Dodaj do ulubionych

Pinokio rusza w Polskę by suchać opinii Polaków

17.05.21, 09:16
o taz zwanym Polskim Ładzie, a to oznacza, ze tym razem nie będzie kłapać dziobem kolejnych kłamstw tyko suchaći .
Ja tam mu nie wierzę, bo to kłamacz zawodowy, co potwierdzają wyroki sądowe.

tvn24.pl/polska/polski-lad-premier-mateusz-morawiecki-o-nowym-programie-pis-5096170
Obserwuj wątek
      • mientkiszon Re: Pinokio rusza w Polskę by suchać opinii Polak 17.05.21, 10:42
        horpyna4 napisała:

> Od razu poczułam się młodo - zupełnie jak "gospodarskie" objazdy Gierka. A nie
        > mówiłam, że to PRL - bis?

Tylko brakuje, żeby trawę na zielono malowali.
        Pamiętam jak w tamtych czasach moja firma malowała w deszcz elewację szkoły w której miał głosować Gierek, malowaliśmy to farbą emulsyjną,
        Pamiętam tez jak jakiś towarzysz z Czechosłowacji miał miał zwiedzać Zakłady mechaniczne Ursus. Przed tą wizytą odnawialiśmy część hal fabrycznych przez które towarzysze mieli przejść, ale tylko trzy ściany, dwie poczne tą w której stronę mieli iść, tylnej nie bo towarzysze nie będą się za siebie oglądali!!!
        Takie to jaja się wtedy zadziewały!
        • horpyna4 Re: Pinokio rusza w Polskę by suchać opinii Polak 17.05.21, 12:31
          Przy oddawaniu do użytku Trasy Łazienkowskiej odmalowano elewacje przedwojennych kamienic przy skrzyżowaniu z al. Niepodległości. Oczywiście tylko od strony ulic, którymi przejeżdżali wysoko postawieni towarzysze.

Gdy oddawano z wielką pompą Zakład Kineskopów Kolorowych w Piasecznie, to uruchomiono tzw. picownicę (nierozgrzany piec taśmowy). Wsadzano z jednej strony to, co miało wyjechać z drugiej, żeby był właściwy efekt. Oczywiście towarzysze kupili ten pic i było ślicznie.

Jeszcze dawniej, przy oddawaniu do użytku fabryki półprzewodników TEWA na Służewcu, jakiś ważny towarzysz podczas uroczystej przemowy wyraził nadzieję, że wkrótce fabryka zacznie produkować całe przewodniki... może pinokio przebije tamtą odzywkę? Czekam z utęsknieniem.
          • mientkiszon Już przebił 17.05.21, 13:29
            horpyna4 napisała:
            >
            > Jeszcze dawniej, przy oddawaniu do użytku fabryki półprzewodników TEWA na Służe
            > wcu, jakiś ważny towarzysz podczas uroczystej przemowy wyraził nadzieję, że wkr
            > ótce fabryka zacznie produkować całe przewodniki... może pinokio przebije tamtą
            > odzywkę? Czekam z utęsknieniem.

Ostatnio w Lublinie powiedział publicznie do zebranych, że wprawdzie mamy deficyt, ale my przeniesiemy ten deficyt.
            No to ja zapytam, jak można przenieść nic, czyli coś czego nie ma?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka