Dodaj do ulubionych

Dziwię się tym, którzy nie rozumieją ruchów Kaczyń

18.03.21, 18:20
Co będzie jest jasne.
Dziwię się tym, którzy nie rozumieją ruchów Kaczyńskiego.
NIC z kolejnych ruchów Kaczyńskiego mnie nie dziwi, WSZYSTKO JEST PRZEWIDYWALNE. Przekaz jest prosty, a analogia dobrze znana. Może należało nas, zwykłych myślących (a nie socjopsychologów), posłuchać i zrozumieć, że:
1. Kaczyński jest de facto człowiekiem prymitywnym, mściwym, leniwym i niedojrzałym. Tak, to zwykły cwany maliniak, jakich jest pełno na budowach. Jest ograniczony PRL i nie rozumie działania świata innego, niż to co poznał za Gomułki i Gierka. Nie zna działania praworządnych wolnych krajów, bo nigdy nie przebywał dłużej za granicą, zwłaszcza za żelazną kurtyną. Nie zna żadnego języka na tyle, aby zrozumieć dzienniki TV w innych krajach. Najważniejsze, nie jest w stanie pojąć jak działa kraj demokratyczny, bo go nie znał. Własny uważał za zły, bo nie on go urządzał i nie on był Gomułką. Teraz się nim stał i podobnie kończy. Tyle że jako prymityw sądzi po sobie i do ewidentnego błędu się nie przyzna. Jak tow. Goebbels oskarża innych o własne czyny.
2. Kaczyński jest i niedojrzały i niedouczony. JK opanował sztukę "divide et impera", ale na poziomie cwaniaka spod budki z piwem. Robi wokoło siebie bałagan. Z ludem ciemnym, korumpowanym w dobrych czasach, to działało i mogło działać długo. W trudnych, wymagających oddania sterów w ręce ludzi kompetentnych, którzy potrafią więcej niż tylko wzniecać i rozgrywać konflikty, PiS i Kaczyński są bezradni. Jest źle, nie wie co zrobić, bo wyłącznie roszczeniowa mentalność, to tylko na tłuste lata. Ludzie szeroko myślący, NIESKORUMPOWANI i zdający sobie sprawę, do czego działanie podjudzacza z Żoliborza prowadzi, w PiS NIE WYSTĘPUJĄ. Ma "w drużynie ?dobrej? zmiany" tylko skorumpowane miernoty lub cwaniaków typu ?cosa nostra?. Jednostronnie działają tylko dla własnej kiesy i prymitywnego picu (PR): respiratory, lot An225, maseczki do niczego, góral od nart i Obajtek.
3. Kaczyński (?geniusz? strategii) jest zakompleksiony, nie tylko z powodu wzrostu, ale i z tego kim jest (tajemnica poliszynela), braku obycia i przede wszystkim ignorancji. To jest skrzętnie ukrywane (patrz "Wystarczy Być" lub Dyzma), ale czasami wychodzi, jak na przykład Bal na 11.11.2008, gdzie ignorancja braci ujawniła się w całej rozciągłości. Więc tylko oświadczenia i żadnych pytań, na których mógłby łatwo polec i ignorancja by się wydała.
4. Kaczyński nigdy niczego nie zrobił (poza knuciem). Ma manię wielkości przykrywającą ignorancję i wie, że po upadku to się wyda. Cel jest jeden, coraz większa władza, bez jakichkolwiek ograniczeń, łącznie z włażeniem do łóżek, bo jeżeli ambona nie pomoże, to straci władzę i wyjdzie na jaw, że jest tylko MALINIAKIEM, który nienawidzi KARWOWSKICH (i Tuska), BO IM NIGDY NIE DORÓWNA.
5. Kaczyński kieruje się wyłącznie własnym interesem, ale cwanie mami ludzi "patriotyzmem", czyli poparciem jego. Plugawi naszą flagę. To go nie martwi.
6. Kaczyński cwanie mami swoje zaplecze, tzw. suwerena (lud ciemny) bez czego niczego by nie osiągnął. Jedyna jego "zasługa" to wmówienie ludziom małym i głupim, że tą swoją małością i głupotą powinni się szczycić, zamiast jej się wstydzić. Następstw tego nie trzeba specjalnie tłumaczyć. Wykształciuchy to g? wiedzą, prawdziwy polak patriota spod budki z piwem wie lepiej, ale nie tak, jak brylant narodu Jarosław Kaczyński, który jeszcze sobie uroił, że wykiwa Unię (jak kolesiów z podstawówki).
7. Kaczyński jest zwykłym tchórzem. Nie ma ani odwagi, ani kompetencji. No i MY z Bożej Łaski Jaruś I K. z plebsem nie rozmawiamy !!!
8. Kaczyński MUSI tworzyć CHAOS, bo w uporządkowanej rzeczywistości NIC NIE MA DO POWIEDZENIA. Miernoty mogą zaistnieć wyłącznie w chaosie.
I co, jest inaczej?
Obserwuj wątek
   • kawa_poranna11 Re: Dziwię się tym, którzy nie rozumieją ruchów K 18.03.21, 22:17
    kaczupek napisał:

    > 100 % racji. Już z maturą miał problemy. Ale z drugiej strony ogólny poziom Pol
    > aków nie jest najwyższy, świadczy o tym duży procent ludzi w kościołach.

    Teraz z kościoła szybka ścieżka do samego Boga.
    Trwa to około 10 dni i jest bardzo skuteczna dla starców.
    W niebie płuca są niepotrzebne.
  • borrka Tylko w uzupełnieniu 19.03.21, 01:00
   Kaczyńscy mieszkali wprawdzie na willowym Żoliborzu, ale ich sąsiedzi wywodzili się z baraków dla bezdomnych pod Gdańskim.
   Po Powstaniu ten plebs wylał się na Żoliborz i dopiero upadek komuny pozwolił go usunąć.

   Na tle Garbusów, Rekinów i Szkatuł, bo takie ksywy nosiły te menelskie gangi, bliźniątka prezentowały się niczym perły intelektu, a co więcej, do perfekcji opanowały sztukę manipulowania hołotą.
   No i to jednorazowe przekonanie o przewadze intelektualnej, które siłą rzeczy przygasło w inteligenckim Lelewelu.
   Z wiadomym skutkiem.   Proszę o bojkot herr7. Chamstwo ma granice.
  • hatteras Re: Dziwię się tym, którzy nie rozumieją ruchów K 19.03.21, 02:34
   Swieta prawda......ale smutne jest to,ze w ogromnej czesci Polakow siedzi "Cos" co rozni nas od innych.
   Nawet cico niby zapisali sie zlotymi literami w historii Polski uczynili wiele zla dla kraju z czystej zawisci. Pilsudski walczyl o Polske,poswiecil zycie dla niej i walnie przyczynil sie do jej upadku i tragedii calego narodu. Gen Sikorski zginal za Polske,ale nikt nie chce slyszec ,ze na Bute Island w Szkocji zamknal w obozach ok 1.5 tysiaca!!!oficerow w tym wielu generalow.... i za co?Z nienawisci do pilsudczykow. Ok 100 oficerow polskich popelnilo samobojstwa,a ich groby zaorano -oczywiscie ze o tym sie nie mowi,
   Dzisiaj swolocz z blogoslawienstem torunskiego antychrysta pluje na Tuska,Walese,Wajde,Milosza,Szymborska,Tokarczuk i dlaczego? A no wlasnie z zawisci ,zazdrosci.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka