Dodaj do ulubionych

Rzetelność informacyjna rządu PiS

30.03.21, 15:01
Korespondent gazety Philipp Fritz stwierdza, że w żadnym innym kraju UE dane o zakażeniach koronawirusem „nie są tak nieprzejrzyste, jak w Polsce”.
next.gazeta.pl/next/7,168930,26934055,die-welt-o-polskim-proroku-pandemicznym-zawstydzil-rzad.html#s=BoxMMtImg1
Obserwuj wątek
  • pies.na.czarnych Re: Rzetelność informacyjna rządu PiS 30.03.21, 15:33
   „Rogalski wypełnia lukę, którą zostawiły polskie władze. Prawie nigdzie w Europie nie przeprowadza się dotąd tak mało testów na koronawirusa, jak w Polsce. Czasami jest to mniej niż jeden test na tysiąc mieszkańców. Dopiero od końca lutego centra testowe wyraźnie nadrabiają. Ale 30 procent przeprowadzonych testów daje pozytywny wynik, a to może wskazywać na wysoką ukrytą liczbę (zachorowań). Ponadto od początku pandemii nadmierna śmiertelność nie jest w żadnym innym kraju UE tak wysoka, jak w Polsce” – pisze Fritz, powołując się na dane Eurostatu. Jak dodaje, eksperci zakładają, że rzeczywista liczba zakażeń w Polsce jest od pięciu do dziesięciu razy wyższa, niż wynika ze statystyk.
  • ktos_z_kosmosu Re: Rzetelność informacyjna rządu PiS 30.03.21, 16:37
   Kombinują jak konie pod górę, bo prawda godzi w pryncypia.
   Czytaj, że przestraszony suweren może się zapytać o Boga i o to gdzie jest ten Bóg, któremu on, w każdą niedzielę i święta oddaje cześć i pieniądze w intencji swojego zdrowia i pomyślności.
   Tak na marginesie.
   Polski KK już nie wyznaje Boga, o mim milczy. Teraz tylko Maryję i Jezusa Chrystusa.
   JP 2 usilnie walczył o ekumenizm, a wywalczył schizmę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka