Dodaj do ulubionych

Smoleńskie spektakle PiS trwają nadal

21.03.21, 12:53
Tragedia smoleńska to najczęściej odgrywanym politycznym spektaklem politycznym przez PiS w różnych jego wydaniach od kwietnia 2010 roku. Jedyną zmianą jaka zaszła w tym czasie jest rezygnacja ze skompromitowanych już miesięcznic smoleńskich. Na podorędziu jednak ciągle funkcjonuje komisja Macierewicza oraz doraźne wrzutki smoleńskie wspierające to nieszczęśliwe wstawanie PiS z kolan. Aktualnie smoleńskimi atakami na Tuska podejmuje się próby przykryci brudów Obajtka. Przypominam, że Sławomir Nowak poniósł konsekwencje za niewpisanie do rejestru uzyskanych korzyści w postaci ręcznego zegarka. A ile takich zegarków można by było kupić za przekręty Obajtka?
Obserwuj wątek
  • pies.na.czarnych Re: Smoleńskie spektakle PiS trwają nadal 21.03.21, 18:37
   Andrzej JaszowskiSympatycy Koalicji Obrońców Demokracji
   12u ·
   No i się narobiło. Prezes Obajtek staje się największym obciążeniem dla PiS . Wszelkie restrykcje związane z corwid 19, są wprowadzone ze względu na prezesa byle nie utrudnić obchodzenia kolejnej rocznicy Smoleńska. Czarne chmury zaczynają unosić się nad Macierewiczem. Nawet w PiS mówi się o spapranym przez niego śledztwie w sprawie Smoleńska. Na gwałt szukają tematów zastępczych, a to tajna narada u Tuska , a to wprowadzenie „nowego ładu” . Byle tylko odciągnąć opinię publiczną od afer Obajtka i Macierewicza.
   „Przeszłość zaczyna się Danielowi Obajtkowi odbijać czkawką. No bo jak ktoś, kto zarabiał 3 tys. na rękę w firmie wujów, a potem pracował tylko na państwowym, dorobił się kilkunastu nieruchomości wartych miliony złotych? Obajtek to niejedyny problem PiS, może nawet — wbrew pozorom — wcale nie najpoważniejszy. Pandemia uderza w Polskę ze wzmożoną siłą, padają smutne rekordy zajętych miejsc szpitalnych i respiratorów. Rząd został zmuszony na nowo wprowadzić ostre restrykcje. A rozważa całkowicie zamknięcie nas w domach. Na razie obostrzenia obowiązują do 9 kwietnia. W politycznym światku plotkuje się, że to nie przypadek. Rząd bałby się utrudnić prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu obchody rocznicy katastrofy smoleńskiej. I tak to mogą być najtrudniejsze dla PiS obchody od lat. Rodziny smoleńskie są coraz bardziej zirytowane działalnością podkomisji śledczej Antoniego Macierewicza oraz przewlekaniem śledztwa przez prokuraturę. W dodatku wewnątrz podkomisji doszło do ostrej wojny — Macierewicz został oskarżony o paraliżowanie prac, wprowadzanie chaosu i generowanie konfliktów.”

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka