Dodaj do ulubionych

PiS władza nie wierzy w zamach smoleński

28.04.21, 23:57
Pewnie sam już kaczorek nie wierzy że uda mu się przekonać Polaków do tego że tam był zamach (bo nie sądzę że on wierzy w ten zamach). ale chodzi o fakty:
1 Nasi amatorzy(nikt z bandy Macierewicza nie był nigdy w prawdziwej komisji badania wypadków lotniczych) stwierdzili że był zamach. Skoro im wierzymy co robimy? Oczywiście wojny Rosji nie wypowiemy, raczej do żadnych sankcji naszych sojuszników nie namówimy(bo jak to mówi kaczor my nie mamy sojuszników), ale możemy pociągnąć do odpowiedzialności naszych profesjonalistów. Jak to możliwe że amatorzy coś znaleźli czego profesjonaliści nie potrafili odkryć? Może nie nie potrafili tylko nie chcieli bo byli w zmowie z zamachowcami? I oczywiści nic nasze władze nie robią aby dojść tych sojuszników zamachowców. Kierownik mój twierdzi że będą ich ścigać kiedy już ten słynny raport zostanie podpisany. Ja na to że chyba będą ich ścigać na tamtym świecie kiedy zejdą z tego świata na skutek wieku.
2. Tyle razy kaczor mówił że kiedyś dojdziemy do tej prawdy i teraz niby doszliśmy do niej i co? Cisza, kaczorek nie chwali się że jednak udało się do niej dojść
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka