Dodaj do ulubionych

Obajtek poszedł do Energii z zadaniem wyeliminowan

31.03.21, 19:04
Obajtek poszedł do Energii z zadaniem wyeliminowania zielonej energii na rzecz energetyki opartej na węglu, zerwał umowy zadarł z funduszami inwestycyjnymi i z USA .
Po klapsie od Trumpa wyleciał do Orlenu by przeprosić się z farmami wiatrowymi ukryć długi wynikające z absurdalnych decyzji i rozwiązań ustawowych i dziś TVP Info poświęciło cały program temu jak postępowy rząd technokratów radośnie wprowadza w Polsce rozwiązania , które sam zanegował w 2016 ,tracąc przy tym miliardy na blokowaniu zielonej energii i doprowadzając do rozchwiania cen giełdowych certyfikatów autorstwa wójta z Pcimia.

Skoro wtedy kaczor miał w dudzie ekonomię to dziś raczej kieruje się polityką i jest to próba zrzucenia skóry religijnego oszołoma przynajmniej częściowo, tym bardziej , że to kilkuletnie szaleństwo odbija się coraz bardziej na rachunkach za energię nie tylko indywidualnego Wolaka ale głównie na konkurencyjności przemysłu .
Wzrost cen energii propaganda przedstawi jako zmowę biurokratów z EU, propagandowa zmiana nastawienia ma zapewne odebrać narrację Hołowni, który przedstawił swój program Zielonego ładu.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka