, samochody po śniegu jeździły, korki się tworzyły i co pan na to? Tu sobie powiedziałem, ciekawe czy trzacha jest kosmitą, czy jeszcze nie. Niestety, jeszcze kosmitą nie jest. Facet zaczął się plątać, o bezśnieżnych latach opowiadać, na co ja pilot w dłoń i klik, niema. "Ja nie lubię się denerwować, ja nie jestem cham, ja mam nerwy".
   Jak kosmita w takiej sytuacji by zareagował?
   Ano tak.
   - Szanowna pani redaktor, miasto powołało sztab, ten sztab już opracował strategię na okoliczność opadów śniegu i odpowiednie prace w tym kierunku już są dokonywane. Otóż, proszę pani, spadnie śnieg, to na każdym przystanku będzie jeden umyślny odśnieżacz, albo dwóch, koksownik i na wypadek gdyby odśnieżacza dopadła siła wyższa, toytoy. Każda ulica będzie miała wyznaczony pług śnieżny, koparko ładowarkę, ta zgarnięty śnieg będzie ładowała na ciężarówki, które ten śnieg będą wywoziły z miasta. Ponadto krążące na miastem samoloty wstępnie śnieg będą, zgarniały do worów i po ich zapełnieniu, będą dokonywały zrzutów w już wyznaczonym punkcie na Żoliborzu. Mamy też plany na roztopy. Gdy śniegi stopnieją i powstanie zagrożenie powodziowe, miasto ma plan zawracania kijem Wisły.
   Mam nadzieje, że już precyzyjnie przedstawiłem plany miasta. Pozostaje mi tyko wywalonym z mediów miernot, propozycja zatrudnienia. Miotły i łopaty się znajdą.
   • pies.na.czarnych Re: Jak ukręcić bat na siebie? 12.02.21, 13:39
    Trzaskowski nie potrafi się bronić. To już zauważyłem gdy nadskakiwali na niego w sprawie ścieków. Jednak zarzucanie MO, że porusza niewygodne tematy uważam za głupie. Chcesz aby tylko piała peany pochwalne na cześć opozycji? Przełącz na TVPis, albo Trwam tam zieją słodyczą i miłością.
      • ktos_z_kosmosu Re: Jak ukręcić bat na siebie? 12.02.21, 14:06
       pies.na.czarnych napisała:

       > Nikogo nie bronię. Chciałem jedynie zaznaczyć na czym polega niezależność medió
       > w.

       Kolego psie.
       Aha, czyli Wisła wyleje i winę ponosił będzie Trzaskowski, bo pni Olejnik musi przywalić bez względu na to, czy ma logiczny argument, czy z d... wzięty.
       Czy tak?
       "Miej prpoprcjum mocium panie".
       To właśnie zjawisko nie przebierania a argumentach przez tzw. dziennikarzy wolnych mediów i ich fałszywie rozumianą, czyli szkodliwą poprawność polityczną, było i nadal jest , miedzy innymi, źródłem sukcesu spółki KKPiS.

       • pies.na.czarnych Re: Jak ukręcić bat na siebie? 12.02.21, 16:14
        Kolego z kosmosu.
        Nigdzie nie napisałem, ze popieram nieuzasadnione ataki. Dziennikarz ma obowiązek pytać jeżeli są kwestie niejasne. W sprawie Czajki Trzaskowski zamiast kazać się wypowiadać specjalistą sam wziął na siebie obronę i wyszło tak jak wyszło. Tak jak ty zauważyłeś wyżej również w sprawie śniegu powinien lepiej się przygotować. Jestem pewien, ze przed wywiadami w tv jest instruowany przez fachowców jak i co ma mówić w sprawach technicznych. On później sam wybiera, którego inżyniera rady są najlepsze i używa je jako argumenty w rozmowie z dziennikarzami. Niestety poziom jego wiedzy technicznej jest na bardzo podłym poziomie i dlatego daje się łatwo wpędzić w kozi róg.
         • pies.na.czarnych Re: Jak ukręcić bat na siebie? 12.02.21, 16:43
          Dziennikarze są głosem suwerena. Najczęściej stawiają takie same pytania jakie suweren stawia w sieci, czy na ulicy. Jeżeli polityk nie potrafi błyskawicznie zripostował to leży. Trzask dopiero później powalił TVPis, która sama się podłożyła pokazując zdjęcia nieodśnieżonych autostrad, ale to było trochę za późno.
          • behemot17-13 Re: Jak ukręcić bat na siebie? 12.02.21, 17:24
           O nie panie Psie, nie masz racji. Dziennikarka, dziennikarz są zawsze przygotowani, w swoich kapownikach mają wypisane i podkreślone nawet pauzy. Ba, mają wytyczoną ścieżkę po której mogą stąpać w przeciwieństwie do udzielających się w tego typu spotkaniach. To nie zapraszany gość odpowiada na pytania, to na pytania od czapy gościom po prostu brak słów.
            • ktos_z_kosmosu Re: Jak ukręcić bat na siebie? 12.02.21, 20:31
             pies.na.czarnych napisała:

             > Często oglądam CNN. Tam utarczki dziennikarz - polityk są na porządku dziennym
             > i to jest dobra żurnalistyka.

             Dla kogo dobra to dobra. Dobra dla tych, którzy bezpośrednio dziennikarza finansują. Niedobra dla ogółu, dla tych, którym, gdy dziennikarz wzorem Olejnik kierując się populizmem ogół przerabia na idiotów wtłaczając mu, przykładowo, przekonanie, że skutki śnieżyc da się w try miga usunąć, rzeki kijem zawrócić, a z g... bat ukręcić.
             Jaka powinna być dobra żurnalistyka?
             Żurnalistyka mądrze edukująca ogół, a nie dla uciechy tego ogółu, nie przebierając w środkach, organizująca bezmyślne igrzyska.
             Mało masz w Polsce, a też i u innych, tak wyedukowanych osobników? Jest ich masa i to masa z tendencją wznoszącą. Rządy PiS w Polsce i ich niesłabnące notowania, to nie przypadek. 30 lat takiej dureniek-edukacji zrobiło swoje.
            • behemot17-13 Re: Jak ukręcić bat na siebie? 12.02.21, 21:24
             Jakbyś pan się nie sprężał, nadymał i wytężał, nie obronisz pytań całkowicie bez sensu. To nawet nie jest kwestią, pytania mądre czy głupie, pytanie zadane przez p. Monikę było pozbawione jakiejkolwiek logiki. Panie Trzaskowski, zrób pan coś, jesteś pan prezydentem Warszawy i do pańskich zasranych obowiązków należy powstrzymać śnieg zalegający na ulicach, nie wspominając polskich drogach, tak w ogóle. Tego nie da się obronić, co najwyżej z lekkim politowaniem współczuć prowadzącej odśnieżanie stolicy.
      • inna57 Re: Jak ukręcić bat na siebie? 12.02.21, 18:40
       Ostatnim NIEZALEŻNYM medium był periodyk wydawany przez Beniamina Franklina. Sam sobie był sterem, żeglarzem, okrętem. Pani MO uprawia "dziennikarstwo" metodą walenia na oślep. Mądrym, wybijającym się na obiektywizm i niezależność jest pan Kraśko. Pani Monika natomiast sprowadza swój program niestety wyłącznie do nawalanki w kisielu. Nawet w wywiadzie jeden na jeden nie daje rady zapanować nad narcystycznymi emocjami. Ale tak jak pisałam wcześniej pani MO jest tylko człowiekiem, ułomnym, ulegającym nastrojowi chwili. Niestety kobiety w większości tak maja że rządzą nimi w większości emocje które biorą górę nad rozumem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka