Dodaj do ulubionych

Konsekwencje nawilżania.

30.04.21, 09:09
Nowej Lewicy Kaczusiowi chyba będą. Trochę poczytałem na forach komentarzy i te są jednoznaczne. Co najmniej parę punktów procentowych.

Bez sensu staną się umizgi do tych Biedroniów i zapraszanie do koalicji.
Obserwuj wątek
    • witek.bis Re: Konsekwencje nawilżania. 30.04.21, 09:16
      Zdaje się, że Lewica sięgnęła swoją prawicą do lewarka i właśnie wrzuca wsteczny.

To, co zrobiła Lewica to przedstawiła swoje propozycje, a to czy premier Morawiecki włączy to do Krajowego Programu Odbudowy, czy będzie dyskusja nie zależy od Lewicy. Jeżeli premier nie włączy tych argumentów, nie zorganizuje debaty, będzie popychał kolanem, to my się będziemy głęboko zastanawiać, czy będziemy głosować, czy nie - powiedział Krzysztof Śmiszek z Nowej Lewicy.

www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-04-29/smiszek-na-spotkaniu-z-premierem-nie-bylo-rozmowy-o-glosowaniu/?ref=aside_najnowsze
    • bardzo.cicho Re: Konsekwencje nawilżania. 30.04.21, 09:43
      Powiem szczerze, że nie mam zdania w tym temacie. Nawet za bardzo nie chce mi się w analizować argumentów przerzucanych z jednej strony na drugą. Dobrze, że nie jestem ani dziennikarzem, ani politykiem i nie muszę zajmować stanowiska w tej sprawie. Na pewno nadal będę głosować na lewicę. Może z tej aktualnej awantury po stronie opozycji coś dobrego wykiełkuje (?)
      • haen2010 Re: Konsekwencje nawilżania. 30.04.21, 10:12
        Chyba tylko z przyzwyczajenia na tzw. Lewicę. Bo jak pamięcią sięgam, to kreowali mocne stosunki kapitalizmu w gospodarce. Przejmowanie majątków i firm. Kościołowi nawilżali wężem ogrodowym.

Nieważne o czym oni pieprzą, tylko jak się zachowali rządząc państwem. Dla mnie obecnie są ekspozyturą PiS na opozycję. Jak Wiosna Biedronia. Program mniej niż szmatławy.

Ps. Nawet te dupencje Biedronia z Wiosny czyli Strajku Kobiet, też się zreflektowały.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka