Dodaj do ulubionych

Niebezpieczna miłość. Dziewczyna zakochała się

24.03.21, 14:07
Niebezpieczna miłość. Dziewczyna zakochała się i w przypływie afektu krzyczała „Chcę jebać Dudę”, ale niestety pierwsze słowo tego zdania nie zostało nagrane przez usłużnego dziennikarza i teraz ma kłopoty.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26912605,20-latka-winna-zniewazenia-andrzeja-dudy-sad-nikt-nie-chcialby.html#do_w=58&do_v=132&do_a=377&s=BoxOpImg14
Obserwuj wątek
    • ukos Re: Niebezpieczna miłość. Dziewczyna zakochała si 24.03.21, 16:00
      On opuścił nie "Chcę", tylko "Za". Nie była to więc żadna zniewaga, tylko podżeganie do zamachu terrorystycznego wykonanego poprzez brutalny gwałt. Niech się więc cieszy, że ma taki bagatelny zarzut. Chciała przecież wstrząsnąć podstawami państwa wolskiego. Gdzie by potem PrezesPan znalazł tak bezwolną kukłę?
    • pies.na.czarnych Re: Niebezpieczna miłość. Dziewczyna zakochała si 24.03.21, 23:34
      8u ·
      HURRA! MOGĘ CHODZIĆ PO STARYM RYNKU Z KARTONEM OD PIZZY!😀😀🙂😀😀😀
      NO TO BĘDĘ CHODZIĆ!
      AŻ SĄD MUSIAŁ POSTANOWIĆ, ŻE STANIE NA ULICY Z KARTONEM OD PIZZY NIE NARUSZA PORZĄDKU PRAWNEGO. TEŻ MI SIĘ TAK WYDAWAŁO ..
      WAŻNE POSTANOWIENIE SĄDU REJONOWEGO W BYDGOSZCZY Z DNIA 3 MARCA 2021.
      SYGN. AKT IV W 56/21
      Sąd Rejonowy w Bydgoszczy Wydział Karny odmówił wszczęcia postępowania o ukaranie mnie za wykroczenie z art. 65 par. 2 k.w. po tym, jak w dniu 30 grudnia 2020 odmówiłam podania swoich danych osobowych jako podejrzanej o udział w nielegalnym zgromadzeniu.
      Zgromadzenie było jednoosobowe, jak widać na zdjęciu. Po podejściu policjantów było już trzyosobowe.
      "....w przypadku, w którym funkcjonariusz organu państwowego lub upoważnionej do legitymowania instytucji żąda podania wskazanych w przepisie danych osobowych, w sytuacji, gdy nie ma do tego podstawy prawnej, obywatel może odmówić podania danych osobowych bez konsekwencji prawnych. ...policjanci mają prawo legitymowania osób w celu ustalenia ich tożsamości jedynie w przypadku rozpoznawania, zapobiegania i wykrywania przestępstw, przestępstw skarbowych i wykroczeń, poszukiwania osób...
      Tymczasem zebrany w sprawie materiał dowodowy nie daje podstaw do wysnucia tezy, że czynności podejmowane przez funkcjonariuszy policji wobec Ilony Michalak były uzasadnione okolicznościami zdarzenia, a w szczególności zachowaniem obwinionej. Obwiniona nie stwarzała żadnego zagrożenia dla porządku prawnego. Brak również podstaw do przyjęcia, że przyczyną podjętej czynności legitymowania było podejrzenie popełnienia przestępstwa lub wykroczenia albo, że obwiniona była osobą poszukiwaną. Mając powyższe na względzie należy uznać, że obwiniona swoim zachowaniem nie wypełniła zarzucanych jej czynów."
      JEŚLI POLICJANT MÓWI, ŻE MA PRAWO ZAWSZE ŻĄDAĆ OD CIEBIE DANYCH OSOBOWYCH, BO TAKIE JEST PRAWO , TO MU NIE WIERZ.
      LEGITYMOWANIE WSZYSTKICH , KTÓRZY WYCHODZĄ NA ULICĘ Z TRANSPARENTAMI TO NADUŻYCIE UPRAWNIEŃ I REPRESJE.
      I PRZECIW TEMU PROTESTUJĘ!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka