Dodaj do ulubionych

polscy fachowcy od ciąż,porodów iaborcji

24.02.21, 21:21
To oczywiście księża.Oni się na tym najlepiej znają. Trochę to dziwne ale jak się popatrzy na pozazawodowe zainteresowania i praktyki przedstawicieli tego zawodu to wszystko staje się zrozumiałe.
www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/najwiekszy-baner-antyaborcyjny-na-swiecie-ma-stanac-przy-autostradzie/kcw15sq,79cfc278
Dzieki temu największemu banerowi postawionemu za pieniadze frajerów znowu będą o tym pisali na całym świecie.Sława murowana.
Obserwuj wątek
   • adria231 Re: polscy fachowcy od ciąż,porodów iaborcji 08.03.21, 20:44
    Osiągnęli cel : w Polsce aborcji nie będzie. Polki nawet zdrowy płód na wszelki wypadek wolą usunąć
    (bo nie wiadomo, czy dziecko będzie zdrowe, po co robić badanie prenatalne, po co ma ktoś dowiedzieć się o ciąży), Na Słowację jest blisko i bez czeregieli można pozbyć się problemu.
    Niektóre kobiety poszły dalej: poddają się sterylizacji ( też za granicą), żeby wcale nie zachodzić w ciążę.
    W Polsce ten zabieg jest nielegalny.Podobno nawet bezdzietne kobiety też poddają się temu zabiegowi. Kogo będą chrzcić ci fachowcy od ciąż? kogo będą uczyć religii? Tak więc przedobrzyliście tym majstrowaniem przy ustawie, dzieci będzie się rodzić jeszcze mniej , niz dotychczas. I kto będzie łożył na wasze apanaże ,a potem emerytury?.
  • taniarada Re: polscy fachowcy od ciąż,porodów iaborcji 09.03.21, 00:14
   Stronka nie działa .Dlaczego czuję obrzydzenie wobec zwolenników aborcji.W dawnych czasach w Japonii i Chinach uważało się, że dziecko w momencie narodzin liczy sobie już jeden rok życia. Pod pewnym względem pogląd ten był bliższy stanowi faktycznemu niż nasz współczesny sposób obliczania wieku dziecka, bowiem czas spędzony w ciele matki, to czas, gdy tak wiele się dzieje dla ukształtowania drogi rozwoju dziecka.Pod względem fizycznym zakres zmian jest zdecydowanie większy niż w jakimkolwiek innym okresie życia.Moja hierarchia wartości jest stabilna i oparta na mocnych fundamentach.
   Aborcja jest złem, to zabijanie. A zabijanie tylko w wyjątkowych sytuacjach może być uzasadnione, gdy w grę wchodzi życie drugiej osoby, lecz nie chodzi o jej wygodę lub komfort psychiczny (najczęściej wynikający z lekkomyślności i nieodpowiedzialności).
   Koniec, kropka, ile jeszcze dekad trzeba o tym gadać? Amen.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka