Dodaj do ulubionych

Premier Osóbka-Morawiecki zaorał prywaciarzy

28.03.21, 11:28
Kiedy premier Osóbka-Morawiecki mówi, że czas już skończyć z tą polityczną przepychanką, to znak, że właśnie przystępuje do politycznej napierd.lanki.

Jego ostatni apel o jedność narodową w obliczu pandemii wyglądał mniej więcej tak, że wszystkiemu, co złe, winna jest Platforma, która lata temu proponowała komercjalizację i prywatyzację służby zdrowia. Poniższy cytat z orędzia premiera nie będzie zbyt dokładny, bo bez mojej wiedzy i zgody został automatycznie przełożony na ojczysty język pana Osóbki-Morawieckiego - ten, który znamy z jego sympozjów na Uniwersytecie im. Sowy.

"Szanowni Państwo! Jakieś dziesięć lat temu ta pieprzona Platforma Obywatelska chciała skomercjalizować i sprywatyzować naszą państwową służbę zdrowia, ale jej się, kur.a, nie udało. I dobrze, bo prywatna służba zdrowia, dla której mam oczywiście najwyższy szacunek, w czasie pandemii niczego dla narodu nie robi. Pokażcie mi, Szanowni Państwo, jakiś wielki, pieprzony szpital prywatny, który robiłby coś dla chorych na covid! Otóż to - nie pokażecie, Szanowni Państwo, bo tych wielkich , jeb.nych szpitali prywatnych po prostu nie ma, kiedy są najbardziej potrzebne, przez co całą robotę muszą wykonywać wielkie szpitale państwowe. I pomyślcie teraz, Szanowni Państwo, jak by to wszystko wyglądało, gdyby je kiedyś sprywatyzowano, wskutek czego dzisiaj by ich, kur.a, nie było".
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka