Dodaj do ulubionych

Filozofia - Królowa Nauk???

25.03.21, 05:53
Na pewno nie w interpretacji pani prof. od filozofii Magdaleny Środy.

Nie rozumiem złości na pana od kopania piłki (w Niemczech, bo tam głównie kopie) niejakiego Lewandowskiego. Prezydentowi Dudzie kopanie imponuje, mimo że nie odbywa się na stoku a we wrażym państwie, a Lewandowski... cóż powyżej kopania nie podskoczy, czasem też wali głową. Oto skutki. Chyba nie pokumał gdzie był i od kogo odbierał medal, tak jak Duda chyba nie za bardzo kuma komu je daje, mimo że nie kopie, ani nie wali głową w piłkę... w sumie to ciekawe zjawisko, z tym kopaniem i medalami za kopanie, bardzo dziaderskie...
Obserwuj wątek
  • haen2010 Re: Filozofia - Królowa Nauk??? 25.03.21, 07:51
   Chyba potrzebny komentarz.

   Rozumiem Panią Profesor, że ją ominęła cała filozofia sportu, od starożytnych olimpiad do teraz. Jej doczesność o tym świadczy. Postawiła na szare komórki i z pogardą dla ciała i mięśni. Wygląda, jak wygląda.

   Mniejsza o to. Tylko skąd tyle lewicowej pogardy dla faceta, który pracuje fizycznie dzień w dzień, także w niedziele, zna biegle trzy języki i nawet udało mu się skończyć zaoczne studia. Wysławia się lepiej niż poprawnie.

   Panią Profesor chyba dopadło "dziaderskie zidiocenie" . Starość nie radość.

  • ktos_z_kosmosu Re: Filozofia - Królowa Nauk??? 25.03.21, 08:13
   O Lewandowskim, czyli, ciąg dalszy manifestowania zamiłowań rodaków do, faktycznie, filozofowania z pominięciem rozwiązań zdroworozsądkowych.
   No to jeszcze raz.
   Lewandowski ma kłopoty z osobnikiem typu Obajtek.
   Żeby tych kłopotów się pozbyć, robi to co ma robić. Czyli układa się z, praktycznie wszystko mogącymi bo piastującymi władzę, mocodawcami tegoż osobnika.
   Ot i cała tajemnica. Czysty biznes połączony z kopniakiem na d... łobuza.
   Ps. O proszę mi tu nie pisać o jakichś niemieckich pismakach. W Niemczech gdy władze mają nie gazetowe, a rzeczywiste dowody, to nawet swoich kanclerzom (chrześcijanin Kohl) poważne zarzuty stawiają, że jeszcze wspomnę o paru gwiazdach sportu w rodzaju Uli Hoeness, czy inny odbijacz piłeczkowy.
    • ktos_z_kosmosu Re: Filozofia - Królowa Nauk??? 25.03.21, 09:36
     haen2010 napisał:

     > Ale pieprzysz od rzeczy. Jedynie, co mnie interesuje to lewicowa Środa, która u
     > waża Lewego za półgłówka.

     I to jest twój problem. Zawężasz zagadnienie, co skutkuje klapkami na oczach, czyli niezdolnością do rzeczywistej oceny sytuacji z którą masz styk, choćby medialny.
     Magdalena Środa ma podobny problem. Tylko emocjonalne zaangażowanie się w polskie sprawy, zaklapkowały jej oczy i stępiły umysł. Głównie w części odpowiadającej za analityczną ocenę zdarzeń.
      • ktos_z_kosmosu Re: Filozofia - Królowa Nauk??? 01.04.21, 23:34
       haen2010 napisał:

       > Nic nie zawężam.

       Zawężasz, bo zaśmiecasz, cwaniaczku, forum o tematyce "kraj".

       > Profesor filozofii z klapkami na oczach? Żaden filozof.

       No i żaden temat, no bo kto to jest ta Środa?
       To kobieta, która faktycznie ma wpływ na sprawy kraju taki sam, jaki mamy ty i ja. Czyli to nie temat na to forum.
       A ty chcąc zadymić afery PiS, ich nieróbstwo i przez nich robiony totalny bajzel w kraju, postaraj się o temat faktycznie poważny i lotny.
       Ale wy tego nie potraficie. Za ciasno pod sufitem.
       Bay.
       Ps. Sama Środa, to kobieta z potencjałem, ale, niestety, zbyt często daje się ponieść emocjom. Czyli targającą nią cholerą i zdziwaczała.


       • haen2010 Re: Filozofia - Królowa Nauk??? 02.04.21, 07:39
        Daruj sobie prostactwo, którego na opozycji od ch... Ale faktycznie masz rację - nudzi mnie powielanie łajdactw mafii pisowskiej i kościelnej. Zostawiam to właśnie takim tępakom, co samodzielnie nic nie potrafią spłodzić.
   • inocom Problemem Polski jest mieszanie tytułów do życia 01.04.21, 23:01
    taniarada napisał(a):

    > Mądrość jest wiedzą, ale wiedzą inną gatunkowo niż wiedza naukowa.Ot to cała fi
    > lozofia.

    Problemem Polski jest mieszanie się tytułów do życia codziennego.
    Jeśli Środa się wypowiedziała na temat Xsińskiego, że zgodnie z prawem przyjął odznaczenie, to powiedziała to jako obywatel Środa.
    Profesor Środa nie potrafi tego co potrafi młody chłopak z zawodówki np. wymienić kran.
    Tytuł naukowy dotyczy spraw naukowych. Jeśli jeśli prof. Środa wypowiada się na temat mistrzowskiego żonglowania, to jest to tak samo głupie, jak wypowiadanie się innego profesora na temat dziur helowych czy parówek się w nich znajdujących.
    Problemem jest brak pokory.

    Może z Lewego marny polityk, ale jest mistrzem w tym co robi. W dawaniu ludziom przyjemności z patrzenia na siebie, czego nie można powiedzieć o Środzie, nawet jak nie gada bzdur.
  • edico Re: Filozofia - Królowa Nauk??? 01.04.21, 23:20
   Filozofia a kopanie piłki to niemal dwa równoległe światy, które można porównywać jedynie w kategorii między meczu Niemcami a starożytną Grecją. Główka Sokratesa efektownym strzałem już na samym starcie rozkłada twoje dywagację na pierwotne czynniki składowe.
  • behemot17-13 Re: Filozofia - Królowa Nauk??? 02.04.21, 18:07
   Temat był wałkowany na tym forum. Pani ma najwyraźniej problem emocjonalny, zamiast skupić się na rzeczach jej bliższych, zrobiła sobie wycieczkę w nieznane. Mnie nic już nie zaskoczy i nie zdziwi, ogrodnik ekspertem w dziedzinie budowania promów kosmicznych, żul autorytetem i pani która piłkę kojarzy z jajkiem, zbukiem zresztą.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka