Dodaj do ulubionych

Tłumy na pogrzebie pedofila

02.03.21, 18:39
Ten kraj naprawdę zginie. Motłoch przyszedł na pogrzeb zwyrodnialca i zboczeńca, żeby go "pożegnać". Gdyby żył, gotowi by byli przyprowadzić mu własne dzieci żeby je pomolestował.
Obserwuj wątek
  • inna57 Re: Tłumy na pogrzebie pedofila 02.03.21, 20:05
   Wesołowskiego też górale z honorami chowali bo nikt jego truchła pochować nie chciał. Takie pochówki to przejaw naszej hańby narodowej. Nigdy nie powinny mieć miejsca. Takich "wampirów" powinno się chować nocą pod cmentarnym płotem w nieoznakowanych mogiłach. Już sam fakt chowania ich na cmentarzach jest obrazą dla innych których doczesne szczątki tam spoczywają.
  • bardzo.cicho Re: Tłumy na pogrzebie pedofila 02.03.21, 22:55
   Zapisałam sie, będąc nastolatką, do parafialnej wspólnoty (małe miasteczko). Sądziłam, że będzie okazja pogłębiać życie duchowe, znaleźć podobnych ludzi, poczuć więź (dysfunkcyjny dom). No i się okazało, że jedyne wspólnotowe spotkania jakie ksiądz urządzał, to były dyskoteki, andrzejki i inne takie luźne, gdzie szukał okazji, aby zmuszać wybrane dziewczyny do bliskiego cielesnego kontaktu. Hosanna.
   • edico Re: Tłumy na pogrzebie pedofila 02.03.21, 23:42
    Już jako dziecko doszedłem do wniosku, że ta cała czarna ferajna nie wiele potrafi nauczyć, bo sama wie nie wiele więcej od zwykłego parafianina. Jeśli chciała byś wyrobić sobie własne zdanie w tej tematyce, potrzebne dwie podstawowe rzeczy - historia i biblia. A dalej to już tylko konfrontacja faktów historycznych z zapisami biblijnymi.
    • inna57 Re: Tłumy na pogrzebie pedofila 03.03.21, 00:06
     Z tą biblią to bym nie przesadzała. Mnie jako dziecko wyrzucono z lekcji religii właśnie za wnikliwe jej czytanie. Od tego czasu jakoś nie po drodze mi z KK i tego nie żałuje. Bo w KK biblia jako całość jest księgą zakazaną dla wiernych. Dla wiernych jest wyłącznie katechizm czyli bryk dokładnie omijający wszelkie mało wygodne dla zniewolenia wiernych fragmenty.
     • taniarada No i ? 03.03.21, 05:20
      inna57 napisała:

      > Z tą biblią to bym nie przesadzała. Mnie jako dziecko wyrzucono z lekcji religi
      > i właśnie za wnikliwe jej czytanie. Od tego czasu jakoś nie po drodze mi z KK i
      > tego nie żałuje. Bo w KK biblia jako całość jest księgą zakazaną dla wiernych.
      > Dla wiernych jest wyłącznie katechizm czyli bryk dokładnie omijający wszelkie
      > mało wygodne dla zniewolenia wiernych fragmenty.
      Widać że byłaś płytkiej wiary .Na daremnie cię nie wyrzucono . I Teraz dołączasz do chóru tu opluwających zwłoki.
      • bardzo.cicho Re: No i ? 03.03.21, 06:52
       Nikt zwłok nie opluwa, ale wyraża zdumienie jak zwyrodnialcowi, który całe życie uciekła od kary HOłD się oddaje. To jak splunac w twarz ofiarom, swoim dzieciom, wnukom. Masz rację ciszej nad tą trumna. Po zmroku zakopać.

      • edico Re: No i ? 03.03.21, 23:21
       W swym fanatycznym zacietrzewieniu nie jesteś nawet w stanie odróżnić przestępczej przeszłości tego człowieka od honorowania jego czynów w czasie urządzonej kościelnej ceremonii pogrzebu. Kim może być taki parafianin mentalnie nie potrafiący odróżnić dobra od zła?

       Jak na przypinającego sobie miano częstochowskiego zakonnika wystawiasz cenną i niewzruszalną opinię dla tego kościoła. Zresztą na tej niwie paulini też potrafili zasłynąć.
  • inna57 Re: Tłumy na pogrzebie pedofila 03.03.21, 12:56
   To nie jest twój tandeto wątek. A spłynąć nie spłynę bo cywilizowany świat załatwia i ujawnia te sprawy tak wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,26844231,francuska-komisja-od-1950-r-ksieza-wykorzystali-ponad-10-tys.html#do_w=46&do_v=142&do_a=286&s=BoxNewsImg6 a u nas trwa zamiatanie pod dywan, przedawnienia, ochrona hierarchów, nagłe przenosiny na tamten świat, brak zadośćuczynienia dla ofiar i napiętnowania sprawców.
   Pocieszę cię to co robicie to najkrótsza droga do opustoszenia kościołów. I co wtedy zrobią zboki w sutannach? Myślisz że przerzucą się z pedofilii na nekrofilię.
   • adria231 Re: Tłumy na pogrzebie pedofila 03.03.21, 13:29
    Zbrodnia pedofilii kleru nie powinna się nigdy przedawniać, nawet po śmieci ich ofiar .Pedoifile w koloratkach popełniają zbrodnię nie tylko wobec dzieci, które szczególnie winne być chronione, ale popełniają zbrodnię przeciwko KK. I to właśnie KK powinien dla własnego dobra, dla własnej przyszłości zadbać , by te zbrodnie zostały ukarane, a ofiary powinny otrzymać zadośćuczynienie....Czyżby kościół nie wiedział jak wygląda spowiedź, pokuta ,zadośćuczynienie za grzechy( za zbrodnię)? Biskupi zapomnieli już ,co figuruje w katechiźmie ? A może ich to nie dotyczy?
     • edico Re: Tłumy na pogrzebie pedofila 03.03.21, 20:15
      W te kwestie powinno twardo wkraczać państwowe prawo karne a nie watykańskie widzimisię. Urzędują na terenie kraju i podlegają prawu krajowemu. A jak się chce usilnie przemycić orzecznictwo watykańskie w ramach jakiegoś doraźnie udziwnionego kościelnego prawa dyplomatycznego, to przy najmniejszym podejrzeniu o naruszenie obowiązującego prawa krajowego powinna następować natychmiastowa extradycja do Watykanu.
   • taniarada Re: Tłumy na pogrzebie pedofila 03.03.21, 22:52
    inna57 napisała:

    > To nie jest twój tandeto wątek. A spłynąć nie spłynę bo cywilizowany świat załatwia i ujawnia te sprawy tak wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,26844231,francuska-komisja-od-1950-r-ksieza-wykorzystali-ponad-10-tys.html#do_w=46&do_v=142&do_a=286&s=BoxNewsImg6 a u nas trwa zamiatanie pod dywan, przedawnienia, ochrona hierarchów, nagłe przenosiny na tamten świat, brak zadośćuczynienia dla ofiar i napiętnowania sprawców.
    > Pocieszę cię to co robicie to najkrótsza droga do opustoszenia kościołów. I co
    > wtedy zrobią zboki w sutannach? Myślisz że przerzucą się z pedofilii na nekrofi
    > lię.
    Strasznie jesteś najarana.Twój także nie kapusiu.
    • edico Re: Tłumy na pogrzebie pedofila 03.03.21, 23:23
     taniarada napisał(a):

     > inna57 napisała:
     >
     > > To nie jest twój tandeto wątek. A spłynąć nie spłynę bo cywilizowany świat załatwia i ujawnia te sprawy tak wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,26844231,francuska-komisja-od-1950-r-ksieza-wykorzystali-ponad-10-tys.html#do_w=46&do_v=142&do_a=286&s=BoxNewsImg6 a u nas trwa zamiatanie pod dywan, przedawnienia, ochrona hierarchów, nagłe przenosiny na tamten świat, brak zadośćuczynienia dla ofiar i napiętnowania sprawców.
     > > Pocieszę cię to co robicie to najkrótsza droga do opustoszenia kościołów.
     > I co
     > > wtedy zrobią zboki w sutannach? Myślisz że przerzucą się z pedofilii na n
     > ekrofi
     > > lię.
     > Strasznie jesteś najarana.Twój także nie kapusiu.

     Przyjaźnie i po katolicku :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka