Dodaj do ulubionych

W Waszych miastach też tak jest?

12.02.21, 23:02
Gdy dzieje się coś ważnego/przełomowego w polityce, np. tak jak teraz rozpierducha w Porozumieniu, to w budynku prokuratury w Szczecinie do późna palą się światła. Moja teoria jest taka, że Zero rozsyła wici do podległych sobie instytucji - biegiem przygotować/odświeżać haki na ciuli (w ty przypadku z Porozumienia), których można zastraszyć.
Obserwuj wątek
            • adam.eu Re: W Waszych miastach też tak jest? 13.02.21, 08:52
              yoma napisała:

> Panowie. Trzech Króli prowadziła Gwiazda Betlejemska, opozycję mogą światła pro
              > kuratury.
              >
              > Thus keep smoking 😁

Trzech Króli mogło być nawet sześciu, jak mawiał klasyk. I mógł mieć rację!!! Albo i nie sześciu, a nawet więcej, można sprawdzić w Googlach.
              A co do świateł prokuratury, to trudno ocenić, czy szukają haków na Gowina, czy analizują wpisy na forum.
              I nie wiadomo, czy po tym wątku nie zaciemnią okien.

Osobiście to raczej zakładam, że wiele dokumentów to już doskonale wiedzą, gdzie mają. Być może analizują, co i kiedy mogą użyć.
              • taniarada Re: W Waszych miastach też tak jest? 13.02.21, 09:18
                adam.eu napisał:

> yoma napisała:
                >
                > > Panowie. Trzech Króli prowadziła Gwiazda Betlejemska, opozycję mogą świat
                > ła pro
                > > kuratury.
                > >
                > > Thus keep smoking 😁
                >
                > Trzech Króli mogło być nawet sześciu, jak mawiał klasyk. I mógł mieć rację!!! A
                > lbo i nie sześciu, a nawet więcej, można sprawdzić w Googlach.
                > A co do świateł prokuratury, to trudno ocenić, czy szukają haków na Gowina, czy
                > analizują wpisy na forum.
                > I nie wiadomo, czy po tym wątku nie zaciemnią okien.
                >
                > Osobiście to raczej zakładam, że wiele dokumentów to już doskonale wiedzą, gdzi
                > e mają. Być może analizują, co i kiedy mogą użyć.
                >
                Są osoby, inteligentne, wykształcone, które pa otrzymaniu określonego pakietu informacji, wyciągają wnioski odmienne od pozostałych 99 % społeczeństwa.
                Gowin wydaje się przedstawicielem tej grupy.
    • inocom Re: W Waszych miastach też tak jest? 13.02.21, 01:14
      taziuta napisał:

> Gdy dzieje się coś ważnego/przełomowego w polityce, np. tak jak teraz rozpierdu
      > cha w Porozumieniu, to w budynku prokuratury w Szczecinie do późna palą się świ
      > atła. Moja teoria jest taka, że Zero rozsyła wici do podległych sobie instytucj
      > i - biegiem przygotować/odświeżać haki na ciuli (w ty przypadku z Porozumienia)
      > , których można zastraszyć.

Trzeba mieć dobrze, by o północy, mieszkając gdzieś na wsi, jeździć po mieście w piątek i patrzeć gdzie się palą światła :)))))))

Im szybciej pan prezydent zda sobie sprawę z tego, że tysiąc lajków pod postem nie świadczy o wybitności jego prezydentury, tym lepiej dla niego, ale też dla wrocławian - mówi radny Tadeusz Grabarek, wrocławski radny, wiceszef Nowoczesnej.

Ponoć u Sutryka też się pali światło. Wybitny jest :)))))
      • taziuta Re: W Waszych miastach też tak jest? 13.02.21, 07:48
        inocom napisał:

> Trzeba mieć dobrze, by o północy, mieszkając gdzieś na wsi, jeździć po mieście
        > w piątek i patrzeć gdzie się palą światła :)))))))

To by do Ciebie nawet pasowało, od lat wiadomo, że masz dobrze namieszane pod kubkiem. :)
        • inocom O której zgasili światło? :)))))) 13.02.21, 16:45
          taziuta napisał:

> inocom napisał:
          >
          > > Trzeba mieć dobrze, by o północy, mieszkając gdzieś na wsi, jeździć po mi
          > eście
          > > w piątek i patrzeć gdzie się palą światła :)))))))
          >
          > To by do Ciebie nawet pasowało, od lat wiadomo, że masz dobrze namieszane pod k
          > ubkiem. :)

O której zgasili światło detektywie od 7 boleści? :)))))
          • taziuta Re: O której zgasili światło? :)))))) 13.02.21, 18:50
            inocom napisał:

> taziuta napisał:
            >
            > > inocom napisał:
            > >
            > > > Trzeba mieć dobrze, by o północy, mieszkając gdzieś na wsi, jeździć
            > po mi
            > > eście
            > > > w piątek i patrzeć gdzie się palą światła :)))))))
            > >
            > > To by do Ciebie nawet pasowało, od lat wiadomo, że masz dobrze namieszane
            > pod k
            > > ubkiem. :)
            >
            > O której zgasili światło detektywie od 7 boleści? :)))))
            >
            Nie wiem, nie warowałem a jedynie przechodziłem wieczorem. Mieszkam w pobliżu i nie jest to obserwacja jednostkowa.
            • inocom Re: O której zgasili światło? :)))))) 13.02.21, 23:03
              taziuta napisał:

> inocom napisał:
              >
              > > taziuta napisał:
              > >
              > > > inocom napisał:
              > > >
              > > > > Trzeba mieć dobrze, by o północy, mieszkając gdzieś na wsi, j
              > eździć
              > > po mi
              > > > eście
              > > > > w piątek i patrzeć gdzie się palą światła :)))))))
              > > >
              > > > To by do Ciebie nawet pasowało, od lat wiadomo, że masz dobrze nami
              > eszane
              > > pod k
              > > > ubkiem. :)
              > >
              > > O której zgasili światło detektywie od 7 boleści? :)))))
              > >
              > Nie wiem, nie warowałem a jedynie przechodziłem wieczorem. Mieszkam w pobliżu i
              > nie jest to obserwacja jednostkowa.

Z tego co pamiętam, to do przejścia masz całkiem spory kawałek. Coś jak z Kobierzyc czy Św. Katarzyny do Wrocławia.
              Dalej mnie to dziwi, że w mróz i mór szwendasz się koło północy pod najbliższym Ci lokalem IPN, czy aby światła się nie palą :)
              A niejedno już w życiu widziałem...
      • adam.eu Re: W Waszych miastach też tak jest? 13.02.21, 09:10
        inocom napisał:

> Trzeba mieć dobrze, by o północy, mieszkając gdzieś na wsi, jeździć po mieście
        > w piątek i patrzeć gdzie się palą światła :)))))))

Niedługo to i Ty będziesz jeździł w poszukiwaniu "wściekłych inkubatorów", aby donieść do prokuratury ze święcącymi się światłami.
    • zwariowanycyklista Masz rację! Każdy boi się zsyłki do Pcimia to... 13.02.21, 17:28
      taziuta napisał:

> Gdy dzieje się coś ważnego/przełomowego w polityce, np. tak jak teraz rozpierdu
      > cha w Porozumieniu, to w budynku prokuratury w Szczecinie do późna palą się świ
      > atła. Moja teoria jest taka, że Zero rozsyła wici do podległych sobie instytucj
      > i - biegiem przygotować/odświeżać haki na ciuli (w ty przypadku z Porozumienia)
      > , których można zastraszyć.

siedzą do rana by nie dać się zesłać!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka