Dodaj do ulubionych

Solidar.Polska walczy ze złem-u P.D.Wielowieyskiej

27.03.21, 09:22
Janusz Kowalski z Solidarnej Polski w Wyborach w TOKu Pani Dominiki Wielowieyskiej prezentuje stanowisko rządu PIS. Pomogę panu posłowi odpowiedzieć.
Pod światłym kierownictwem PIS rządowa służba zdrowia radzi sobie znakomicie.
Solidarna Polska razem z PISem walczy z pandemią i ściga przestępców. Cieszą się funkcjonariusze PIS specjaliści od zakupów - przejęli złomowane łóżka niemieckiego szpitala i po 40 tysięcy za sztukę sprzedali złom polskiemu szpitalowi. Interes ubili z pisowskim wojewodą.

https://bi.im-g.pl/im/9a/ac/19/z26920602IH,W-szpitalu-tymczasowym-we-Wroclawiu-znalazly-sie-s.jpg

Szykuje się do aresztu wydobywczego marszałek Grodzki i świetnym samopoczuciem cieszą się prezesi Obajtek od iluś milionów i Kaczyński ostatnio od 50.000.

Przecież prokuratura PIS/SP żadnemu nie postawiła zarzutów, a w przypadku zarzutów stawianych Kaczyńskiemu przesłuchiwała okradzionego.

Same sukcesy Solidarnej Polski, same sukcesy w ochronie zdrowia państwa PIS:

https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s720x720/164404994_1657222517817301_6859801238370220924_o.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=s7TMcum60mkAX_4G6rM&_nc_ht=scontent-bru2-1.xx&tp=7&oh=c2140372a5b4918085408c3ff720fa2b&oe=60835006
Obserwuj wątek
    • buldog2 Re: Solidar.Polska walczy ze złem-u P.D.Wielowiey 27.03.21, 09:49
      Kolejnym sukcesem PISnokio i Solidarnej Polski są łamiące Konstytucję zakazy. Ale do łamania prawa przez rządu PIS przyzwyczailiśmy się - od czasu ułaskawienia Mariusza K., nielegalnej i nieważnej zmiany składu TK, sfałszowania głosowania w Sali Kolumnowej nie mamy co do tego cienia wątpliwości. I mamy kolejny dowód na to, że rząd PIS i koalicjantów jest rządem przestępczym.

Prezydent Duda nie mówi nic, ale co też ma on do powiedzenia? To samo co bp Dec. Jeśli pozwoli mu prezes PIS.

Do tej pory, w celu rozbawienia kogo tylko się da, próbowałem dowcipów, co może poświadczyć choćby dr Meleks. A także jego przedłużenie min. Ozdoba, dobrze, że w koszuli i w ogóle ubrany on był, inaczej zanadto byłoby to obleśne, w tradycyjnym PISowskim guście.

Zdaje się, że pomimo wszystko, kiedyś tam, nie zabraknie w głosowaniu posłów, kiedyś to wszystko zostanie rozliczone.
      • buldog2 Re: Solidar.Polska walczy ze złem-u P.D.Wielowiey 27.03.21, 12:19
        Ja tam go nie śledzę : ), ale wygląda na to, że robi się gorąco i oni wszyscy tam na prochach. Niedługo powiedzą, że zawsze byli przeciw złodziejstwu PIS i tylko wykonywali rozkazy prezesa Kaczyńskiego. Ale na to musi się jeszcze trochę zmienić. Jeszcze więcej złomu - respiratory, łóżka - trzeba wziąć i sprzedać jako nowe, tzn. o to się już postarali, trzeba tylko ujawnić, kolejne cudowne dary dla Obajtka i Ojca Dyrektora od bezdomnych i rodziny, agencję towarzyską PIS i ePISkopatu już mamy... i jakoś to pójdzie.

I, jak miło, ludzikow nie zaśmieca już wątku pluciem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka