Dodaj do ulubionych

Hołownia dał się wydymać?

19.02.21, 10:07
Nie potrafił zarejestrować partii, a chce być przywódcą narodu?

www.gazeta.pl/0,0.html?mtpromo=enc02qhrmpup536udraocblescrjdksifjficroec2jembnqd4qgrjmudrqmcblmt4ygwbmqd3ig2ri&utm_campaign=amtp_push
Obserwuj wątek
      • don.kichote Re: Hołownia dał się wydymać? 19.02.21, 12:42
        ta napisała:

> Podkrada posłów i jest OK. Podkradziono mu nazwę partii i jest larum.

Przypomnij mi, w jaki sposób Budka chce "pozyskać" tych kilku "sprawiedliwych" posłów z PiS-u, żeby mu te na jego "276" stykło?

> Sądziłam, że znak firmowy dawno zarejestrowany.

Ja też...
        • eiran Re: Hołownia dał się wydymać? 19.02.21, 12:54
          Myślałem że to oczywiste, że "Koalicja 276" to hasło na przyszłe wybory, zachęcające inne partie antypisowe do koalicji wyborczej, tak by zwiększyć szanse wyborcze, a nawet zdobyć 276 mandatów, czyli większość blokującą weto. A tow. Kiszot, tak gardłujący przeciw temu hasłu, do tej pory nie wiedział o co w nim chodzi?
        • ta Re: Hołownia dał się wydymać? 19.02.21, 18:43
          Nie otwieram dyskusji na temat moralności w polityce. Wybieranie sobie wzajem posłów jest nagminne, bo gdzie jest popyt, tam jest podaż. Nawiasem ten proceder mi się nie podoba, ale nie o tym.

Jednak jak się taki różne sztuczki uprawia na równi z innymi, to niech się nie robi wielkich niebieskich oczu, gdy ktoś nogę podstawia.

I przy okazji. Wejście do Sejmu przez lufcik, czyli założenie swojego koła w parlamencie, nie startując w wyborach do tej kadencji to co ma być? Gra w durnia?
      • zwariowanycyklista Mało kumaty, a chce rządzić 19.02.21, 14:02
        ta napisała:

> Podkrada posłów i jest OK. Podkradziono mu nazwę partii i jest larum.
        >
        > A swoją drogą niekumaty jakiś, czy co?
        > Sądziłam, że znak firmowy dawno zarejestrowany.

A jak na razie to zapewnił Dudzie zwycięstwo, tak jak kilka lat temu Kukiz!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka