Dodaj do ulubionych

Kaczyński w Polsce to taki drugi Chomeini w Iranie

08.05.21, 17:59
I jeden i drugi zawracają swoje kraje do średniowiecza. Dla jednego i drugiego najważniejszą sprawą jest religia. Zarządzają krajami duchowni. Jeden potrząsa szabelką a drugi atomem.
Obserwuj wątek
  • j-k a ty, kaczy-czubek, miedzy nimi. 08.05.21, 18:18
   kaczupek napisał:

   > I jeden i drugi zawracają swoje kraje do średniowiecza. Dla jednego i drugiego
   > najważniejszą sprawą jest religia. Zarządzają krajami duchowni. Jeden potrząsa
   > szabelką a drugi atomem.


   a ty, kaczy-czubek, miedzy nimi.

   nie zazdroszcze.
  • mienkiszon Chomeini był hetero 10.05.21, 08:53
   kaczupek napisał:

   > I jeden i drugi zawracają swoje kraje do średniowiecza. Dla jednego i drugiego
   > najważniejszą sprawą jest religia. Zarządzają krajami duchowni. Jeden potrząsa
   > szabelką a drugi atomem.
  • magnus555 Re: Kaczyński w Polsce to taki drugi Chomeini w I 10.05.21, 11:52
   Raczej nie, daleko mu do wiary katolickiej. Dla niego wiara katolicka to tylko jedno z narzędzi do pozyskiwania władzy. To klasyczny socjalista faszysta, krypto wierny dla maluczkich wiernych. A. Hitler też instrumentalnie wykorzystywał kościół niemiecki do swych celów. Co ciekawe tenże Hitler (jak został kanclerzem) jak i jego partia w pierwszej swej kadencji w Raistagu byli bardzo potulni i dobrotliwi dla społeczeństwa (nie mieli większości parlamentarnej). Dopiero w 2 kadencji gdy zdobyli większość, oraz gdy wbrew swej Konstytucji dodatkowo (po śmierci prezydenta Hindenburga) pozyskali urząd prezydenta, pokazali swe prawdziwe oblicze zamordyzmu. To wtedy powstał obóz koncentracyjny w Dachau dla przeciwników politycznych i innych nie zgadzających się z jedynie słuszną linią partii Narodowo Socjalistycznej Partii Niemiec (NSDP). Podobne oblicze pokazał PiS w 2 kadencji obecnie w Polsce, podczas nadmuchanej i w zasadzie wydumanej pandemii, okropnie strasznej dżumy XXI wieku zwanej covidem aby łamać Konstytucję i wprowadzać zamordyzm pod pozorem walki z tą pandemią. A. Hitler też stworzył taki pozór zwany "walka o przestrzeń życiową dla Niemców" aby usprawiedliwić wywołanie wojny. Zawsze bandyccy rządzący robią to pod pozorem dobra społeczeństwa szeroko rozumianego. Historia lubi się powtarzać.
    • mim1656awo Re: Kaczyński w Polsce to taki drugi Chomeini w I 10.05.21, 14:58
     szwampuch58Re: Partia Jarosława Kaczyńskiego wciąż cieszy się najwyższym poparciem w Polsce. Chce na nią głosować 35,1 proc

     Prawdopodobnie, prawie z pewnością wygrają wybory.Mają władzę i są w śmiertelnym uścisku z kościołem.Albo wygrają razem albo upadną razem (kościól na 4 łapy, oni na dupę).Mają wszystko do wygrania i postawią wszystka na stawką aby wygrać.Od Europy będzie masa pieniędzy którymi oni, razem z klerem, będą rządzić. Przed wyborami przyrzeczą wszystkim wszystko, podwoją emerytury, dadzą pieniądze studentom, pensje gospodyniom domowym, obniżą podatki i ceny alkoholi itd.Pieniądze nie są ich, a więc w czym sprawa?Kościól ma kożliwość dojśćia – poprzez parafie – wszędzie, do prawie każdego obywatela, ma strukturę kapilarną i jest silny w miasteczkach i na wsiach.Zakładam, że przynajmniej 10 miesięcy przd wyborami na codziennych mszach będzie propaganda pro pis i malowanie innych jako diabły.Potem, możliwe, przyrzekanie z ambon szczęścia i pomyślności (błogosławienia) głosującym na pis itd.Potem ta sama piosenka:lepsze to co znasz niż gorsze nieznane.Będzie nawóz i błoto na opozycję.Oni są starszymi i starymi ludzimi (pis, kler) co mają do stracenia? Nic.Walka o władzę i pieniądze będzie bezpardonowa, brutalna, bezwzględna.Oni (pis, kler) chyba zdają sobie sprawę, że mają możliwość wygrać tylko te wybory.Potem jest im obojętne, nawet z racji wieku.Zostawią po sobie gruzy moralne, ekonomiczne, kulturalne.Jedyna szansa – wg mnie – to młodzież.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka