Dodaj do ulubionych

Certyfikat zaszczepienia, kolejny bubel PiS

25.03.21, 14:50
Certyfikat to taki dowód na to, ze zostałem zaszczepiony, taki rodzaj legitymacji, czy zaświadczenia , które należy nosić ze sobą, bo za tym idą różne udogodnienia dla posiadacza tego dokumentu w czasie obostrzeń w związku z pandemią, taki najprostszym przykładem jest np to, że posiadaczy takowego nie obowiązuje limit gości ( 5 osób poza domownikami) na przyjęciu prywatnym.
Wydawałoby się , ze tak prostej rzeczy nie można spieprzyć, ale nie doceniłem PiSich i ich zdolności intelektualnych.
Dziś po przyjęciu drugiej dawki otrzymałem to coś, a przy wręczaniu, zostałem poinformowany, ze dobrze by było nosić to zawsze przy sobie.
No to czemu nie, przyszedłem do domu, ofoliowałem ten kartonik, wziąłem portfel i...DUPA ZBITA jak mawiają Krakusy, toto nie mieści się w portfelu, bo ma większe gabarytu niż portfel!!!

Nie przystoi na porządnym forum politycznym cytować tego co wtedy z siebie wydałem, ale zapewniam, że nazwanie panaprezydęta przez pisarza słowem obraźliwym, to był mały pikuś przy tej wiąsze którą ja posłałem autorom tego bubla, a przypomnę, ze jako wieloletni czytelnik prozy Marka Nowakowskiego język knajacki mam w małym palcu.
Następnie wziąłem nożyczki, poobcinałem to w koło i jakoś tam wcisnąłem do swojego portfela.

No, ale teraz przejdę do szczegółów. Gdybym ja to projektował, to bym odrysował DO, prawo jazdy, czy kartę kredytową i w tym gabarycie zmieścił toto ustrojstwo.
Ale dla PiSiorów by to było za proste i nikt by kasy nie łyknął za opracowanie nowego formatu, który ma wymiary
127x75 mm, a typowy dokument w Unii to 86 x 54 mm.

To nie są jaja, to nie jest żart, to jest zwyczajna choć wydająca się nierealną prawda.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka