Dodaj do ulubionych

Czy warto brać spadek po rządach PiS?

13.04.21, 20:43
Grać na wcześniejsze wybory? Moim zdaniem to głupia polityka tępaków bez wyobraźni. Polskie państwo już nie istnieje. Jakby testament po przodkach, którzy przehulali cały majątek.

Znowu opcja zerowa. Jak po okupacji hitlerowskiej i rządach komuny.
Obserwuj wątek
    • bardzo.cicho Re: Czy warto brać spadek po rządach PiS? 13.04.21, 21:25
      Widziałam jedną wypowiedź polityka z PO, który twierdził, że PIS powinien się jeszcze trochę powywracac na bałaganie, ktory zrobił, a opozycja nie powinna się spieszyć. Każdy miesiąc dłużej rządów nierządu, to spadek poparcia dla nich i coraz większa szansa na ich podróż w niebyt. Ale to przy okazji coraz większy bałagan, odbijający się na gospodarce, służbie zdrowia, potencjalnej długości naszego życia, kondycji psychicznej dzieci i w ogóle dorosłych, zmuszonych do życia w warunkach przetrwania. Jest jeden polityk, ktory jest gotow objąć władze jak najszybciej. SH. Mówi, że każdy tydzień rządów PiSu to potem kilka miesięcy naprawiania, bo oni nie tylko dziś zarządzają pandemia, ale niszczą dorobek we wszystkich sferach życia: podręczniki dla dzieci korygowane przez Ordo Juris, rzeźnik zamiast rzecznika, likwidacja PANu, wcześniej sądy, TK, wolność kobiet, media. Co ma być to będzie. Oby odsunąć ekstremistów od władzy raz na zawsze

• haen2010 Re: Czy warto brać spadek po rządach PiS? 14.04.21, 08:31
        bardzo.cicho napisał(a):

> Widziałam jedną wypowiedź polityka z PO, który twierdził, że PIS powinien się j
        > eszcze trochę powywracac na bałaganie, ktory zrobił, a opozycja nie powinna się
        > spieszyć. Każdy miesiąc dłużej rządów nierządu, to spadek poparcia dla nich i
        > coraz większa szansa na ich podróż w niebyt. Ale to przy okazji coraz większy b
        > ałagan, odbijający się na gospodarce, służbie zdrowia, potencjalnej długości na
        > szego życia, kondycji psychicznej dzieci i w ogóle dorosłych, zmuszonych do życ
        > ia w warunkach przetrwania. Jest jeden polityk, ktory jest gotow objąć władze j
        > ak najszybciej. SH. Mówi, że każdy tydzień rządów PiSu to potem kilka miesięcy
        > naprawiania, bo oni nie tylko dziś zarządzają pandemia, ale niszczą dorobek we
        > wszystkich sferach życia: podręczniki dla dzieci korygowane przez Ordo Juris, r
        > zeźnik zamiast rzecznika, likwidacja PANu, wcześniej sądy, TK, wolność kobiet,
        > media. Co ma być to będzie. Oby odsunąć ekstremistów od władzy raz na zawsze

To wyjście pozorne. Jest jak rozpaczliwa ukraińska kontynuacja z ichni celebrytą. Ja trochę poczytałem o Twoim Szymonie. To spryciarz, wygadany, z solidnym wykształceniem o psychologii tłumu. Czuć fałsz. Pełno teraz takich Biedroniów.
          • taniarada Re: Czy warto brać spadek po rządach PiS? 14.04.21, 19:54
            rkwbkn napisał(a):

> br.Szymon z Zakonu Hołownian ,on ma tabuny wyznawców którzy pójdą za nim w ogi
            > eń .
            > Swiadkowie Hołowni tam jest dopiero zbieranina .
            >
            >
            > -
            > www.racjonalista.pl/index.php
            Tak nudny jesteś nierobie że żal tyłek ściska jak się cię czyta.
        • bardzo.cicho Re: Czy warto brać spadek po rządach PiS? 14.04.21, 21:53
          Haen, jestem ostrożna w darzeniu SH zaufaniem. Sądzę, że jest tolerancyjny wobec innych poglądów religijnych, ale dla mnie istotną wartością mężczyzny jest obdarzenie kobiety zaufaniem w kwestii jej roli jako potencjalnej matki i samodzielnej oceny, która sytuacja jest dla niej "trudna". Cóż to za kompromis, którego skutki ponosi tylko jedna strona. A może czuje, że to kiedyś musi w tym kierunku pójść, ale nie uważa że to jest teraz najlepszy moment (?) Tak poza tym, to otacza się, sądzę profesjonalistami. To nie będzie władza dla chorych idei i pewnie jako jedyny będzie potrafił działać od razu, bez użalania się "co my możemy? Nie nasz prezydent, przeczekamy te trzy lata". Na you tubie ma swój kanał i codziennie wrzuca filmy. Polecam czasem posłuchać.

Ja zostaję przy lewicy, choć już nie dla nazwisk, bo mnie ostatnia histeria jednej posłanki na zaszczepienie SH załamała, ale dla idei po prostu. Wolałbym inna lewicę, ale może kiedyś, w przyszłości.

• haen2010 Re: Czy warto brać spadek po rządach PiS? 15.04.21, 09:30
            Wybacz, ale gadanina polityka kompletnie mnie omija. Raczej tylko jej wpływ na na tzw. pospólstwo.

Jeżeli chodzi o Hołownię, to on sobie marzył, że będzie prawie jak Marcin Luter i Savonarola w jednym. Reformator. Dwa razy habit i zderzenie z realem bez szans na powodzenie. Poszedł w celebrę i kasę, co było bez problemu. Zdolny i wygadany, także niezły pismak.

To było za mało na jego ambicje. Polityka. Nagle jakby fajna żona i dziecko. Czterdziestolatek prawiczek? Ciekawe. Cuchnie mi to bardzo wyrafinowanym cynizmem. Facet dla mnie jest sztucznym produktem własnych ambicji. Takim nie pożycza się pieniędzy.
            • bardzo.cicho Re: Czy warto brać spadek po rządach PiS? 15.04.21, 09:49
              Nigdy nie przywiązywałam się do żadnego polityka ani nie idealizowalam. Podchodzę racjonalnie do życia. Kilku polityków cenię, ale nie uważam, że są bez wad. Jestem ciekawa kim okaże się wspomniany, gdy czas obietnic minie. Na ten moment najważniejsze jest pozbawić raz na zawsze władzy ludzi, którzy urządzają nam państwo wyznaniowe i niszczą dorobek kilku dekad. Dziękuję za rozmowę

• taniarada Strasznie się zrobileś grymaśny na stare lata 15.04.21, 10:50
              haen2010 napisał:

> Wybacz, ale gadanina polityka kompletnie mnie omija. Raczej tylko jej wpływ na
              > na tzw. pospólstwo.
              >
              > Jeżeli chodzi o Hołownię, to on sobie marzył, że będzie prawie jak Marcin Luter
              > i Savonarola w jednym. Reformator. Dwa razy habit i zderzenie z realem bez sza
              > ns na powodzenie. Poszedł w celebrę i kasę, co było bez problemu. Zdolny i wyga
              > dany, także niezły pismak.
              >
              > To było za mało na jego ambicje. Polityka. Nagle jakby fajna żona i dziecko. Cz
              > terdziestolatek prawiczek? Ciekawe. Cuchnie mi to bardzo wyrafinowanym cynizmem
              > . Facet dla mnie jest sztucznym produktem własnych ambicji. Takim nie pożycza s
              > ię pieniędzy.
              Nic nie zapowiada by PIS przegrał następną kadencję.Ani PO ani Lewica nie dojdą do władzy .A Hołoenia odbierze głosy tej hołocie.Latasz w maseczce to co ci tak cuchnie?
    • rkwbkn Re: Czy warto brać spadek po rządach PiS? 13.04.21, 21:40
      Cierpliwie czekać , żadne tam przyśpieszone wybory i takie tam , niech ich ludzie pogonią widłami .

Chińskie przysłowie głosi :
      "Usiądż na brzegu rzeki i cierpliwie poczekaj , aż trupy twoich wrogów spłyną z prądem"

____
      resetobywatelski.pl/
    • kawa_poranna11 Re: Czy warto brać spadek po rządach PiS? 14.04.21, 17:46
      Czekać aż lud pisowski pogoni pisiórków widłami - jeden sztych - trzy nakłucia.
      I zamknąć sprawę PiS jak na Węgrzech - do dziś babcie straszą niegrzeczne wnuczęta Atyllą - wieki temu najechał na Madziarów a do dziś...
      Polskę odbudujemy po PiSie tak jak odbudowaliśmy po II WŚ.
      Mozolnie, cegiełki na odbudowę.
      A Norymberga musi być.
      Już Szydło Kloconoga zapowiedziała, że ma trzy cele. Tak jej się wydawało. W jednej celi będzie ich kilku. Nie trzy cele na jedną Kloconogą.
      Niech padają, niech pociągają za sobą swoich wyznawców.
      Z tego co się uratuje odtworzymy.
      Jak po hitlerowcach.
    • rkwbkn Re: Czy warto brać spadek po rządach PiS? 15.04.21, 07:51
      !!!!!!! Czy jest na forum moderacja np sea monster albo 55 ? Czy możecie zabanować tak na stałe tego "taniarda" vel "n4moorr" . On jest grożny dla otoczenia . Co to ma znaczyć cyt. "ty przyklej sobie tę dziesiątkę . Będzie łatwiej trafić"

!!!!!!!

cyt.

_________________________________________________________________________________
      " taniarada Re: Czy warto brać spadek po rządach PiS? 14.04.21, 18:43
      rkwbkn napisał(a):

> Cierpliwie czekać , żadne tam przyśpieszone wybory i takie tam , niech ich lud
      > zie pogonią widłami .
      >
      > Chińskie przysłowie głosi :
      > "Usiądż na brzegu rzeki i cierpliwie poczekaj , aż trupy twoich wrogów spłyną z
      > prądem"
      >
      >
      > ____
      > resetobywatelski.pl/

Ty przyklej sobie tę dziesiątkę na czoło.Będzie łatwiej trafić. "

• obrotowy mam w d... tfoje uwagi. 15.04.21, 09:17
          bardzo.cicho napisał(a):
          > Mylisz lewicowość z rozdawnictwem i plądrowaniem co się da.

mam w d... tfoje uwagi.

Lewicowosc to:

- Panstwo neutralne religijnie
          - Panstwo sprawiedliwosci spolecznej.
          • bardzo.cicho Re: mam w d... tfoje uwagi. 15.04.21, 09:40
            500plus to za mało, aby zapewnić równy dostęp do opieki zdrowotnej czy oświaty, które stają się coraz bardziej prywatne nie biorąc już pod uwagę zabiedzonych emerytów czy kiepsko zarabiających młodych singli. Pochodzę z małego miasta i mam porównanie. Ale już nie będę się powtarzać.
            • j-k no k.. niestety... 15.04.21, 09:57
              bardzo.cicho napisał(a):

> 500plus to za mało, aby zapewnić równy dostęp do opieki zdrowotnej czy oświaty,
              > które stają się coraz bardziej prywatne nie biorąc już pod uwagę zabiedzonych
              > emerytów czy kiepsko zarabiających młodych singli. Pochodzę z małego miasta i m
              > am porównanie. Ale już nie będę się powtarzać.

niestety.

tak jest (w domysle - masz racje)

ale PANSTWO nie jest od wszystkiego.

jest tylko od lagodzenia roznic.

• taniarada Jasiu 15.04.21, 15:21
            obrotowy napisał:

> bardzo.cicho napisał(a):
            > > Mylisz lewicowość z rozdawnictwem i plądrowaniem co się da.
            >
            > mam w d... tfoje uwagi.
            >
            > Lewicowosc to:
            >
            > - Panstwo neutralne religijnie
            > - Panstwo sprawiedliwosci spolecznej.
            Z damą rozmawisz .Trochę kultury.
            • bardzo.cicho Re: Jasiu 15.04.21, 15:37
              Nie nazywaj mnie tak proszę, bo ja tego określenia nie lubię. Nie lubię żadnych innych określeń niż powiązane z moim nickiem. Nie obraź się. Nie czuję się tutaj przez nikogo atakowana. Jest dobrze.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka