Dodaj do ulubionych

To panprezydęt powinien przeprosić Polaków

26.03.21, 08:49

Osobiście uważam, że to panprezydęt powinien przeprosić Polaków za swoje zachowania, a konkretnie za to, że po wygranych wyborach prezydenckich przez Pana Bidena pogratulował mu ...udanej kampanii prezydenckiej zachowując się jak błazen, a nie prezydent sojuszniczego kraju jakim jest Polska dla USA.
Słowo jakiego użył w kontekście tej wypowiedzi Pan Jakub Żulczyk było jak najbardziej adekwatne to tej głupiej wypowiedzi panaprezydęta.
U mnie w domu jak pokazali to w telewizorze to jednocześnie z żoną zareagowaliśmy podobnie wykrzykując to samo słowo jako komentarz do tej wypowiedzi, tyle, że w mianowniku, a nie w celowniku jak to użył pisarz, no i poprzedzając rzeczownik zaimkiem "To".
Potem rozdzwoniły się telefony i wszyscy z którym rozmawialiśmy komentowali to dyplomatolstwo podobnie, albo nawet jeszcze ostrzej.
Dlatego uważam, ze to panprezydęt powinien przeprosić Polaków za swoją gafę, a nie sąd sądzić autora komentarza tej głupiej wypowiedzi!
I dodam, że nie dziwię się moderatorowi, który wydupczył ten wątek w Kosmos, bo jednym z jego zadań jest obrona PiSiej ferajny, a ten wątek obnaża gafę dyplomatyczną jej najwyższego przedstawiciela.
Obnaża, ale w sposób kulturalny i bez wulgaryzmów. Nie jest także zdublowany, bo nikt przedtem nie zajął takiego stanowiska w tej materii!!!
Obserwuj wątek
    • ktos_z_kosmosu Re: To panprezydęt powinien przeprosić Polaków 26.03.21, 10:27
      Kosmos nie oczekuje przeprosin.
      Nie chce mieć w ogóle nic do czynienia, ani słuchać, ani nawet mieć kontaktu wzrokowego z osobnikiem, który z jakichś parafialnych powodów, obraża prezydenta największego mocarstwa świata, poprzez pogratulowania tylko dobrej kampanii, co przez odbiorcę tych gratulacji zostało odczytane - gratuluję kampanii która ci, pomogła wygrać z lepszym.
      Chyba to jakaś polska mania, która niczym epidemia pandemii rozlała się po całym kraju, czego dowodem jest, brak pozytywnej reakcji pewnego cyklisty, możliwe, że permanentnie będącego pod gazem, na prośby kosmosu, by ten raz na zawsze od kosmosu się odkaciapulciał, czyli by z kosmosu nie robił miejsca zsyłki swoich negatywnie ocenionych prac.
      Jest w tym kraju, a i na globie, wiele miejsc do celu się nadających. Kosmos jest zbyt czysty i zbyt na to doskonały.
      To o przestrzeni, nie o kosmicie. Ten to wyrodny syn kosmosu. Coś w rodzaju wody na młyn odwetowców.
      • zwariowanycyklista Re: To panprezydęt powinien przeprosić Polaków 26.03.21, 11:20
        ktos_z_kosmosu napisał:
        > Chyba to jakaś polska mania, która niczym epidemia pandemii rozlała się po cały
        > m kraju, czego dowodem jest, brak pozytywnej reakcji pewnego cyklisty, możliwe,
        > że permanentnie będącego pod gazem,

Nie sądź innych swoją miarą, non stop, to moze ty chlejesz, ja co najmniej od 30 lat mam zasadę, ze nie piję przed siedemnastą!
        • ktos_z_kosmosu Re: To panprezydęt powinien przeprosić Polaków 26.03.21, 12:57
          zwariowanycyklista napisał:

> Nie sądź innych swoją miarą, non stop, to moze ty chlejesz, ja co najmniej od 3
          > 0 lat mam zasadę, ze nie piję przed siedemnastą!

Nie jest dla mnie istotne o której pijesz i co. O tę wiedzę nie wnioskowałem.
          Istotne jest dla mnie to, że ja nie rozgłaszam i nie apeluję, by odpady wyrzucać na łby cyklistów z zapijaczonym ryjem. To, czy to są odpady, mnie nie dotyczy. Pertraktuj z moderacją.
          Tylko tyle.
          • zwariowanycyklista Re: To panprezydęt powinien przeprosić Polaków 26.03.21, 13:07
            ktos_z_kosmosu napisał:

> zwariowanycyklista napisał:
            >
            > > Nie sądź innych swoją miarą, non stop, to moze ty chlejesz, ja co najmnie
            > j od 3
            > > 0 lat mam zasadę, ze nie piję przed siedemnastą!
            >
            > Nie jest dla mnie istotne o której pijesz i co. O tę wiedzę nie wnioskowałem.
            > Istotne jest dla mnie to, że ja nie rozgłaszam i nie apeluję, by odpady wyrzuca
            > ć na łby cyklistów z zapijaczonym ryjem. To, czy to są odpady, mnie nie dotyczy
            > . Pertraktuj z moderacją.
            > Tylko tyle.

To nie ja ciebie zaatakowałem, tylko ty mnie, wiec nie wiem o co ci biega
      • zwariowanycyklista Ja używam słowa kosmos jako metafory 26.03.21, 15:13
        ktos_z_kosmosu napisał: czyli by z kosmosu nie robił miejsca zsyłki swoich
        > negatywnie ocenionych prac.
        > Jest w tym kraju, a i na globie, wiele miejsc do celu się nadających. Kosmos je
        > st zbyt czysty i zbyt na to doskonały.
        > To o przestrzeni, nie o kosmicie. Ten to wyrodny syn kosmosu. Coś w rodzaju wod
        > y na młyn odwetowców.

I nie wiedziałem, że ty naprawdę uważasz, że jesteś z kosmosu, bo jeśli tak to przepraszam , że uraziłem miejsce twojego zamieszkiwania.
        Dla mnie kosmos jako zsyłka w nicość wątków to tylko metafora, albo przenośnia i dalej będę tej metafory używał.
        • ktos_z_kosmosu Re: Ja używam słowa kosmos jako metafory 26.03.21, 18:23
          zwariowanycyklista napisał:

> zsyłka w nicość wątków to tylko metafora, albo przenośnia
          > i dalej będę tej metafory używał.

Jeszcze tylko pytanie retoryczne.
          Nazwałem cię zapijaczony, bo sam się tak nazwałeś, a ty twierdzisz, że cię atakuję.
          Prosiłem byś czegoś zaniechał, a ty nic w tym zdrożnego nie widzisz zasłaniając się metaforą i przenośnią.
          No to czym ty się od PiS-ich różnisz?
          Oni funkcjonują identycznie. Wystarczy, że krzywo na nich spojrzysz, to ich atakujesz. Natomiast gdy oni innych zaatakują pomówieniem, opluciem, łgarstwem i gdy się ich o to zapytać, to tłumaczą się, że to nie był atak, a jedynie metafory, lub przenośnie.
          Skończyłem.
          • zwariowanycyklista Tak ja się dla jaj nazwałem zapijaczonym+ryjem 26.03.21, 18:56
            ktos_z_kosmosu napisał:

> zwariowanycyklista napisał:
            >
            > > zsyłka w nicość wątków to tylko metafora, albo przenośnia
            > > i dalej będę tej metafory używał.
            >
            > Jeszcze tylko pytanie retoryczne.
            > Nazwałem cię zapijaczony, bo sam się tak nazwałeś, a ty twierdzisz, że cię atak
            > uję.
            > Prosiłem byś czegoś zaniechał, a ty nic w tym zdrożnego nie widzisz zasłaniając
            > się metaforą i przenośnią.
            > No to czym ty się od PiS-ich różnisz?
            > Oni funkcjonują identycznie. Wystarczy, że krzywo na nich spojrzysz, to ich ata
            > kujesz. Natomiast gdy oni innych zaatakują pomówieniem, opluciem, łgarstwem i g
            > dy się ich o to zapytać, to tłumaczą się, że to nie był atak, a jedynie metafor
            > y, lub przenośnie.
            > Skończyłem.

I nigdy nie miałem , nie mam i nie będę miał oto do nikogo pretensji, nawet do kogoś , który swój nick bierze na poważnie nawet jeśli rzeczywiście jest z kosmosu.

Możesz przygłupie powiedzieć o co ci właściwie chodzi?
            Bierzesz coś, czy jesteś rzeczywiście permanentnie pod gazem?

Odwal się, ja nic ani do ciebie, ani twojego otoczenia w którym żyjesz nie mam.
            AMEN!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka