Dodaj do ulubionych

Pedofilska zaraza kieckowych to nie tylko w Polska

21.03.21, 09:55
Jak widać Kościół Katolicki jest na pedofilię chory na całym świecie. Tego nie da się wyczyścić oddolnie, to trzeba zacząć od samej góry, czuli od Rzymu.:

wyborcza.pl/7,75399,26901499,trzesie-sie-ziemia-w-niemieckim-kosciele.html#s=BoxOpImg5:undefined-- śnio młodzi Polacy zaczynają to rozumieć i coraz częściej odchodzą od wiary tych zboków.

Na szczę
To ja zapijaczony_ryj gnojony przez moderatora z Nowogrodzkiej od 2018 roku'
Chcesz wiedzieć dlaczego, to wysłuchaj do końca:
www.youtube.com/watch?v=s5TnSF04RCE&feature=youtu.be
Obserwuj wątek
  • rkwbkn Re: Pedofilska zaraza kieckowych to nie tylko w P 21.03.21, 13:23
   cyt.
   " Kościół jest jeden i nie, nie jest on w porządku. Od stuleci przyciągał celibatem wszelkiego rodzaju odmieńców, którzy za parawanem bezżenności ukrywali swoje skłonności do dzieci, zwierząt, zwłok, mężczyzn. Tak powstała organizacją chroniących się wzajemnie mężczyzn o odmiennej seksualności."
   snajper55 , emama, 20 III 2021
  • peace2u Re: Pedofilska zaraza kieckowych to nie tylko w P 21.03.21, 17:16
   esanok.pl/2020/list-arcybiskupa-carlo-vigano-w-sprawie-koronawirusa.html
   22 sierpnia 2018, po ujawnieniu kolejnego skandalu seksualnego związanego z czynami zboczonymi względem nieletnich w strukturze kościoła katolickiego w USA, arcybiskup Carlo Maria Vigano zaapelował do papieża Franciszka oraz kilku kardynałów i biskupów, by ustąpili z pełnionych urzędów w związku z ukrywaniem homoseksualnych i gwałcenia dzieci przez arcybiskupa Waszyngtonu Theodore’a McCarricka.


   List Arcybiskupa Carlo Viganò w sprawie Koronawirusa
   8 maja 2020

   Fakty wykazały, że pod pretekstem epidemii COVID-19 w wielu przypadkach zostały naruszone niezbywalne prawa obywateli przez ograniczanie w sposób nieproporcjonalny i nieuzasadniony ich podstawowej wolności, w tym również korzystania z wolności kultu, wypowiedzi i przemieszczania się. Zdrowie publiczne nie powinno i nie może stać się usprawiedliwieniem dla deptania praw milionów osób na całym świecie, nie mówiąc już o zwolnieniu władz cywilnych z obowiązku podejmowania działań dyktowanych mądrością i mających na celu wspólne dobro; jest to tym prawdziwsze, im większe są wątpliwości rodzące się u wielu w odniesieniu do rzeczywistego ryzyka zakażenia, niebezpieczeństwa i odporności wirusa. Wiele światowej sławy autorytetów z dziedziny nauki i medycyny potwierdza, że alarm podniesiony przez media w związku z COVID-19 nie wydaje się w pełni uzasadniony.

   Na podstawie oficjalnych danych dotyczących wpływu epidemii na liczbę zgonów mamy powody, by sądzić, że istnieją siły, które mają interes w wywoływaniu paniki wśród ludności wyłącznie celem trwałego narzucenia niedopuszczalnych form ograniczania wolności, kontroli osób i śledzenia ich ruchów. Te nieliberalne tryby narzucania są niepokojącym preludium do powstania Rządu Światowego wymykającego się spod wszelkiej kontroli.

   Nie pozwólmy, aby pod pretekstem wirusa zostały wymazane wieki cywilizacji chrześcijańskiej, wprowadzając nienawistną technologiczną tyranię, w której ludzie bezimienni i bez twarzy mogą decydować o losach świata, sprowadzając nas do rzeczywistości wirtualnej. Jeśli to jest plan, do którego zamierzają nas skłonić możni tej ziemi, niechaj wiedzą, że Jezus Chrystus, Król i Pan Historii, obiecał, że «bramy piekielne go nie przemogą» (Mt 16, 18).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka