Dodaj do ulubionych

Pisowskich kłamstw nieudolny pisowski rząd już nie

09.04.21, 22:42
Pisowskich kłamstw nieudolny pisowski rząd już nie koordynuje?
Zaplanowaną na 06.04. drugą dawkę przesunięto w ostatniej chwili o 2 tygodnie bo przychodni ponoć zabrano materiał na 2-gą dawkę, choć tegoż dnia piowcy trąbili o wielkich dostawach, a teraz 3 dni później, że zapasy wręcz zalegają.
Dlaczego więc nie ma ich dla 70 latków (Pfizer),
Władza jak każdy notoryczny blagier zaczyna się plątać we własne kłamstwa i łgarstw już nawet nikt nie koordynuje - ciemny lud wszystko kupi.
Obserwuj wątek
    • kawa_poranna11 Re: Pisowskich kłamstw nieudolny pisowski rząd ju 09.04.21, 23:00
      Biorąc to wszystko na tzw. chłopski rozum uważam, że ten nieudaczny pisowski rząd idiotów i kłamców celowo wprowadza tak wielki chaos, bo w mętnej wodzie można lepiej zakombinować, nakraść, swoich zaszczepić i nie przejmować się szczepieniami.
      Uważam, że rząd nie ma pieniędzy na szczepionki, przecież nikt za darmo ich nie rozdaje, a ciemnemu ludowi wszystko można wcisnąć, największy nawet bełkot!
    • szewfszystkichszefow A co Ty na to 11.04.21, 18:29

Mam propozycję dla porabanego moderatora FK
      powrócić do "Gwoździa' który był za czasów moderacji stp i zawieszać tam swoje głupie wypociny!
      Proponuję.
      1.zanim założysz jakikolwiek wątek to poświęć dwie godziny i w tym czasie prześledź kilkaset wątków z ostatnich dni szczególnie zwracając uwagę na takie aktualne tematy, jak np wczoraj i dziś :
      Macierewicz.
      Katastrofa smoleńska.
      KOmisja Macierewicza.
      Jeden wybuch
      Dwa wybuchy
      Bomba termobaryczna
      Bomba magnetoelekryczna
      Mgła helowa.
      Pancerna brzoza
      Wybuch w skrzydle....
      I jak , kóre z tych słów się powtórzy w kolejnym wątku, to dla swojego to nie widzę, jak dla innego to ośla ławka, a
      tych co ich nie lubię to WYPIERDALAĆ W KOSMOS.
      Mam ty takie prawo i co mi kto zrobi, nie oddam płaszcza i już!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka