Dodaj do ulubionych

Pisi Absurdystan rozwija się w zastraszajacym temp

15.02.21, 16:02
Pisi Absurdystan rozwija się w zastraszajacym tempie.
Pan Stanisław chcąc się zaszczepić będzie musiał zabrać ze sobą wałówkę na sześciodniowy spacerek.

tvn24.pl/pomorze/szczepionka-na-koronawirusa-74-latkowi-wyznaczono-szczepienie-850-kilometrow-od-domu-5020657
Obserwuj wątek
        • ktos_z_kosmosu Re: Pisi Absurdystan rozwija się w zastraszajacym 16.02.21, 13:25
          pies.na.czarnych napisała:

> Myślisz, że każdy starszy człowiek jest kretynem głosującym na PiS?

Jeśli to do mnie, to ani myślę tak myśleć.
          W pana Stanisława, niestety, biją statystyki. Elektorat w wieku Stanisława w zdecydowanej większości, to wyborcy PiS. Reszta, jeśli nawet bezpośrednio nie głosowała na PiS, to jako pobożni głosowała na pobożnych, czyli pośrednio na PiS.
          Kolego psie, ludzi z dobrymi intencjami jest na tym świecie multum, z mądrymi już niekoniecznie. Czego przykładem jest pan Stanisław. Mógł odmówić zapisu by czekać na pierwsze wolne miejsce w rejonie. Podobną sytuację miałem z matką. 100 km na szczepienie powinna jechać (w jedną stronę). Będzie szczepiona miesiąc później na miejscu.
          PiS-i burdel w tej kwestii pomijam. To efekty powsadzania na stanowiska pisowskich durni.
          • pies.na.czarnych Re: Pisi Absurdystan rozwija się w zastraszajacym 16.02.21, 13:41
            > W pana Stanisława, niestety, biją statystyki.

Ty bijesz w pana Stanislawa.

> Mógł odmówić zapisu by czekać na pierwsze wolne miejsce w rejonie

Kto niby miałby go o tym powiadomić? On załatwiał umówienie OnLine.

> PiS-i burdel w tej kwestii pomijam.

W tym wątku właśnie chodzi o pisi burdel. Wydano miliony na system informatyczny obsługujący rejestracje chętnych na szczepienia i ten system można jedynie o dupę rozbić.
            • ktos_z_kosmosu Re: Pisi Absurdystan rozwija się w zastraszajacym 16.02.21, 15:17
              pies.na.czarnych napisała:

> Ty bijesz w pana Stanislawa.

Biję w przyczyny upadku Polski, czyli w durną Polaków poprawność, wiarę w skuteczność kompromisów i chory zwyczaj rozmienania się na drobne bośmy przecież z dziada pradziada, z szacunkiem dla starszych, wszyscy katolicy, a ty użalaj się tak dalej i patrz końca.
              Mam matkę mohera i otwarcie mówię jej, że jest szkodliwym moherem. Jakiś czas wstecz oponowała, ale gdy kiedyś po mszy. baby na wyścigi pędzące do kancelarii by wpłacić na zaduszki, przewróciły ją, ona od podłych bab je wyzwała, ja dołożyłem - mamo, przecież to "pobożne panie", co to mówiły do mamy "siostro, ja się tak modlę o twoje zdrowie", nieco zmieniła zdanie. Modlitwy nadal klepie.
    • zwariowanycyklista W takim to PiSim wariatkowie żyjemy 16.02.21, 11:41
      Pozwolę sobie opisać kretynizm z jakim ja się osobiście spotkałem przy zgłoszeniach chęci zaszczepienia .

Najpierw wszedłem na stronę MZ i tam bez problemu zarejestrowałem zonę, która jest w grupie 60+.
      Niestety ja jako ten co powinien się zaszczepić jako starszy przed nią już takiej możliwości nie miałem, bo ci kretyni nie przewidywali takiej możliwości dla grupy 70+ jeśli się nie posiada podpisu zaufanego, a mój bank czegoś takiego nie obsługuje. Ja tego zupełnie nie rozumiem dlaczego?
      No to czekałem na pierwszy dzień rejestracji poprzez tak bardzo wychwalaną i polecaną przez Dworczyka INFOLINIĘ 989,
      Na kilka sekund przed godziną ZERO wybieram 989 i...jeszcze nieczynne.
      Kilka sekund później szczekaczka "niestety nie mozemy teraz wykonać połączenia, czy coś w tym rodzaju i tak z pół godziny, bo automatyczne wybieranie w tym układzie nie działa-Co za idiota to wymyślił, przecież wystarczyłby zwyczajowy sygnał zajętości, lub oczekiwania na połączenie, wtedy działałaby funkcja automatycznego wybierania!!!
      Po pół godzinie udało mnie się dodzwonić i zacząłem wysłuchiwać jakichś pierdół szczekaczki i...się rozłączyło.
      I tak było jeszcze dwa razy, tyle, ze za każdym razem trwało to trochę dłużej, a za ostatnim razem całe 3,5 minuty:
      Najpierw wysłuchałem o jakimś rodo, że jak chcę to muszę wybrać to, albo tamto i jeszcze jakieś takie nikomyu do niczego niepotrzebne pierdoły...
      W końcu coś konkretnego, czyli wpisz swoją datę urodzenia, cały jestem w skowronkach, wpisuję i...nie uwierzycie słyszę w słuchawce" Niestety teraz wszyscy konsultanci są zajęci, spróbuj później!!!
      To na ch...ja tego wszystkiego musiałem wysłuchiwać, nie można było tak od razu?

No próbuję dzwonić co swojej przychodni, wybieram numer, a tam pełna kultura, jesteś 9 w kolejce i proszę czekać, czekałem i w końcu się doczekałem, by się dowiedzieć, że mogą mnie zapisać na termin awaryjny na czerwiec.
      Poza tym miła pani poinformowała mnie, że pod przychodnią stoi na mrozie ponad sto starszych osób, a w przychodni nic nie wiadomo co, gdzie i kiedy, i nawet lekarze nie wiedzą kiedy zostaną zaszczepieni, innymi słowty TOTALNY BURDEL!!!

Mija kilka godzin i koło południa konferencja prasowa Dworczyka, który informuje o tym, że w związku z zatkaniem się infolinii wszyscy mogą się rejestrować przez stronę internetową (ciekawe dlaczego dopiero teraz?).

No to wchodzę za stronę, wypełniam formularz zgłoszeniowy, wysyłam i ..pełnia szczęścia, odetchnąłem z ulga, bo za jakiś czas otrzymuję maila od CeZ o treści "Potwierdzenie zgłoszenie o numerze xxxx zostało utworzone.

UFFF!
      Mijają dwa dni otrzymuję następnego maila od CeZ Zgłoszenie nr xxxx zostało rozwiązane!

Ręce mnie opadły!

No to od nowa to samo , wypełniam wysyła i dalszy ciąg j/w. czyli powtórka z rozrywki.

W tym momencie minęło już kilka dni, kolejka mnie uciekła, ale jako twardy zawodnik walczę dalej, nie poddaje się temu kretyństwu jakie mnie PiSia Ferajna zafundowała.

Dzwonię na 989, wysłuchuje cierpliwie tych wszystkich pierdół i wreszcie mam konsultanta. Podaję mu numery wcześniejszych zgłoszeń i pytam, co ro znaczy rozwiązane, bo to przymiotnik o wielorakim znaczeniu?
      Pani wyjaśnia mi, że to znacz, że zostało anulowane (można użyć właściwego słowa, adekwatnego do sytuacji? Można!
      Ale już dlaczego, to ona nie zielonego pojęcia i moze mnie wypełnić nowe zgłoszenie , ale co i kiedy to ona nic nie wie, bo w Warszawie nie ma wolnych miejsc.
      Poprosiłem o wypełnienie i zapytałem jej o nazwisko, by jak móc się na nie powołać w razie komplikacji.
      Niestety pani odpowiedziała, że nie jest upoważniona do podawania swojego nazwiska!!!

Znaczy na koniec wiem, że nic nie wiem, taki poebany jest ten PiSi kraj!!!

ps. Wiem, że ta historia zasługuje na oddzielny wątek, ale niestety za dużo pisania by te moje wypociny wyleciały w kosmos.
      • zwariowanycyklista Kumpel mnie to wytłumaczył bardzo logicznie 16.02.21, 14:30
        j-k napisał:

> no takoz to jest, dziecino,
        >
        > - co ja ci na to poradze ?
        >
        > moze zazyj prosac, lub adumbran ?
        > .
        > memytutaj.pl/po-skie-psy-szczekaja-a-pis-ska-karawana-idzie-dalej-338939

dlaczego tak jest:

Masz najlepszy dowód na to ile seniorzy znaczą w społeczeństwie. Gdy w ankiecie podałeś swój rocznik w dacie urodzenia natychmiast Cię odrzucili ( oczywiście dla poprawności politycznej podali, że wszystkie linie zajęte). Musisz się pogodzić z tym, że my seniorzy jesteśmy w gospodarce chwastami, niepotrzebnymi śmieciami którzy nic nie dają do dochodu narodowego a jedynie trzeba wypłacać emerytury i jeszcze zajmują miejsca w przychodniach lekarskich a na dodatek trzeba im dopłacać do leków na mają zniżkowe. Po naszych pieniądzach które wpłacaliśmy na ZUS przez 40 lat nie ma od dawna nawet śladu. Stare powiedzenie mówiło: "popierajcie rządzącą partię czynem umierajcie przed terminem." Na chwasty są herbicydy a na seniorów Coronawirus.
    • pies.na.czarnych Re: Pisi Absurdystan rozwija się w zastraszajacym 16.02.21, 14:17
      "O czym tu gadać. Tytuł powinien brzmieć: w okolicy, gdzie mieszka 74-letni mężczyzna nie ma wolnych terminów na szczepienia. To, że akurat jest wolny termin w Rzeszowie nie świadczy o tym, że system jest zły, a nawet przeciwnie".

"Proponuje by pan Dworczyk odbierał swoją wypłatę na Antarktydzie lub po 10 latach w Warszawie. Wybór należy do niego".
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,26794983,dostal-propozycje-szczepienia-850-km-od-domu-dworczyk-to-pacjent.html#s=BoxMMtImg3

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka