Dodaj do ulubionych

Polska jako bastion sukcesu

12.03.21, 08:03
W propagandzie rządowej Polska jest zarządzana genialnie przez partię PIS i Kościół. Wzór dla całej Europy Jest w stu procentach katolicka i narodowa. Ma teraz swoje miesięcznice, rocznice, marsze wojskowe, uroczystości religijne, tradycje regionalne, skromną modę, wspaniale kochające się rodziny, wybitne szkolnictwo podstawowe i wyższe. Do pełnego szczęścia potrzebne są jeszcze tylko wyłącznie swoje media.

Nie ma tu żadnej utopii. A skąd? Jest tylko to, co się ludziom podoba w programie PIS i co czyni ich szczęśliwymi robiąc im pisie niebo na ziemi. Nie będzie też żadnej agresji w Polsce, jak dzisiaj. Zniknie główny powód - ta cholerna opozycja polityczna i jej wstrętni zwolennicy. Wszystkie te obleśne LGBT, genderyzmy i feminizmy, Murzyni, Arabowie czy prywatny złodziejski kapitał, znikają raz na zawsze z oczu Polaków.
Obserwuj wątek
  • peace2u Re: Polska jako bastion sukcesu 12.03.21, 08:20
   A jak według ciebie powinna wyglądać Polska i czy widzisz jakąś siłę polityczną którą gotowy byłbyś poprzeć żeby ten program zmian wprowadzić?
   Jeśli chodzi o mnie to druga kadencja PiSu jest bardzo rozczarowująca. Zjechali do poziomu Totalnych gdy ci byli u władzy. Zostaje mi Konfederacja.
   • edico Re: Polska jako bastion sukcesu 12.03.21, 08:48
    Jak pokazuje sytuacja, sami politycy powiązani partyjnymi układami nie są w stanie nic więcej zrobić poza skokiem na kasę. Realizowana polityka dzielenia społeczeństwa jest im wybitnie na rękę. Uważam, że już dzisiaj w całym kraju odczuwa się to boleśnie. Demokracja spełni swoją rolę, gdy pogodzi wszystkich. Ludzie prezentujący różne poglądy tak bardzo się znienawidzili, że trzeba ich w demokratyczny sposób uspokoić. Najważniejszym jest tu zrozumiale uzasadnić demokratyczne pogodzenie wszystkich Polaków oraz pokazać demokratyczne kryteria podziału.

    Władza demokratycznie wybrana w ostatnich wyborach prezydenckich o frekwencji 68 proc. nie może przemodelowywać całego państwa po swojemu. Wybrana przecież została nie przez wszystkich Polaków, lecz tylko przez swoich wyborców.

    Nie na to się ze wszystkimi się umawiała w demokratycznych wyborach, by zmieniać państwo w autorytarne lub dyktatorskie. Skoro została wybrana dzięki demokracji, to znaczy, że wywołuje wojnę domową, skłóca ludzi i niszczy państwo. Najwyższy czas przyjść z pomocą politykom albo przymusić ich do przestrzegania prawa zaczynając od konstytucji, ponieważ znoszenie tego dłużej jest czasem straconym i mija się z celem. .
   • szwampuch58 Re: Polska jako bastion sukcesu 12.03.21, 11:39
    cala prawica prawicy, te małe naziołki już na prawdę nie maja nic ciekawego do zaproponowania Polakom oprócz ksenofobii, jakiegoś średniowiecznego katolicyzmu i ciągłym straszeniu ciemniaków z zadupia a to gejami, a to uchodźcami, a to jakimś innym genderem... kto to jeszcze łyka? jakim bucem trzeba być żeby glosować na partyjkę, której jedynym programem jest szczucie jednych na drugich?
  • qwardian Re: Polska jako bastion sukcesu 12.03.21, 09:20
   edico napisał:

   > Do pełnego szczęścia potrzebne są jeszcze tylko wyłącznie swoje media.


   Teraz kiedy Agora zamknęła swoje drukarnie poza Warszawą O'bajtek będzie wydawał wszystkie pozostałe. Ale szkolnictwo wymaga likwidacji w dotychczasowej formie przymusowego obozu koncentracyjnego..
  • taniarada Re: Polska jako bastion sukcesu 13.03.21, 14:17
   Nowy ład: 1. Plan na zdrowie,
   2. Uczciwa praca-godna płaca,
   3. Dekada rozwoju,
   4. Rodzina i dom w centrum życia,
   5. Polska - nasza ziemia,
   6. Przyjazna szkoła i kultura na nowy wiek,
   7. Dobry klimat dla firm,
   8. Czysta energia-czyste powietrze,
   9. CyberPoland 2025,
   10. Złota jesień życia.Amen.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka