Dodaj do ulubionych

Platforma idzie za ciosem w kierunku far-right.

07.05.21, 22:48
W Polsce staje w jednym szeregu z Zi0brą i Konfederacją, teraz zaprzyjaźnia się ze skrajnie pro-trumpowskimi psychopatami!
wpunkt.online/polska/popierali-trumpa-trzymanie-dzieci-w-klatkach-i-tortury-dzisiaj-sponsoruja-kampus-trzaskowskiego
Obserwuj wątek
    • meflst0feles Re: PO głosowała za agresją na Irak, łgarzu!!! 08.05.21, 12:36
     el.commendante napisał:

     > PO głosowała za agresją na Irak, łgarzu!!!

     Przemawia przez ciebie typowe dla skrajnych lewicowców ideologiczne zaślepienie.
     To Kwaśniewski, na wniosek rządu Millera, podjął decyzję o użyciu naszego wojska w inwazji na Irak.
     Wprawdzie toczyły się w sejmie debaty odnośnie udziału polskich żołnierzy w tej operacji i godne potępienia jest to, że część partii opozycyjnych (także PO) popierała stanowisko rządu razem z posłami koalicji SLD/UP, jednak w żaden sposób nie zmienia to faktu, że taką politykę zagraniczną wykreowała i odpowiadała za nią w stu procentach sprawująca wówczas władzę lewica.
     Cimoszewisz deklarował, że Polska jest gotowa poprzeć inwazję, nawet jak się ONZ nie zgodzi, a w sejmie nie było przecież głosowania odnośnie wojny z Irakiem, żadnego wypowiedzenia wojny nie było - po prostu nasi lewicowi liderzy polecieli jak pieski za swoim amerykańskim panem.
     Tak to bywa, kiedy elementarne wartości, zwykła przyzwoitość zostaną zupełnie przesłonięte przez rządzę zysków i kasy (wtedy spodziewanych kontraktów w Iraku, a dzisiaj MILIJARDÓW z UE). Zresztą trudno to porównywać, bo Kwaśniewski, Miller czy Cimoszewisz to były jednak postaci wielkiego formatu w porównaniu z dzisiejszymi liderami Lewicy, którzy gotowi są zdradzić demokratyczną opozycję, byleby tylko rzucić się na resztki z kaczego stołu.

     www.prezydent.pl/aleksandra-kwasniewskiego/aktualnosci/rok-2003/art,154,146,konferencja-prasowa-prezydenta-rp-i-prezesa-rady-ministrow.html
    • sverir Re: PO głosowała za agresją na Irak, łgarzu!!! 08.05.21, 18:54
     " PO głosowała za agresją na Irak, łgarzu!!! "

     Decyzję o użyciu wojsk zagranicą podejmuje Prezydent na wniosek Rady Ministrów lub Prezesa Rady Ministrów. W przypadku wojny w Iraku Kwaśniewski postanowieniem 17 marca 2003 r. zdecydował o użyciu Polskiego Kontyngentu Wojskowego m.in w Republice Iraku oraz w Zatoce Perskiej. Platforma poparła w większości użycie wojsk, ale ani Kwaśniewski, ani Miller, którego rząd formalnie złożył do Kwaśniewskiego wniosek, tego poparcia nie potrzebowali.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka