Dodaj do ulubionych

Kłótnia Rachonia z posłem w TVPInfo

16.02.21, 19:32
W programie "Jedziemy" Michał Rachoń zapytał o jeden z najnowszych postulatów Platformy Obywatelskiej, dotyczący likwidacji TVP Info i abonamentu radiowo-telewizyjnego. Robert Kropiwnicki tłumaczył, że chodzi o "wyraz sprzeciwu wobec manipulacji, które sączą się z programów publicznego nadawcy".
Chodzi o narrację, która jest po prostu szczuciem.
Według posła KO na antenie TVP pokazywano ją nieuczciwie. Media publiczne, cała machina rządowa, były w pełni zaangażowane w kampanię prezydencką.
Obserwuj wątek
  • qqazz Gadanie, gadanie. 16.02.21, 21:28
   TVP zawsze była "skręcona" pod aktualną władzę i układ medialny. Jedyny okres kiedy w miarę funkcjonowała apolitycznie i biznesowo to czas w którym p.o. prezesa TVP był Piotr Farfał.   edico napisał:

   > W programie "Jedziemy" Michał Rachoń zapytał o jeden z najnowszych postulatów P
   > latformy Obywatelskiej, dotyczący likwidacji TVP Info i abonamentu radiowo-tele
   > wizyjnego. Robert Kropiwnicki tłumaczył, że chodzi o "wyraz sprzeciwu wobec man
   > ipulacji, które sączą się z programów publicznego nadawcy".
   > Chodzi o narrację, która jest po prostu szczuciem.
   > Według posła KO na antenie TVP pokazywano ją nieuczciwie. Media publiczne, cała
   > machina rządowa, były w pełni zaangażowane w kampanię prezydencką.
   • eiran Re: Gadanie, gadanie. 16.02.21, 21:49
    TVP była najbardziej skręcona pod aktualną władzę, kiedy premierem był Tusk, a w debacie telewizyjnej Kaczyński-Komorowski w imieniu TVP, pytania kandydatom zadawała Joanna Lichocka.
     • eiran Re: Gadanie, gadanie. 16.02.21, 22:20
      Zdaje się, qaziu, że ani pierwszą, ani ostatnia, ani jakakolwiek inną. Lichocka była na etacie TVP przez cały okres, w ktorym niezrównany Piotr Farfał (do lata 2009) był prezesem. Lichocka - rozpoczęła w TVP na długo przed Farfałem, a w debacie występowała w 2010.
   • x2468 Re: Gadanie, gadanie. 16.02.21, 21:57
    Farfał rządził pacanie od 2006 do 2008, jak to się ma do twojego twierdzenia ze "TVP zawsze była "skręcona" pod aktualna władzę" i "jedyny okres kiedy funkcjonowała w miarę apolitycznie i biznesowo to czas w którym p.o. był Piotr Farfał". Za rządów PO była skręcona czy nie?
   • sverir Re: Gadanie, gadanie. 17.02.21, 06:39
    "TVP zawsze była "skręcona" pod aktualną władzę i układ medialny. Jedyny okres kiedy w miarę funkcjonowała apolitycznie i biznesowo to czas w którym p.o. prezesa TVP był Piotr Farfał"

    Jednak nawet przez okres rządów PO potrafiła wyemitować krytyczny materiał. A co robi TVPiS? Czy kiedykolwiek krytycznie wypowiedziała się o pomysłach rządzącej partii? Nie. Zawsze i przy każdej okazji tych pomysłów broni. A jak brakuje argumentów, to wali w opozycję, że wszystkiemu winna. Kiedyś tego nie było.
   • buldog2 Re: Gadanie, gadanie. 17.02.21, 09:32
    Tak, tak. A kiedy debatę Tusk-Kaczyński w czasie "pierwszego PISu" prowadził K.Strzyczkowski, swoim wazeliniarstwem przeszedł wszelkie wyobrażenia odnośnie swojej natury bezkręgowca.
    W tym gatunku polecam też rozmowę Wildsteina z Kaczyńskim.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka